Aktuální microsite

Kvalitní značkové brýle a dioptrické brýle - prodej od Top optik Grůzová Břeclav
Kvalitní značkové brýle - značky Guess, Gant, Ray Ban, Swarovski Oakley a jiné, dioptrické brýle s multufokáními a speciálními skly prodej od firmy Top optik Grůzová v Břeclavi.
Moderní kuchyňské sestavy, kuchyně na míru - od návrhu až po výrobu a montáž
Stolařství a Truhlářství Unzeitig se sídlem v Šumperku se zabývá návrhem, výrobou a montáží kuchyní a kuchyňských sestav na míru v moderním, klasickém, rustikálním či ve francouzském provence stylu.
Výkup elektroniky a elektrošrotu - bazar, likvidace
Výkup elektroniky a elektrošrotu - bazar, likvidace, výkup odpadu, výkup kancelářské a výpočetní techniky, různých elektronických součástek a drahých kovů u firmy Trecha Jiří v Rohatci u Hodonína.
Nahrávací akustické studio, akustická hudba Dolní Bojanovice, Hodonín
Nahrávací akustické studio, akustická hudba,ozvučovací, nahrávací a osvětlovací technika u firmy Tonstudio Jaromír Rajchman v Dolních Bojanovicích u Hodonína. Dolní Bojanovice, Hodonín
Výroba plotů, bran, schodišť, zábradlí, nábytku, přístřešky a haly z nerezové oceli i hliníku
Nerezové i hliníkové ploty, brány, schodiště, zábradlí, zahradní nábytek nebo menší ocelové haly vyrábí firma LS Racing v Hluboké nad Vltavou.
Vinylová podlaha v akci - prodej podlahové krytiny za akční cenu
Podlahy a Interiéry - podlahové studio prodává vinylovou podlahu za akční cenu. Zabýváme se prodejem podlahové krytiny a materiálu po celé ČR a pokládku odborně provedeme v Přerově i Hranicích.
Profesionální školení pro autolakýrníky - aktivní vzdělávání v autoopravárenském průmyslu
Společnost Autoslužby Janoušek pro vás připravila profesionální školení v Ostravě pro autolakýrníky, které vašim zaměstnancům zajistí aktivní vzdělávání v autoopravárenském průmyslu.
Autoslužby JANOUŠEK s.r.o. Havířov
Čištění vzduchotechniky bez demontáže, servis klimatizací Praha
Prodej, servis, čištění klimatizačních jednotek a vzduchotechniky, výměníků tepla, revize požárních klapek, dodávka a montáž chlazení
Prodej elektrického nářadí- motorové, řetezové pily, lesní technika Vysočina
ruční a elektrické nářadí, šroubováky, řetězové, motorové a okružní pily, vrtačky, úhlové brusky, spojovací materiál, kladiva, kladiva, klíče
Dámská noční košilka od výrobce – Pleas
Dámská noční košilka s decentní krajkou z nové kolekce od výrobce. Český výrobce Pleas vám nabídne pohodlné a sexy dámské noční košilky. Mějte ze sebe dobrý pocit i večer! Český výrobce dámského textilu Pleas nabízí kvalitní noční košilky. Rafinované střihy košilek dovolují komfortní nošení. Vhodně zvolené materiály jistě ohromí každou ženu. ...
Profesní oblečení, pracovní, gastro a zdravotnické oděvy - e-shop, prodej
Oblečení pro každou profesi seženete na e-shopu firmy POLYS security ČR s.r.o. odevy-polys.cz, která prodává pracovní, gastro a zdravotnické oděvy. Dodáváme kvalitní pracovní oblečení pro každého.
Topenářské práce od návrhu až po servis - Hradec Králové
Topenářské práce od návrhu až po servis Vám ráda provede firma Pavel Reichl Hradec Králové, od zaměření a zpracování projektové dokumentace, přes montáž a servis až po demontáže topných systémů.
Pavel Reichl Voda topení plyn
Realizace barevných skel do kuchyně, obkladové sklo Praha
Pravidelně uvádíme na trh novinky Obkladových skel, sledujeme nejnovější trendy v oblasti designu.
Spinning - skupinové cvičení, co vás bude bavit | Hradec Králové
Spinning je ideální sport pro všechny, kteří chtějí hubnout, zlepšovat kondici, budovat svalstvo a zároveň se odreagovat a pobavit. V Hradci Králové jej můžete vyzkoušet ve fit 4 Fun Wellness Club. Nejen, že během jedné lekce spinningu spálíte 400-600kcal, posílíte svaly nohou a hýždí, ale kromě toho se také pobavíte - spinning je totiž sport, ...
Fit 4 Fun  Wellness Club Fitness centrum
Tisk, vydavatelství, fotografické služby, archivace|  Trutnov
Zaměřujeme na komplexní péče a práce v oboru tiskárenství a vydavatelství. Zajistíme Vám nejen tisk, vydavatelství, fotografické služby, ale archivaci. Sídlíme přímo v Trutnově. Umíme ty činnosti. - vydávání časopisů - fotografické služby - DTP studio - archivace - logistika, skladování Potřebujte něco z těchto služeb? Ozvěte se ...
Tiskárna Pratr a.s. Tiskárna Trutnov
Dezinsekce - hubení švábů, cvrčků, rusů, štěnic, roztočů, mravenců
Provádíme dezinsekci - takzvané hubení švábů, cvrčků, rusů, štěnic, roztočů, mravenců a dalšího škodlivého hmyzu. Obtěžuje Vás doma nepříjemný hmyz a nevíte si s ním rady? Obraťte se na nás. Máme dlouholeté zkušenosti v oboru a rychle a obratně Vám pomůžeme. Dezinsekci provádíme v bytech, domech, v provozovnách živočišní či rostlinné ...
Deratizace Ryšavý Služby DDD
Stavby z monolitického betonu Praha - monolitické betonové a železobetonové konstrukce
Monolitický beton lze používat pro všechny druhy konstrukcí. To je hlavní důvod, proč se jedná o tak klíčový a oblíbený materiál.
SPING STAV spol.s r.o. Designové rodinné domy Praha
Průmyslové, kancelářské, zdravotnické LED osvětlení, svítidla pro sportovní areály-výroba, prodej
Firma VM elektro s.r.o. Machová-Zlín je výrobce LED osvětlení - výroba je zaměřena na LED průmyslové, kancelářské, zdravotnické osvětlení, svítidla pro sportovní areály.
Hledáme nové obchodní partnery pro konečný prodej spotřebitelům
Naše společnost Feiler s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem tkané žinylky a vysoce kvalitního froté. Hledáme nové partnery pro další prodej konečným spotřebitelům.
Strojní čištění koberců, sedaček, čalounění od profesionální firmy
Nechejte si provést strojní čištění koberců, sedaček, čalounění od profesionální úklidové firmy Korda Servis Uherské Hradiště, která odvede práci rychleji a se skvělým výsledkem.
Dopravní značení prodej | České Budějovice
Dopravní značení a další příslušenství na komunikace prodává a půjčuje firma DOZNA Zdeňka Žáka. Zakoupit u nás můžete všechny druhy dopravních značek výstražných, upravujících přednost, příkazových, zákazových i informačních. Pokud je značení jen dočasné, dodáme spolu s tím i nástavce, objímky ke značce, betonové a hliněné patky a ...
Salonek pro vánoční, firemní večírky, akce-školení i oslava konce roku
Pro firemní večírky, akce spojené s oslavou konce roku jsou ideální prostory Vinařství Dvůr pod starýma horama u Uherského Hradiště, Starého Města. K dispozici je salonek i místnost pro školení.
Ochrana při práci ve výšce, profesionální vybavení, postroje, lana
Ochranu při práci ve výšce není radno podceňovat, proto využijte profesionálního vybavení jako jsou postroje, lana a další produkty společnosti MSA Safety Czech s.r.o., která sídlí v Ostravě.
Léčebný, odpočinkový pobyt na víkend, pro dva na Slovácku
Přijeďte strávit léčebný, odpočinkový pobyt ve Vinařství - Dvůr pod starýma horama. Ideální na víkend pro dva, spojený je s wellness i degustací vína.