Aktuální microsite

Prodej kotevního a spojovacího materiálu Žďár nad Sázavou
Specialista na spojovací a kotevní materiál, ruční, pneumatické a elektrické nářadí. Největší výběr sortimentu v okrese, skladem 30 000ks položek.
Čištění a odstraňování starých nátěrů fasád, omítky, čištění obkladů
Údržbu staveb ve výškách provádí firma Čištění fasád Zlín. Provádí hlavně čištění fasády, obkladů, odstraňování starých nátěrů fasád, omítky. Působí po celé ČR.
Čištění fasád Zlín FAIRA s.r.o.
Opravy pomníků na místě, kameník - hroby, nápisy,  Brno
kamenické práce, opravy pomníků na místě, urny z kamene, výroba na zakázku, zlacení, stříbření, barvení nápisů, nové pomníky, kameník, hroby
Solární panely kolektorové pro ohřev vody či vytápění domácnosti - energie ze slunce
Společnost NOSRETI velkoobchod s.r.o.se sídlem v Ostravě dodává solární kolektory po celé České republice, které přeměňují energii ze slunce na potřebnou tepelnou energii k ohřevu TUV či vytápění.
Anglická konverzace, výuka angličtiny Brno
intenzivní výuka, kurzy angličtiny pro začátečníky, mírně, středně pokročilé, pro veřejnost, cvičení k uvolnění komunikace, firemní kurzy
Hydroizolační pásky MQ FLEX 120 - použítí k izolaci rohů vnitřních i vnějších
Hydroizolační pásky MQ FLEX 120, které jsou vhodné k izolaci rohů vnitřních i vnějších vyrobí společnost Medium International Most.
MEDIUM INTERNATIONAL I. s.r.o. Výroba těsnicí materiály Bentonit
Interiérové dveře Sande a celoskleněné posuvné dveřní systémy a stěny Jap i Stylus
Interiérové dveře Sande i celoskleněné posuvné dveřní systémy a stěny Jap i Stylus najdete u firmy Dveře a Podlahy s.r.o. Vzorkovou prodejnu můžete navštívit přímo ve Zlíně, zajistíme i jejich montáž.
Pronájem dopravního značení a značek - kužely, směrovací desky i semafory
Pronájem dopravního značení a značek vám zajistí odborníci z firmy Dopravní značení Čermák. Ať už si chcete pronajmout dopravní kužely, směrovací desky či semafory, pak jsme zde pro vás.
Prodej, eshop jídelní stoly, židle Strakoš - nakupujte přímo u výrobce
Pokud sháníte kvalitní jídelní nábytek, nakupujte přímo u výrobce. Firma Strakoš se zabývá prodejem designových jídelních stolů a židlí Strakoš i na e-shopu.
Účetní program DUNA – software ÚČTO pro podnikatele
Každý podnikatel by měl mít spolehlivý účetní program, který mu usnadní práci s účetnictvím. Proto vám doporučujeme účetní program DUNA - mzdový software ÚČTO od firmy TILL CONSULT a.s.
TEPVOS sportovní centrum RIO | Ústí nad Orlicí
Sportovní centrum RIO vám nabízí ideální rekreační vyžití za každého počasí, cvičení, protažení i posilování.
TEPVOS,  spol. s r.o.
Slévárna ocelových odlitků, odlitky z legovaných ocelí, Královopolská slévárna, Brno
Odlitky z legovaných ocelí pro speciální použití, široký sortiment statických odlitků do písku. To vše zajistí společnost KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s.r.o., z Brna.
Královopolská slévárna, odstředivé lití trubek a speciálních odlitků, Brno
Ocelové odlitky, odstředivě lité trubky a speciální odlitky zajišťuje a vyrábí specialista v oboru firma KRÁLOVOPOLSKÁ SLÉVÁRNA, s.r.o., působící v Brně.
Údržba zeleně, realizace, 3D návrhy zahrad, zahradní činnost, Třebíč, Vysočina
Zahradní činnost, údržbu zeleně, realizace nové zahrady, 3D návrhy zahrad, a další služby v oblasti zahradnictví provádí firma Návrhy zahrad Lubomír Řiháček.
Online konfigurátor rodinných domů - snadné zhmotnění Vašich představ a snů
Svůj vysněný rodinný dům si můžete snadno a rychle navrhnout a zhmotnit tak své představy díky online konfigurátoru společnosti VEXTA.
Překladatelská agentura,  překlady odborných textů a tlumočení do 31 evropských jazyků
Překladatelská agentura A-TRADI se sídlem v Dačicích Vám zajistí jazykové překlady z evropských jazyků, od angličtiny, němčiny, španělštiny, turečtiny, makedonštiny, chorvatštiny a mnoha dalších.
Sušárna těstovin, ovoce, hřibů, papíru, dřeva, krmiv-univerzální použití
Teplovzdušná sušárna EST od firmy KONEL Zlín má univerzální použití, vhodná je pro sušní těstovin, ovoce, hřibů, papíru, dřeva i krmiv.
Sýr Niva, ušlechtilá plíseň , plísňový sýr s tradicí, prodej, výroba
Naše sýrárna a mlékárna Dolní Přím se zabývá výrobou a prodejem delikatesního sýru s plísní uvnitř hmoty - sýru Niva, sýru s českou tradicí.
Rozbory ovzduší na pracovištích, v pobytových místnostech, emise
Orientujeme se na rozbory složek životního a pracovního prostředí, jako jsou například rozbory ovzduší na pracovištích, v pobytových místnostech, emise a mnoho dalších.
Orlická Laboratoř, s.r.o. Vzorkování a laboratorní rozbory
Kvalitní rošty, matrace z paměťové pěny, postele z masivu - prodej, dovoz až domů
Prodejem postelí z masivu, matrací z paměťové pěny, roštů a dalších doplňků pro vybavení ložnice se zabývá spánkové studio Ráj spánku v Jihlavě. Zakoupené zboží Vám dovezou až domů - do 30 km zdarma.
Ráj spánku ETIS s.r.o.
Mzdová účetní, zpracování mezd, vedení daňové evidence Brno
individuální přístup ke klientům, vedení účetnictví a daňové evidence, zpracování mezd, ekonomickém systému Hélios, zkušenosti se zahraniční klientelou
Dodávka, instalace, sušiče tlakového vzduchu, kondenzační, adsorpční
Zajišťujeme dodávky, instalace a opravy kondenzačních a adsorpčních sušičů tlakového vzduchu, které eliminují vzdušnou vlhkost a kondenzaci.
Plechové kryty obráběcích strojů, průmyslové krytování CNC stroje
Průmyslové krytování pro CNC stroje vyrábí firma VK LAROZ. Dodáme plechové kryty obráběcích strojů. Zakázky realizujeme nejen v regionu Zlínský kraj, ale po celé ČR.
Dětské potřeby ke spaní eshop-hřejivé přikrývky, zavinovačky, fusaky, deky
Prodejna Baby Group má v sortimentu dětské potřeby ke spaní-hřejivé přikrývky, zavinovačky, deky a fusaky. Navšivte náš eshop, nebo prodejnu v Holešově-nedaleko Zlína i Kroměříže.
Návrhy, projektování elektrických instalací, zařízení, rozvaděčů v CAD Eplan P8
Firma Kouřil Elektrotechnik Zlín dodává projekty elektrických instalací, zařízení. Pro návrhy a projektování rozvaděčů máme nový software CAD Eplan P8.