Aktuální microsite

Prodej použitých nákladních vozů Volvo - kontaktujte přímo nás!
Potřebujete špičkový nákladní vůz pro své podnikání, ale nechcete za příliš mnoho peněz pořizovat zcela nový?
Prodejna zdravé výživy - zdravá bezlepková strava, bio výrobky, potraviny
Nově otevřená Prodejna zdravé výživy Sedmikráska Staré Město zve k návštěvě všechny zákazníky z regionu Uherské Hradiště. Na prodej je u nás zdravá strava, bezlepkové pečivo, potraviny, bio výrobky.
Měření emisí Plzeň
Pokud jste z Plzně a okolí a potřebujete změřit hodnoty výfukových plynů (emisí) u Vašeho automobilu, neváhejte se obrátit na emisní stanici STK Nepomucká s.r.o.
Spolehlivé vedení a kompletní zpracování účetnictví a daňové evidence
Spolehlivá a profesionální firma Ing. Kateřina Mlýnská, poskytuje komplexní služby v oblasti daňové evidence, účetnictví v okolí Ostravy i Havířova.
Energetický management SAUTER – snížení provozních nákladů a ekologický provoz budov
Zajímá Vás energetická spotřeba budov Vašeho podniku a hledáte cesty k trvalým úsporám? Řešením je využít energetického managementu od společnosti SAUTER Automation, spol. s r.o. se sídlem v Praze.
SAUTER Automation, spol.s r.o. Regulační technika Praha
Pneuservis osobních, nákladních vozidel  - přezouvání pneumatik
Autoservis Petr Štross v Břeclavi se vám postará o vaše osobní i nákladní vozidlo včetně přezutí pneumatik.
Obec Slaník na břehu řeky Otavy s vodáckým kempem
Vodácký kemp u sjízdné řeky Otavy, pohostinství a celou řadu sportovních a kulturních akcí naleznete v obci Slaník nedaleko okresního města Strakonice.
Elektroinstalace, elektro rozvody, revize,  opravy a montáže elektrozařízení
Elektroinstalaci od  základového zemniče přes vnitřní rozvody elektro až po hromosvody, včetně revizí a oprav, zajistí firma Miroslav Bárta - elektrikářské práce z Nového Bydžova - Stará Skřeněř
Rekonstrukce účetnictví - opravy, úpravy a zpracování účetnictví na míru
Ing. Kateřina Mlýnská se postará o Vaše účetnictví. Ať už jste z okolí Ostravy či Havířova oslovte naší firmu, která se postará o zpracování účetnictví na míru a také provede celou jeho rekonstrukci.
Základní a Mateřská škola s kvalitním vzděláním v moderně vybavených učebnách
Kvalitní vzdělání v moderně vybavených učebnách, velkou kapacitu, širokou nabídku kroužků i spolupráci se zahraničními školami žákům poskytuje Základní a Mateřská škola Jince v okrese Příbram.
Obec Slapy u Tábora udržují místní i folklórní zvyky
Místní i folklórní zvyky, vysokou občanskou vybavenost včetně pošty, knihovny a montessori školy a velmi dobrou dopravní dostupnost okolních měst nabízí obec Slapy u Tábora.
Obec Drnek v okrese Kladno se středověkým archeologickým nalezištěm
Archeologické naleziště tvrziště a zaniklou ves Humniště a Svídná, kapličku a výbornou dostupnost k okolním památkám skýtá obec Drnek ve Středočeském kraji v okrese Kladno.
České i zahraniční noty pro zobcovou flétnu, dechové nástroje, eshop
České i zahraniční noty pro dechové nástroje a také noty pro zobcovou flétnu dodává společnost eNoty.eu, která nabízí široký sortiment not na svém eshopu.
Volné pracovní místo řidiče nákladního automobilu, tahače a speciálního vozidla
Nedaří se Vám najít práci, která by se Vám líbila? Garantrans s.r.o v Ostravě hledá pro svou pobočku v Praze řidiče pro nákladní automobily, tahače a speciální vozidla.
Česká plastová a dřevěná okna Vekra - poctivou českou kvalitu najdete u společnosti VEKRA OKNA
Tato ryze česká společnost vyrábí česká plastová okna a dveře, stejně jako dřevěná okna a dveře té nejvyšší kvality, se kterými váš dům navždy prokoukne!
Skleněné, rovingové pásky, textilie, tkaniny ze skleněných vláken
Společnost RAYMOND GROUP, s.r.o. s dlouholetou tradicí v oblasti výroby tkanin a pásů ze skleněných vláken a rovingu zákazníkům exkluzivně nabízí profesionální výrobu těchto materiálů. Skleněné a rovingové tkaniny a technické textilie jsou maximálně vhodné např. pro výrobce lodí, hokejek, laminátových trubek a potrubí, tyčí, surfařských prken ...
UNIQUE Textiles, s.r.o.
Výkup ojetých aut za hotové peníze ihned, protihodnotou při koupi vozu
V autobazaru AUTOCAR-TICHÝ Napajedla ihned vyplatíme hotové peníze za Váš vůz. Výkup ojetých aut je možný i protihodnotou při koupi nového vozu. Jsme jen 15km od Zlína.
Veškeré tiskové služby – kopírování a skenování, servis a pronájem kancelářských strojů naleznete na Praze 8
Na Praze 8 Vám společnost Tomados Praha 8 poskytne komplexní služby spojené s kopírování a tiskem dokumentů. Dále Vám nabízí servis kancelářských strojů.
Advokátní kancelář a právní služby ve všech oblastech
Jestliže jste se dostali do situace, která si žádá právní služby a nevíte si rady jak si vybrat spolehlivou advokátní kancelář či advokáta, pak se obraťte na právního zástupce JUDr. Milana Janíčka.
Prodej změkčovače vody, vodní filtry - zlepšení kvality vody
Prodejem změkčovačačů vody a vodních filtrů pro zlepšení kvality vody a pomoc s vodním kamenem se zabývá firma ENVIROmarket v Hodoníně.
Zdravá výživa-racionální, dietní, bezlepkové, Pí, bio potraviny
Prodejna Zdravá výživa Krajinka Uherské Hradiště se specializuje na racionální, dietní, bezlepkové, Pí, bio potraviny i vegetariánské a makrobiotické.
Obec Želkovice s novorománským kostelem s rotundou v Českém středohoří
Novorománský kostel svatého Petra a Pavla se zachovalou rotundou a sochu svatého Josefa můžete navštívit v malebné obci Želkovice v Českém středohoří.
Kovovýroba, zámečnické a soustružnické práce, obrábění na zakázku
Zámečnické práce, svařování, stříhání a ohýbání plechů, konstrukční a montážní práce včetně zakázkové výroby z nerezu provádí Ivo Vrátil – ZÁMEČNICTVÍ v Hodkovicích nad Mohelkou na Liberecku.
Přilby, rukavice, boty moto příslušenství na motorky, čtyřkolky a skútry prodej Příbram
Pokud jste fandové do motorek, čtyřkolek a skútrů, neobejdete se bez přilby, rukavic, pořádných bot a drobného moto příslušenství. Vše Vám nabídne a prodá MOTO Centrum – Xmotorstore.cz