Aktuální microsite

Poradenství a servis potřebného topného výkonu Praha
Nevíte si rady s tím, jak správně stavit topná tělesa či horkovzdušné ventilátory? Poradenství a případný servis zajišťuje podnik STEGO Czech s.r.o. který kompetuje klimatizace do elektrotechnických zařízení. V oblasti poradenství se společnost snaží držet vysokou úroveň kvality, která se již několik let potvrzuje. Můžete očekávat osobní ...
KORAVENT® - tichá větrací jednotka od Korada
Větrací jednotka je vyvinuta tak, že účinně zachycuje jemný prach a pyl. Současně vpouští do místnosti čerstvý vzduch.
Železniční stavby, rekonstrukce, uzly, přejezdy, tratě, desinfekční koleje
Zajišťujeme železniční stavby a rekonstrukce, zrekonstruujeme a opravíme železniční uzly, přejezdy, tratě, dezinfekční koleje a další.
Ocelové, kovové palety-gitterboxy, přepravní, skladovací
Firma Triometal z okresu Zlín má ve standardním výrobním programu kovové, ocelové palety - přepravní, skladovací i gitterboxy a jsme schopni dodat i atypické palety.
Spolehlivý a rychlý dodavatel baleného ledu pro gastronimii za skvělé ceny
Spolehlivý dodavatel baleného ledu pro gastronomii? To je jedině firma Ice support s.r.o., který vyrábí a dodává kvalitní led v kostkách, ledové koule či tříšť v různých baleních za skvělé ceny.
Kompaktní a lehčené obuvnické pryžové plotny (desky) s různým dezénem
Firma KOMPONENTY, a.s. ZLÍN má bohaté zkušenosti s vývojem, výrobou i prodejem obuvnických komponentů. Máme široký výběr výrobků mezi které se řadí také kompaktní a lehčené pryžové plotny (desky).
Instruktor kondičního posilování - kurz, díky kterému se stane vaše práce koníčkem
Využijte jedinečné příležitosti a staňte se Instruktorem kondičního posilování - trenérská škola OLYMPIA připravila profesionální kurz, díky kterému se stane vaše práce koníčkem.
Dárkový poukaz na vstupní vyšetření v dietní poradně a sestavení jídelníčku na míru
Pokud přemýšlíte nad dárkem pro blízkou osobu, která by chtěla zatočit se svou váhou, zakupte jí dárkový poukaz na vstupní vyšetření a sestavení jídelníčku v dietní poradně Slimbee v Ostravě.
Kurz instruktor fitness - pro budoucí profesionální trenéry v posilovnách i wellness centrech
Staňte se instruktorem fitness - přihlaste se na kurz pro budoucí profesionální trenéry v posilovnách, fitness i wellness centrech do Trenérské školy Olympia.
PROFI INTERNET pro firmy - metropolitní optické sítě Quantcom, a.s.
Společnost Quantcom, a.s. nabízí komplexní řešení telekomunikačních služeb na vlastní optické síti.
Quantcom, a.s. (Dial Telecom) Telekomunikační operátor Praha
Nový vůz Citroën C3 - komfortní vůz se zabudovanou kamerou a panoramatickým střešním oknem
Citroën představuje nový Citroën C3 a oživuje tak svůj bestseller, který si můžete zakoupit u autorizovaného prodejce UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně. Tento vůz Vás nadchne svou barevností a komfortem.
Správné třídění odpadu -  modrý kontejner na papír
Modrý kontejner slouží na papír všeho druhu. Do modrého kontejneru na papír dáváme veškeré noviny, časopisy a reklamní letáky.
EKO-KOM, a.s. Třídění a recyklace obalových odpadů
Výroba krabic a obalů na zakázku přímo pro váš produkt
Expert na obaly Podorlická kartonážní spol.s r.o. Rychnov nad Kněžnou vám pro váš produkt vyrobí obaly a krabice přímo na míru.
Sběrné suroviny včetně výkupu a likvidace vozů
Sběrna železného šrotu, barevných kovů, autovraků a demoliční práce - Kovošrot JARÝ s.r.o. Pardubice
Akce - nově zahájen výkup papíru
Akce zahajujeme výkup papíru od občanů i firem - PDW Metal s.r.o. Trutnov
Levné a příjemné ubytování vhodné pro skupiny a zájezdy v centru Šumperka
Hledáte-li levné a příjemné ubytování určené i pro větší skupiny nebo zájezdy, které je navíc v centru Šumperka, pak budete jistě spokojeni s ubytování v Hotelu Grand.
Velkoobchod květin a dekorací - dovoz květin a prodej potřeby pro floristy
Vyberte si ze široké nabídky květin a dekorací v prodejně velkoobchodu KLIA s.r.o. v Ostravě. Dovážíme květiny z celého světa až k vám!
KLIA cz s.r.o. Velkoobchod květiny
Spolehlivé vedení účetnictví - externě nebo přímo u vás ve firmě  Praha 5
Bez vedení účetnictví se neobejde žádný drobný živnostník ani velká nadnárodní firma. A mnohdy bývá právě účetnictví to, co vás stojí nejvíce času, nervů a starostí.
Svatební šaty, šaty pro družičky i pánské obleky - půjčovna, prodej
Půjčujeme a prodáváme svatební šaty, šaty pro družičky o pánské obleky nejrůznějších barev a stylů. U nás si vybere svatební šaty i ta nejnáročnější nevěsta.
Truhlářství, výroba kuchyňských linek a kuchyní na zakázku
Výrobou kvalitního nábytku na zakázku, kuchyně a kuchyňské linky vyrábí specialista v oboru firma Truhlářství Rehberger z Kuchařovic na Znojemsku. Kuchyně za rozumnou cenu!
Volná pracovní místa pro svářeče EN 135 s ubytováním zdarma a proplaceným cestovným
Hledáte-li práci na hlavní pracovní poměr, pomůže Vám ostravská personální agentura Personal fabric, která nyní poskytuje volné pracovní místo svářeče EN 135 v oblasti Středních Ćech.
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Teplovodní podlahové vytápění, topení - energeticky úsporné systémy
Společnost FLEXXUS s.r.o. dodává energeticky úsporné systémy vytápění. Teplovodní podlahové topení je vhodné pro novostavby i rekonstrukce. Firma působí v regionu Zlínský, Moravskoslezský kraj.
Spolehlivé a rychlé servisní systémy včetně podpory horké linky
Servisní systémy odkrývají skryté nedostatky pokrytí signálů – zajišťujeme vyhodnocení a odstranění nedostatků včetně stanovišť po celém světě - KonekTel, a.s. Pardubice
Potrubní laser Leica Piper 200 přesný a extrémně odolný přístroj
Nabízíme vyhledávací DIGI Systém, potrubní lasery k vyhledávání kabelů pod napětím i jiných kovových vedení - Emkol s.f. Ing. Josef Koukal Litomyšl