Aktuální microsite

Měkké a tvrdé dřevo-palivové dřevo, výroba a prodej, distribuce Jihomoravský kraj
Výrobu a prodej měkkého a tvrdého palivového dřeva ze smrku, borovice, z dubu, buku, břízy, jasanu, akátu zajišťuje firma Wood Rakušan Marek Rakušan z okresu Třebíč.
Wood Rakušan Marek Rakušan
Degustace a prodej vín Čejč, vína červená a bílá, vinařství
Degustace, výroba a prodej vín v Jihomoravském vinařství, vína červená a bílá od firmy Horákova farma a.s. - vinařství s tradicí Čejč.
Císařské sklepy Horák Horákova farma, a.s.
Sluchadla na míru, sluchová protetika Praha - pomůcky pro sluchově postižené
Sluchadly na míru a sluchovou protetikou se zabývá společnost COMHEALTH, s.r.o. Chcete lépe slyšet? Jste u nás správně!
COMHEALTH, s.r.o. Onemocnění hlasu Praha
Zemní práce se zemními stroji Caterpillar v Třebíči na Vysočině
Zemní práce se zemními stroji Caterpillar a Volvo včetně obsluhy vám zajistí společnost Elektro - ing.Klíma s.r.o. v Třebíči na Vysočině.
Ocelová vícepramenná lana HERKULES Lana Vamberk
Ocelová vícepramenná lana HERKULES splňují požadavky na špičkovou kvalitu. Lana Vamberk jsou výrobci těch nejlepších ocelových vícepramenných lan HERKULES na českém i zahraničním trhu. Naše lana mají všechny předpoklady pro splnění těch nejnáročnějších podmínek. Nabízíme ocelová lana různých průměrů: 12-22 mm 12-20 mm 4-20 mm ...
LANA VAMBERK s.r.o. Výroba ocelových lan
Dlaždičské práce, pokládka žulové kostky, kamenné mozaiky  z přírodního kamene
Přírodní kámen je ideálním stavebním materiálem. Dlaždičské práce a pokládku žulové kostky a kamenné mozaiky včetně dodávky materiálu pro Vás zajistí firma Pe Granit, s.r.o. v Ostravě i Olomouci.
Dřevěná schodišťová madla, dřevěné zábradlí-výroba na zakázku
Stolařství Smetana z Podolí u Uherského Hradiště vyrábí na zakázku dřevěná schodišťová madla z masivu, která slouží jako zábradlí. Působíme v regionu Zlínský kraj.
Kamenné hroby a hřbitovní pomníky z kvalitního a odolného materiálu Praha
Hřbitovní pomníky a kamenné hroby z naší společnosti Daha Nehvizdy (Praha - východ) jsou kvalitní, precizně zpracované a velmi odolné.
Daha Nehvizdy, s.r.o. Kamenická výroba Praha
Hutní materiál Pardubice – ocelové plechy, profily, nosiče a trubky
Z širokého výběru hutních materiálů, jako jsou ocelové plechy, profily, nosiče a trubky si vyberete u pardubické společnosti OCELSERVIS CZ, s.r.o.
Samoobslužné přesné obchodní váhy prodej Praha - jejich ovládání je hračka
Přesnost a spolehlivost, to jsou přesně dva atributy, které vyžadujeme od vah. Odvětví, kde miligramy hrají velice důležitou roli, je obchod.
Mettler - Toledo, s.r.o. Přesné váhy Praha
Tradiční vánoční trhy v Olomouci s doprovodným programem - vychutnejte si to pravé kouzlo Vánoc
Přijďte načerpat předvánoční atmosféru do nekrásnějšího města České republiky - tradiční vánoční trhy v Olomouci můžete navštívit od 20. listopadu 2016. Vychutnejte si s námi to pravé kouzlo Vánoc.
Novoroční ohňostroj v Olomouci s bohatým programem pro rodiny s dětmi
Město Olomouc bude i začátkem roku 2017 pokračovat v tradici Novoročního ohňostroje. Těšit se můžete na bohatý program nejen pro rodiny s dětmi.
Zařízení pro pivovarníky, minipivovary, ovocné lihovary-výroba
zařízení na výrobu ovocných destilátů a piva, minipivovary, pěstitelské pálenice,chladící jednotky, výčepní tanky, CIP stanice, vzduchové kompresory
Zkoušky telekomunikačních a elektrických zařízení- ČMI TESTCOM Praze a okolí
Český metrologický institut poskytuje služby v oblasti přenosu jednotek, fundamentální metrologie, schvalování typu měřidel, výpočty frekvencí pro telekomunikace, registrace výrobců a opravců měřidel.
Klidné rezidenční bydlení ve Strašnově v těsné blízkosti Mladé Boleslavi
Obec Strašnov nabízí vysokou občanskou vybavenost a klidné prostředí vhodné pro rezidenční bydlení v těsné blízkosti Mladé Boleslavi.
Masivní křídlová, dvoukřídlá garážová vrata hliníková-výroba, montáž
Firma Jimi Tore Kroměříž dodává masivní, hliníková dvoukřídlá garážová vrata. Vlastní výroba včetně montáže - lze volit křídlová vrata v různých barevných kombinacích.
Eshop-řetězy válečkové, dopravní, ložiska, řemeny, řemenice klínové
Firma Moravia řetězy s.r.o. Kroměříž přebírá obchodní aktivity firmy Challenge PT, včetně objednávek z eshopu na řetězy válečkové, dopravní, ložiska, řemeny, řemenice klínové.
Vedení účetnictví a daňové evidence, účetnictví, daně, mzdy Brno
zpracování dat v ekonomickém systému Hélios, vedení mezd, zkušenosti se zahraniční klientelou, vedení účetnictví a daňové evidence
Žaluzie Brno - horizontální, vertikální, venkovní žaluzie
vertikální, horizontální, venkovní i textilní žaluzie, garážová vrata, sítě proti hmyzu, rolety, rolovací mříže, stínící technika, markýzy
Dodávka dveří a zárubní, posuvné a skládací dveře Jihlava
Největší vzorková prodejna Sapeli v ČR, specializace na problematiku interiérových i exteriérových dveří, velký výběr sortimentu, poradenství
Pohřební služba, kamenické práce, smuteční výzdoba Žďár nad Sázavou
vyřízení všech potřebných věcí a služeb v jedné kanceláři, převoz zesnulých i ze zahraničí, možný pohřeb i v domácnosti, široký výběr sortimentu
Výkup dřeva, dřevěné obaly, dřevovýroba, pila, pořez dřeva
Výrobce dřevěných palet, europalet, výrobu europalet, dřevěných palet. Prodej, výkup dřeva a dřevovýrobou se zabývá firma Pila Benda s.r.o.
Pila Benda s.r.o.
Inženýrské sítě kanalizační, vodovodní-stavba vodovodů, kanalizací
Inženýrské sítě kanalizační a vodovodní staví společnost SANPROS v regionu Zlínský kraj, Hodonín a Brno. Stavbu vodovodů a kanalizací zajistíme v plném rozsahu.
Vánoční výzdoba Příbram
Zahradnictví v Příbrami provozované panem Josefem Volákem v zimním čase nabízí prodej vánoční výzdoby. Navštivte zahradnictví a vyberete si z nepřeberného množství věnců a dalších vánočních ozdob.
Stavimal - zateplování staveb, revitalizace domů, snížení energetické náročnosti budov, Brno
Stavební firma Stavimal s.r.o. provádí komplexní práce v zateplování a revitalizaci budov včetně snížení energetické náročnosti budovy.