Aktuální microsite

Zemědělské stroje pro zemědělce, vinaře  a zahrádkáře Židlochovice
Zemědělské stroje pro farmáře, zemědělce, vinaře a zahrádkáře, zemědělská technika,stoje pro zpracování půdy od firmy Ing. Vladimír Beneš AGS Agro Sortiment v Židlochovicích.
AGS Ing. Beneš Agro sortiment
Veterinární chemické oddělení, laboratorní veterinární služby a konzultace
Zajištění veterinárních laboratorních služeb, chemické oddělení, vyšetření potravin, základní i speciální vyšetření, biochemie a hematologie
Bezešvé tvarované, svařované trubky válcované za tepla, s vnitřními žebry
Společnost Devimex s.r.o. v Ostravě nabízí bezešvé tvarované trubky, svařované trubky, válcované za tepla i s vnitřními žebry.
Sleva a akce na obkladové palubky smrkové  té nejvyšší kvality
Společnost Dřevo Ostrava pro Vás připravila akci na obkladové palubky ze smrkového dřeva té nejvyšší kvality.
Dřevoprodej Jiří Hrůza
Kremace Bakov - poskytujeme kremace na splátky -  rozloučení se zesnulými dle Vašich přání
Důstojné rozloučení se zesnulými – kremace Bakov, kremace sjednáváme jak telefonicky, tak po emailu - Pohřební ústav a služby - Stanislav Beneš Kosmonosy
Velkoobchodní prodej s designovými a profesionálními svítidly a příslušenstvím Praha
RENDL lighting a.s. je velkoobchod s designovými a profesionálními svítidly, osvětlovací technikou a světelnými zdroji v Praze.
Nápojový automat X1 na kávu a teplé nápoje, prodej, pronájem, kompletní servis
Prodej, pronájem, servis a opravy automatů, nápojový automat X1 na kávu a teplé nápoje. Kávový a nápojový servis zajišťuje firma DELIKOMAT s.r.o., z Modřic.
DELIKOMAT s.r.o.
Společenký Ples mezi květy na výstavišti Flora Olomouc
Zahajte plesovou sezónu na Výstavišti Flora v Olomouci a přijďte si zatančit na společenský Ples mezi květy a vychutnat si perfektní show.
Laserová pracoviště pro kalení laserem - návrh jakékoliv konstrukčního řešení
Laserová pracoviště pro kalení laserem na míru každému zákazníkovi zajistí společnost LaserCentrum Hendrich s.r.o.
Autorizovaný prodej a servis barevných a multifunkčních tiskáren Brno
DEVELOP, KONICA MINOLTA, poradenství, optimalizace tiskových zařízení, barevná laserová a multifunkční tiskárny, pronájem, prodej, servis
Prodej nejnovější generace nářadí Milwaukee s vysokým výkonem
Prodej nejnovější generace nářadí Milwaukee s vysokým výkonem nabízí naše firma KVP servis s.r.o. se sídlem v Opavě. Pořiďte si stupňovací vrtáky nebo speciální šroubováky.
KVP servis s.r.o.
Topenářské práce, montáž topení včetně dodávky topenářského materiálu, Brno Modřice
Topenářské práce a to nejen domácnostem, ale také stavebním firmám, včetně dodávky topenářského materiálu a montáží topení, zajišťuje firma TOVOK Josef Hřebíček, Brno - Modřice.
Požární ochrana, tlakové zkoušky a revize požárních hadic Brno
kontrolní a revizní činnosti, požární ochrana, tlakové zkoušky, revize požárních hadic a přístrojů, požárně-bezpečnostních řešení projektová dokumentace staveb
PB Alfa, s.r.o. Požární ochrana a BOZP Brno
Zlaté šperky s Valentýnským zdobením pro ženu i muže v online klenotnictví
Výběr šperků s Valentýnským zdobením naleznete v online klenotnictví Kroměříž. Jde o zlaté šperky pro ženu i muže.
Mzdový software DUNA - MZDY, program pro zpracování mezd
Hledáte-li spolehlivý program pro zpracování mezd, pak budete jistě velice spokojeni s mzdovým softwarem DUNA - MZDY od společnosti TILL CONSULT a.s.
Venkovní kamenná dlažba z přírodního kamene je elegantním a originálním řešením
Zvýrazněte svůj dům, zahradu nebo vaše město venkovní kamennou dlažbou z přírodního kamene. Kontaktujte firmu Pe Granit, která provádí kamenické a dlaždičské práce nejen v Olomouci, Brně a Ostravě.
Dlouhodobý pronájem nebytových prostor, kanceláří, dílen a skladů
Dlouhodobý pronájem nebytových prostor, kanceláří, dílen a skladů v okolí Opavy poskytuje Rozvoj, stavební a bytové družstvo.
Vyhledávání zaměstnanců pro střední a vyšší management - ušetřete čas
Nalézt vhodného zaměstnance na pozici středního a vyššího managementu nemusí být pro firmu jednoduché. Ne každý uchazeč o zaměstnání má totiž potřebné schopnosti a znalosti. Už vás nebaví ztrácet při vyhledávání zaměstnanců drahocenný čas? Obraťte se na společnost HR direct. Najdeme pro vás ideálního kandidáta na pozici manažera i specialisty pro ...
Rekonstrukce, modernizace a výstavba rodinných domů na klíč | Litomyšl
Rekonstrukce, modernizace a výstavba rodinných domů na klíč to je činnost, kterou se zabýváme a ve které máme mnohaleté zkušenosti. Potřebujete postavit nový dům, zrekonstruovat nebo zmodernizovat? Jsme schopni zajistit zemní práce, vodoinstalatérské práce, elektroinstalační práce, topenářské i malířské práce a mnoho dalších. Stavbu Vám ...
Obaly tašky sáčky nádobí fólie Lanškroun Litomyšl Česká Třebová.
Zabýváme se v Lanškrouně výrobou a velkoobchodním prodejem obalů, tašek, sáčků, plastového a papírového jednorázového nádobí, tácků a fólií.
Tepelná čerpadla mimořádně vhodná pro vytápění a ohřev užitkové vody
KLIMA INVEST s.r.o. dodává, opravuje a vyrábí tepelná čerpadla v okolí Opavy do bytů, domů i kanceláří, která jsou mimořádně vhodná pro vytápění a ohřev užitkové vody.
Jak si vybrat správné nářadí, elektrické a ruční nářadí Břeclav, Hustopeče
Jak si vybrat správné nářadí, elektrické a ruční nářadí, velkoobchod a maloobchod se značkovým nářadím od firmy IVK, s.r.o. v Břeclavi a Hustopečích.
IVK, s.r.o.
Rekonstrukce balkonů a lodži Praha -  pro bezpečný a pohodlný výhled
Jestli Vám zatéká na balkon, či se bortí konstrukce anebo jí protahuje do domu, zavolejte si nás a my se postaráme o veškeré opravy a rekonstrukce.
Zateplování fasád Praha Jumar s.r.o.
Akátové, dřevěné kůly, palubky, odpadové dřevo, odkory za nízké ceny
Za nízké ceny můžete odebrat akátové dřevěné kůly i palubky od firmy Wood Cité z regionu Zlínsko. Na prodej máme i odpadové dřevo - odkory a odřezky dřeva.
Wood Cité, s.r.o. Velkoobchod dřevařských výrobků
Velkoplošný tisk metodou sublimace-reklamní poutače, bannery, plachty
Firma SubliProfi s.r.o. potiskne reklamní poutače, bannery, plachty metodou sublimace. Velkoplošný tisk touto technologií je velmi kvalitní. Obraťte se na nás v regionu Zlín i Praha.