Aktuální microsite

Velkoobchod, prodej, plastové a papírové nádobí, gastro program,Dačice
Velkoobchod,dodávka, prodej plastové a papírové nádobí, gastro program, školní a kancelářské potřeby, papírenský sortiment a další nabízí firma PAS-D s.r.o., z Dačic.
Odolná dřevěná podlahová a obkladová prkna - výroba, prodej
Aby váš interiér tvořil příjemnou atmosféru a působil stylovým dojmem, pořiďte si dřevěná podlahová nebo obkladová prkna od firmy MOSAIC u Vsetína, která mají přírodní vzhled a také dlouhou životnost.
MOSAIC spol. s r.o.
Realizujeme kamenické práce a výroba nových pomníků pro oblast Znojmo a okolí
Oslovte firmu Kamenosochařství Benešovský Antonín i Vy a to skrz výrobu pomníků z lávy. Zajistíme také sekání a obnovu nápisů, dále pak obklady schodů a desky na kuchyňské linky
Sterilizační olej ke sterilizaci nástrojů Brno, olej pro chirurgické a stomatologické nástroje.
Sterilizační olej ke sterilizaci nástrojů, olej pro chirurgické, stomatologické a jiné nástroje od firmy Weigel nůžky, nože v Brně - mezinárodní certifikovaný prodej oleje.
Speciální jazykové učebny pro školy - dodávka na klíč
Moderní škola, s.r.o. je českým výrobcem a dodavatelem školního nábytku po celé České republice. Pro vaší školu dodáme potřebný školní nábytek a navrhneme jazykovou učebnu pro výuku cizích jazyků.
Stěhování těžkých břemen - klavír, starožitnosti, stěhovací služba Třebíč
Stěhování těžkých břemen - klavír, starožitnosti, koberce, trezory, sochy, kotle a další, stěhovací služba Váš stěhovák Roman Miléř v Třebíči.
Generální servis a revize výtahů a výtahových šachet, montáže, opravy, revize Znojmo
Montáže a opravy výtahů, ale i generální opravy, rekonstrukce, revize a zkoušky vyhrazených zdvihacích zařízení a výtahových šachet provádí naše firma ELVÝZ s.r.o. Znojmo.
Nábytek, zakázkové truhlářství, prodej, dodávka Jaroměřice nad Rokytnou
Zakázkové truhlářství, prodej, nábytku, široký sortiment nábytku, skříně, ložnice, postele, sedací soupravy od firmy Prodej nábytku Miloš Máca s.r.o., Jaroměrice nad Rokytnou.
Kovošrot, výkup a odvoz kovového odpadu a barevných kovů za výhodné ceny, Ivančice
Zpracování a prodej kovových odpadů, výkup a odvoz kovového odpadu a barevných kovů, to vše jedině od firmy Kovošrot Ivančice Karel Bašta.
Stavitelství, stavební práce, stavební firma, stavby rodinných a bytových domů, Dačice
Kvalitní stavební firma zaměřena na stavební práce, výstavbu, stavební úpravy interiérů, rekonstrukce objektů, to je JN stavitelství, s.r.o., z Dačic.
Elektronické a ruční nářadí pro dům i zahradu, e-shop
Zahradní techniku, benzínové i elektrické sekačky, skleníky a další elektrické a ruční nářadí pro přípravu zahrady i domu na jaro naleznete v e-shopu RN Technik Novotný.
Montáž, servis, revize zdvihacích zařízení, jeřábových drah, školení jeřábníků
Zdvihací zařízení, jeřábové dráhy a kladkostroje dodá a opraví firma Pa a Ha – opravy a revize zdvihacích zařízení a jeřábových drah s.r.o. z Chomutova, včetně zajištění školení obsluhy strojů.
Celostní zdraví - pohled na nemoc trochu jinak, holistický přístup, psychosomatika
Pavla Novotná ve Studiu Naturopatie v Ostravě vám pomůže zjistit příčiny vašich nemocí, špatného zdravotního stavu a pomůže vám uvést vaše tělo a duši do rovnováhy.
Autoservis a autoklempířství osobních automobilů a dodávek motoristům i firmám v okrese Tábor
Autoservis, pneuservis a autoklempířské práce pro všechny značky osobních vozů a dodávek jednotlivcům i firmám zabezpečuje firma Autoservis Novotný v Nové Vsi u Chýnova v okrese Tábor.
Svislé dopravní značení - výstražné, zákazové i příkazové značky pro vaše bezpečí na cestách
Výstražné, zákazové i příkazové značky jsou důležité pro vaši bezpečnou jízdu. Proto je zde firma Dopravní značení -Čermák, která vám zajistí prodej, pronájem i realizaci svislého dopravního značení.
Prodej, dodávka, internetový obchod domácích spotřebičů, kvalitní žehličky Russell Hobbs
Prodej, dodávku, internetový obchod s kvalitními domácími spotřebiči, kvalitní žehličky značky Russell Hobbs zajišťuje firma Chvátal-Artex, s.r.o. Kvalitní produkty, za dostupné ceny!
Kancelářský nábytek, stoly, kontejnery, skříňky, nádstavce,Třebíč, Moravské Budějovice
Široký sortiment kancelářského nábytku, které jsou vhodné do domácího i kancelářského prostředí, počítačové stoly, skříňky, nádstavce i kontejnery zakoupíte od Nábytek Miloš Máca s.r.o.
Kompletace odstředivkových stanic, opravy a renovace dílů odstředivek
Zajišťujeme kompletní opravy a renovace dílů odstředivek a kompletace odstředivkových stanic, spolu s různorodým poradenstvím a pomocí.
TOMAS s.r.o. Dodávky technologických zařízení
Pneumatiky a originální díly na automobily Peugeot, Citroën
Hledáte-li pneumatiky či originální díly pro váš automobil, pak se obraťte na autoservis AUTO JOSEF FAJT v Olomouci, který vám zajistí prodej a montáž originálních dílů na vozy Peugeot a Citroën.
Ohřívače kojeneckých lahví, hygienické a bezpečné ohřívání lahví pro kojence Brno
Ohřívače kojeneckých lahví, bezpečné a hygienické ohřívače lahví pro kojence - prodej, dodávka. Ekonomický ohřev suchou metodou doporučuje a zajišťuje firma S.A.B. Impex, s.r.o., z Brna.
Praktické interiérové dřevěné dveře - zaměření, montáž
Pokud hledáte vhodné interiérové dřevěné dveře, které vyniknou v kterémkoliv interiéru rodinného domu či bytu a zároveň budou elegantní a praktické, tak je pro vás společnost HARMONIE DESIGN ta pravá.
Závodní stravování s rozvozem do firem a domácností - komplexní služby na vysoké úrovni
LB GASTRO s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti závodního stravování s rozvozem do firem a domácností. Našim klientům jsme schopni poskytnout služby na vysoké úrovni.
Nepřehlédnutelné společenské a maturitní šaty - půjčovna, prodej
Chcete mít nepřehlédnutelné šaty na ples, maturitní večírek nebo na jinou společenskou událost? Ve svatební salonu Eva si kromě svatebních doplňků také vyberete z mnoha společenských šatů.
Svatby a rodinné oslavy na Ovečce, akce na klíč v netradičním penzionu
Úžasné akce na klíč v netradičním penzionu Ovečka jsou tou nejlepší volbou, pokud chcete mít vše skvělé a bez problémů. Na Ovečce si můžete užít svatby i rodinné oslavy v příjemném prostředí Beskyd.
Motorové i převodové oleje Shell, Castrol, Venol - prodej, e-shop
S výběrem správného motorového i převodového oleje Vám pomůže firma Autodíly OIL Centrum s.r.o. z Ostravy, která prodává i na svém eshopu oleje osvědčených výrobců Shell, Castrol a Venol.