Aktuální microsite

Klempířské a pokrývačské práce včetně zajištění materiálu pro vaši novou střechu
Pokud potřebujete novou střechu pak využijte klempířské a pokrývačské práce od firmy Ezamont, která má bohaté zkušenosti s realizacemi střech v Šumperku i Zábřehu.
Ezamont s.r.o.
Ubytování pro firmy, firemní šolení, levné ubytování Ždár nad Sázavou
levné ubytování v centru Žďáru nad Sázavou, ubytování pro firmy, salonek pro firemní školení, celodenní stravování, hotel na Vysočině
Výkup realit nemovitostí za hotové, prodej Vysočina-Pelhřimov
zprostředkování prodeje nemovitostí, výkup a prodej realit, vždy aktuální nabídka, průkaz energetické totožnosti, výkup za hotové, domy, byty
Řezané a hrnkové květiny také s rozvozem v Praze a okolí
Řezané a hrnkové květiny nabízí za akční ceny naše společnost KLIA cz s.r.o. s možností rozvozu po Praze a okolí.
KLIA PRAHA s.r.o. Velkoobchod květiny
Obsluha CNC frézy, zkušený frézař - hlavní pracovní poměr, stabilní a dlouhodobé uplatnění
Personal fabric - agentura práce, a.s. hledá zkušeného frézaře pro obsluhu CNC frézy v Opavě, přičemž nabízí hlavní pracovní poměr, stabilní, dlouhodobé uplatnění a vysoké ohodnocení.
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Ubytování, hotel s restaurací Veba, svatební obřad, kongresy, školení
Krásné ubytování v okolí Broumovska Vám nabízí hotel Veba, kde můžete vesele pořádat svatební obřady i s následnou hostinou, různé kongresy nebo firemní školení.
Řízené zemní protlaky, bezvýkopové technologie, horizontální vrtání Brno
kontrola vrtání pomocí vysílače, bezvýkopové technologie, neporušení stávajících povrchů, možnost i zpětného vrtání, ekologicky čistá technologie
Pronájem a servis mobilních toalet a sanitárních systémů České Budějovice.
Komplexní řešení v oblasti sanitární techniky, pronájem a servis mobilních toalet TOITOI zajistí v okrese České Budějovice TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. se sídlem v Boršově nad Vltavou.
TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o.
Kvalitní auta - Nissan Juke od 298.900,- a Nissan Qashqai od 384.900,-
Firma UNICARS CZ s.r.o. ve Zlíně je autorizovaným prodejcem aut Nissan. Přijďte si k nám vybrat kvalitní auta jako jsou Nissan Juke od 298.900,- a Nissan Qashqai od 384.900,-.
Ubytování, penzion s restaurací, dovolená za výhodnou cenu na Vysočině, Hrotovice
Příjemná dovolená na Vysočina, pěkný penzion s restaurací, ubytování i pro cyklisty s možností uzamčení kol, ubytování s Wifi připojením nabízí Penzion a restaurace U Floriánů.
Gumofilcové holínky Kůže-Filc i Guma-Filc
Gumofilcové holínky chrání a hřejí zároveň. V gumofilcových holínkách zažijí vaše nohy neskutečné pohodlí. Vybírejte z variant Kůže-Filc i Guma-Filc. Holínky Guma-Filc: Pracovní holínky pro profesionální použití zateplené polyesterovým filcem. Svršek je vyroben z gumy a syntetického materiálu. Podešev tvoří protiskluzová guma. Holínky ...
TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.
Poctivý světlý ležák z pivovaru Svijany - odměňte se i vy!
Kdo by neznal světlý ležák z pivovaru Svijany. Kvalitní suroviny jsou při výrobě piva neodmyslitelné, a právě na tom si ve Svijanech zakládáme. Že jste naše pivo ještě neochutnali? V tom případě byste to měli rychle napravit a následně si jej pořídit na svůj výčep. Světlý ležák je rozhodně skvělá volba, která vás jen tak neomrzí. Pivovar ...
Certifikace na akreditovanou zkušební a kalibrační laboratoř
TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, a.s. je akreditovaná, autorizovaná a certifikovaná laboratoř, která provádí zkoušky a jiné certifikace výrobků v oboru strojů, strojních zařízení a hořlavých materiálů.
TECHNICKÉ LABORATOŘE OPAVA, a.s.
Prodej kluzkých a valivých ložisek s příslušenstvím - kvalitní a spolehlivé značky
Kvalitní a spolehlivé značky kluzkých a valivých ložisek má ve svém sortimentu obchodní firma ROTOMAX, a.s. se sídlem v Opavě.
ROTOMAX, a.s. Ložiska a těsnění Opava
Štěrkovna - prodej, bílinské hnědé uhlí ořech 2, černé uhlí, koks
Štěrkovna LOSERT spol. s. r. o. se zabývá prodejem černého uhlí, koksu a bílinského hnědého uhlí ořech 2 v Opavě a okolí.
Výroba a prodej Postřižinských piv Nymburk - světlá, tmavá i nealkoholická piva
Postřižinské pivo se vyrábí už od roku 1895. Pivovar nabízí 13 druhů světlých a tmavých piv, mezi nimiž naleznete i nealkoholické pivo Střízlík nebo Čokoládové pivo.
Cihlové zdící systémy -široký výběr zdicího materiálu a stavebnin
Stavebniny Andrla, s.r.o. nabízí široký výběr v Opavě a okolí zdicího materiálu a stavebnin, mezi kterým naleznete také cihly a cihlové zdicí systémy.
STAVEBNINY ANDRLA s.r.o.
Kvalitní hydraulické systémy s českou tradicí - projektování, výroba, montáž
Najít kvalitního a spolehlivého partnera v oblasti strojírenství a hydraulických systémů nemusí být snadné, obzvláště pokud se chcete pohybovat pouze na českém trhu.
Lékárna s tradicí, prodej léků, homeopatik a potravinových doplňků
Lékárna Mgr. Olgy Saláškové v centru obce Luže v okrese Chrudim prodává volně dostupné léky a léčiva na předpis, dále homeopatika, dětskou výživu i potravinové doplňky. Jsme tradiční rodinná lékárna.
Ložiska, gufera i další zboží - e-shop LOGUP, nejvyšší kvalita zboží
Ložiska, gufera, ale i praktické nářadí pro montáž a další příslušenství nabízí společnost LOGUP. Prodáváme ložiska všeho druhu, gufera tuzemská i dovozová, válečky automobilové sady i další zboží.
Krycí polyuretanová podlaha pro velké plochy
Krycí polyuretanové podlahy pro velké plochy vytváříme podle vašich požadavků na zatížení.
PODLAHOVÉ SYSTÉMY – Červinka & Syrový Kamil Syrový
Míchání barev - míchací a tónovací centrum
DUMAG barvy s.r.o. je specializovaná prodejna s největším výběrem barev a laků, která nabízí míchání barev ve svém míchacím a tónovacím centru v Opavě.
DUMAG barvy s.r.o. Barvy, laky, lepidla, tmely Opava
Paletky a krabice pro přenos potravin - papírové bedničky na ovoce a zeleninu
PACK SHOP se zabývá internetovým prodejem nejrůznějších obalů a krabic. V sortimentu nabízíme také paletky a krabice pro přenos potravin. Tyto papírové bedničky jsou vhodné na ovoce a zeleninu.
Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice
Míchání barev-autolaky, fasádní barvy, strukturální omítky Vysočina
barvy na kov, zinek, lehké kovy i dřevo, míchání barev, laky, spreje, ředidla, fasádní a interiérové barvy, tmely, lepidla, silikony
Dodávky, montáže, opravy a rekonstrukce distribučních sítí - služby nejsou jen pro energetické společnosti
Chcete kompletní servis včetně montáže a možnosti oprav či rekonstrukcí? Obraťte se na společnost ELEKTROMONTÁŽE, která se již několik let v této oblasti pohybuje.
ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. Smluvní partner ČEZ