Aktuální microsite

Truhlářství Plzeň - truhlářské práce, výroba, nábytek z lamina i masivu
Zakázkovému truhlářství se v Plzni věnuje společnost Cherbourg s.r.o. Vyrábíme dveře, nábytek z lamina a masivu, kuchyně na zakázku, podlahy, schody, zábradlí, okna.
Ubytování na Vysočině, penzion, restaurace s tradiční českou kuchyní, Hrotovice
Ubytování na Vysočině v příjemném penzionu s možností stravování v restauraci s tradiční českou kuchyní poskytuje Penzion a restaurace u Floriánů, v Hrotovicích.
Prášková lakovna – kvalitní povrchová úprava kovů
LAKMETAL spol. s r.o. je spolehlivá prášková lakovna v Opavě, která Vám nabídne kvalitní povrchovou úpravu kovů.
Komplexní rehabilitační programy hrazené pojišťovnou
Rehabilitace hrazené pojišťovnou v Opavě provádí Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby a bolesti MUDr. František Golla na ulici Sušilova (bývalý klášter).
Centrum ucelené léčebné rehabilitace a léčby bolesti Golla František, MUDr.
Odbor kultury, sportu, školství, bytový odbor Nový Jičín
Město Nový Jičín má odbor kultury, sportu, školství a také bytový odbor - zajišťuje a realizuje různé akce a vyžití.
Poradenství pro firmy ve finanční krizi - krizové řízení
Pokud se vám v podnikání nedaří, ale nechcete se podnikání v oboru vzdát, pak vám pomůže společnost OMEGA v Prostějově! Zajistí pro vás poradenství pro firmy ve finanční krizi (krizové řízení).
Projekce vzduchotechniky - KOVO vzduchotechnika
Firma KOVO vzduchotechnika zajišťuje projekce vzduchotechniky. Projekce vzduchotechniky pro firmy, dílny nebo obchodní centra. KOVO vzduchotechnika váš spolehlivý partner pro čistý vzduch. Naše firma KOVO vzduchotechnika zajišťuje projekce vzduchotechniky a vše co k tomu patří. Pomůžeme vám zajistit její projekci, výrobu i její montáž. Zároveň ...
Kovo vzduchotechnika spol. s r.o.
Ubytování a wellness, víkendové pobyty s dětmi, pro dva Slovácko
V komplexu Slovácký dvůr nedaleko Uherského Hradiště můžete strávit víkendové pobyty pro dva, i s dětmi. Máme skvělé zázemí-ubytování, wellness, golf, hřiště v areálu.
Dřevěné podlahy, parkety z dubového nebo jasanového dřeva
Masivní dřevěné parkety dávno nejsou pouze ozdobou zámeckých podlah. Firma MOSAIC nabízí dřevěné parkety z dubového nebo jasanového dřeva, které skvěle doplní interiér vašeho bytu, domu i kanceláře.
Rekonstrukce, půdní vestavby domů a zednické práce
Firma Ekonstrukt se zaměřuje na stavební práce, jako jsou rekonstrukce, půdní vestavby domů a zednické práce v Olomouci a okolí.
Hadice pro hasiče na našem e-shopu - sportovní, zásahové, požární
Společnost EuroFire, spol. s r.o. je výrobní a obchodní firma, která se zaměřuje také na hadice pro hasiče. Na svém e-shopu nabízíme sportovní, zásahové i požární hadice.
Příjemné a levné ubytování i se psy nedaleko centra Šumperk
Pokud hledáte příjemné a levné ubytování nedaleko centra města Šumperk, tak určitě navštivte Hotel Grand***, který má nově zrekonstruované pokoje a navíc se zde můžete ubytovat i se psy.
Dovoz obědů a zajištění stravování pro zaměstnance Vaší firmy
Kvalitní stravování pro Vaše zaměstnance Vám zajistí Závodní kuchyně – Miroslav Švrček, České Budějovice. Dovážíme obědy přímo do firem a nabízíme poctivou domácí kuchyni.
KLASIK mini -  levná elektřina pro domácnosti
Balíček KLASIK mini pro odběr elektrického proudu pro Vás připravila akciová společnost Energie2. Tento produkt s jedním tarifem pro domácnost je vhodný na odběrná místa bez elektrického vytápění anebo ohřevu vody. Sazba D01d se hodí pro místa s nízkou spotřebou energie, jako jsou víkendové chaty nebo garáže. Pokud si chcete náš produkt ...
Úklid firem, kanceláří i domácností - kvalitní a spolehlivé služby pro perfektní komfort
S úklidem firem, kanceláří i domácností v Havířově i Českém Těšíně se můžete směle obrátit na společnost Lumír Sokol - úklid, která se postará o kvalitní a spolehlivé služby pro váš perfektní komfort.
Ubytování Lednicko valtický areál, penzion U Zámku, pension v centru obce Lednice.
Ubytování Lednicko valtický areál, pension v centru obce Lednice, zámecký park, lednický zámek, ubytování v apartmánech v penzionu U Zámku.
Mytí oken - úklidové práce, úklid domacností a firem Břeclav
Mytí oken, úklidové práce, služby, úklid domácností, firem, bytů, panelových domů, úklid po řemeslných pracích od firmy Alena Šebestová - FABI v Břeclavi.
Výroba kuchyní a jiného nábytku na zakázku dle Vašich požadavků
Zakázková výroba kuchyní a dalšího nábytku, výroba moderních i rustikálních kuchyní na míru do větších i zcela malých prostor - Kuchyně Chábera Liberec vyrábí na Vaše přání
Kuchyně Chábera
Vodní gril české výroby novinka za rozumnou cenu
Vodní gril české výroby pořídíte za velmi rozumnou cenu. Nadcházející letní sezóna je jako stvořená pro chutné venkovní grilování.
LIMES Litomyšl s.r.o.
Skvělá pracovní příležitost pro svářeče se svářečským průkazem ZK 135
Skvělou pracovní příležitost pro svářeče, kteří vlastní svářečský průkaz ZK 135, nabízí společnost Personal fabric - agentura práce, a.s. pro okolí Slaný, v okrese Kladno.
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Úklidové stroje, vybavení na kulturní akce, párty-půjčovna
Firma TUFÍR zapůjčí vybavení na kulturní akce, soukromé párty i úklidové stroje pro závěrečný úklid. Půjčovna je k dispozici klientům z regionu Uherské Hradiště, Zlín.
Odborný servis vysokozdvižných a elektrických paletových vozíků VZV - náhradní díly i příslušenství
Odborný servis vysokozdvižných a elektrických paletových vozíků (VZV) zajišťuje firma J & R servis Jana Macháčka, který dodává také náhradní díly, příslušenství a působí v okolí Ostravy i Havířova.
Realitní kancelář, reality výkup za hotové Vysočina, Humpolec
Prodej, výkup rodinných domů, bytů, nebytových prostor, chalup, pozemků, zajištění průkazu energetické náročnosti nemovitosti, výkup za hotové
Stavba budov na klíč a rekonstrukce občanských, průmyslových staveb
Hlavní zaměření firmy Sanpros z okresu Uherské Hradiště je stavba budov na klíč a rekonstrukce občanských, průmyslových staveb v regionu Zlínský, Jihomoravský kraj.
Prodej písku Hradec Králové - prodej kamene, těžba, autodoprava, údržba komunikací
ADOZ, spol. s r.o. zajišťuje prodej písku, kamene, těžba, autodoprava, opravy motorových vozidel a zimní údržba komunikací v krajích Hradec Králové a Pardubice.
ADOZ, spol. s r.o. prodej písku a kamene Hradec Králové