Aktuální microsite

Zakázková truhlářská výroba, dřevěný nábytek, schodiště, okna i dveře
Dřevěný nábytek, okna, dveře, obklady i schodiště ze dřeva Vám na míru vyrobí truhlářství SODY, okres Chrudim. Kvalitní truhlářská výroba z masivu i deskových materiálů, včetně poradenství a montáže.
Střechy Praha a okolí - rekonstrukce střech i klempířské práce
Střechy jsou u domů pověstnou třešničkou na dortu. Ať už tak stavíte nebo rekonstruujete rodinný dům, chatu nebo chalupu, výběr střechy není radno podceňovat.
STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha Praha
Houpačky, prolézačky, skluzavky i další vybavení dětských hřišť - tradiční i speciální barevné kombinace
Dětská hřiště s houpačkami, prolézačkami a skluzavkami nabízí těm nejmenším místo na hru, zábavu, odpočinek i navazování nových kontaktů.
Elegantní a praktické kuchyně na míru Louny - 3D vizualizace a první návrh zdarma
Kuchyně na Míru pro Louny, ale i široké okolí vám přináší VAPTOS. Kuchyně je důležitým bodem každého domu i bytu, a mnohdy spolu s ložnicí také místem, kde trávíme nejvíce času.
Frézování a oprava vozovek, živičných a betonových povrchů Praha - včetně dozoru odborných pracovníků
Opravy silnic, frézování živičných a betonových povrchu zajišťuje firma Šlehofer a.s., v Praze.
Vysoušení zdiva a dřeva pomocí mikrovlnné technologie Praha
Nová metoda, kterou začala firma využívat, je mikrovlnná technologie. Jedná se o elektromagnetické vlnění, které vysouší povrchy jak na povrchu, tak hlavně i uvnitř.
Mytí, čištění interiéru vozidel, úschovna pneu, rychloservis
Mytí i čištění interiéru vozidel provádí u firmy CZECH STYLE - provozovna Praha Veleň. Autoopravna funguje jako rychloservis. Klienti často využívají službu-úschovna pneu.
Odborná montáž a servis klimatizací – vedra můžete hodit za hlavu
Kvalitní servisní a montážní služby v oblasti klimatizací Vám poskytne odborná firma All Klima Servis s.r.o. Nový Bydžov – proč mít v létě klimatizaci pocítíte hned!
Kompletní výstavba moderních dřevostaveb - rychlé a levné bydlení
Ve firmě Stavril s.r.o. si poradí nejen se stavbou střechy na klíč, ale také vám zajistí kompletní výstavbu moderních dřevostaveb v Šumperku i Olomouci.
Ubytování u štěrkových jezer s možností koupání a rybaření
V Penzionu Na mlýně máte možnost ubytování přímo u štěrkových jezer nedaleko Uherského Hradiště. Výhodou je možnost koupání a rybaření, rybolovu pro ubytované hosty.
Dětský textil, značkové oblečení Praha - výroba a prodej spodního a nočního prádla pro děti
Dětský textil, spodní a noční prádlo, ponožkové a punčochové zboží, čepice a rukavice - značkové oblečení pro děti těch nejoblíbenějších značek to všechno vyrábí společnost Cartoon Mania s.r.o.
Půjčovna Uherský Brod-svatební šaty a obleky, obstaráme účesy i líčení
Svatební šaty a obleky pro pány zapůjčí Půjčovna a Svatební studio DáMa Uherský Brod a postaráme se Vám i o líčení a krásný účes.
Lisování plastových dílů z vlastně vyrobených forem | Kolín
Lisování plastových dílů provádíme z námi vyrobených forem nebo z i forem dodaných zákazníkem. Zabezpečíme Vám plný servis, nejprve konzultace dílu, poté zajištění vstřikovacích forem, a nakonec i samotnou výrobu. Lisování plastových dílů provádíme na jednokomponentních a dvoukomponentních lisech. Kvalitní a profesionální práci provádí 62 ...
TESPON s.r.o. Nástrojárna Kolín
Vonné, čajové svíčky, Yankee Candle, aroma sortiment, aromalampy, vonné tyčinky
Vonné svíčky, čajové svíčky, Yankee Candele, aroma sortiment, aromalampy, vonné tyčinky, pohlcovače pachu a jiné kvalitní a voňavé zboží najdete v našem e-shopu - | Z - TRADE s. r. o..
Z - TRADE s. r. o.
Městské lázně Zlín, finská sauna, parní kabiny, krytý bazén-celoroční provoz
V budově Městské lázně Zlín je nejen krytý bazén a dětský bazén, ale také finská sauna a prohřívací parní kabiny. Máme celoroční provoz.
Kamenictví, kameník, kamenné pomníky, renovace,  kvalitní kamenické práce Náměšť nad Oslavou
Kamenictví, kameník, kvalitní kamenické práce, realizace, renovace kamenných pomníků, čištění pomníků. Výrobu kvalitních pomníků zajišťuje firma Kamenictví Josef Hrubý.
Oplechování střechy, okapové systémy-specializované klempířství
Firma Renova je specializované klempířství na architektonické detaily. Provádí tedy nejen okapové systémy a oplechování střechy, ale i opravy střechy kostela nebo kapličky.
Střešní materiál, latě, desky i klempířské prvky - vše na jednom místě
Plánujete-li stavbu nové nebo rekonstrukci staré střechy, pak u společnosti Sefran najdete vše potřebné. Klempířské prvky, střešní latě, desky a vše ostatní, co se střech týká máme na jednom místě.
Čelní reflektor, svítilna, vyšetřovací zrcátko, binokulární lupa - prodej
Čelní reflektor, svítilnu, vyšetřovací zrcátko i binokulární lupu můžete snadno a rychle pořídit díky společnosti LABORATORNÍ A ZDRAVOTNICKÁ TECHNIKA OPTING servis.
Laboratorní a zdravotnická technika Opting servis - Luboš Ševčík
Výstavba, opravy, rekonstrukce, revize výtahy, výtahové plošiny Opava
Společnost VÝTAHY SILESIA s.r.o. se zabývá montážemi, opravami a servisem výtahů v Opavě a okolí.
VÝTAHY SILESIA s.r.o.
Sáčky a pytle na odpad Plzeň - papírové, mikrotenové, polyethylenové pytle
Společnost OBALY GREIT s.r.o. z Plzně se zabývá prodejem sáčků a pytlů na odpad - sáčky do odpadkových kosů, mikrotenové pytle a také pytle papírové a polyethylenové.
Pneuservis pro motocykly a nákladní automobily, uskladnění pneumatik
Přezutí, výměny a opravy pneumatik pro motocykly či nákladní automobily zajišťuje pneuservis NECHMAČ-pneu, s.r.o., Karlovy Vary – Tuhnice. Nabízíme také uskladnění či prodej pneumatik.
Výroba a prodej LED osvětlení, žárovek, zářivek a reflektorů
LED zářivky, žárovky, reflektory, panely, světlomety a další LED zdroje světla vyrábí společnost C3M s.r.o., Chrudim. Nabízíme kvalitní LED osvětlení, včetně poradenství a příslušenství.
Solární systémy pro rodinné domy i průmyslové stavby - instalace
Pokud chcete ušetřit na vytápění, pak jsou pro vás řešením solární systémy, které jsou vhodné jak pro rodinné domy, tak pro průmyslové stavby. Jejich odbornou instalaci vám zajistí Wagner instalace.
Hybridy slunečnice Kněževes - dodávka kvalitních polních plodin (osiv)
Podpořte své pěstování kukuřice kvalitním osivem v podobě hybridů. VP AGRO nabízí bohatou nabídku hybridů. Spolehněte se na více jak dvacetiletou tradici VP AGRO v oblasti výroby a prodeje osiv.
VP AGRO, spol. s r.o. Výroba a prodej osiv