Aktuální microsite

Dřevěné plotovky Kolín, hoblovaná prkna - akce Kutná Hora
Akce - hoblovaná prkna nebo-li dřevěné plotovky, potřebujete je a jste z Kolína, Kutné Hory nebo okolních měst? Přijeďte si vybrat do Fastra řezivo. V našem sortimentu naleznete hoblovaná prkna – plotovky. Jsou to ohoblovaná a přebroušená prkna s vyspravenými vadami po sukách. Jsou pro Vás vhodnou volbou pro svou vysokou kvalitu a širokou možnost ...
Prodej lamelových kotoučů do úhlových brusek, lamelových, orovnávacích tělísek
Prodáváme brusný materiál v našem sortimentu naleznete široký výběr lamelových kotoučů do úhlových brusek, lamelová a omílací tělíska.
Hasicí přístroje, které mohou zachránit majetek i životy - Kolín
Opravy, prodej, repase, modernizace hasicích přístrojů a požární techniky provádíme už řadu let a nezalekneme se tak ničeho.
Potrubní systémy | Liberec, předizolované ocelové trubky
Naše předizolované ocelové trubky splňují normy a nařízení, veškeré trubky odpovídají potřebným normám - POLYNET s.r.o. Liberec
POLYNET s.r.o.
Hydromasážní vana je určena nejen k relaxaci
Mezi oblíbené možnosti pro odpočinek patří nejrůznější wellness pobyty či masáže. Co si ale pořídit wellness rovnou k vám domů? Hydromasážní vana nebo parní box vám mohou dělat radost každý den. Nejsou pouze nástrojem k relaxaci, ale také účinnou léčebnou metodou. Jak hydromasážní vana, tak pobyt v parním boxu vám mohou ulevit například při ...
Rekonstrukce komínů za pomocí frézování - rychlá a cenově výhodná varianta
Rekonstrukce komínů je na místě, máte-li problémy s topením, komín netěsní, nemá již dostatečný tah, je zadehtovaný, a nebo chcete připojit spotřebič o vyšším výkonu, než váš komín umožňuje. Nákladná a časově náročná stavba nového komínu není vždy nutností - řešením je mnohem rychlejší a cenově dostupné frézování komínu pomocí profesionální ...
Izomat, s.r.o.
Výkup papíru | Jičín, Nová Paka, Kopidlno, Sobotka, Semily, Turnov
Kovošrot Vokšice zajišťuje výkup papírového odpadu a plastů, železného šrotu i dalších kovů. Jste-li z Jičína, Nové Paky, Kopidlna, Sobotky, Semil, Turnova zajeďte k nám s Vaším papírem. Dobře Vám za něj zaplatíme. Vykupujeme tento papír: - sběrový papír - noviny, časopisy, letáky - karton - hnědá vlnitá lepenka - počítačový ...
Second Hand - hrabárna Praha - nabízíme nejlepší poměr ceny ke kvalitě
Velkoobchodníkům nabízíme secondhandový textil k jejich dalšímu prodeji. V našem e-shopu najdete oblečení přehledně rozdělené a připravené k okamžité expedici.
Vespos Příbram
Maloobchodním i velkoobchodním prodejem spojovacího materiálu se v Příbrami věnuje prodejna Vespos, u které nakupují velké podniky i malé podniky nebo jednotlivci.
Klimatizace Plzeň - komplexní řešení klimatizací do bytů a menších komerčních prostor
SERVIS CARRIER Plzeň, s.r.o. nabízí kompletní řešení v oblasti klimatizačních zařízení. Cílem společnosti je zpříjemnit Vám horké letní dny.
Tepelná čerpadla Daikin - pro vytápění vašeho domova - Praha
Více než tři čtvrtiny tepla můžete mít při vytápění vašeho domu zdarma. Nevěříte? Tak to jste ještě neslyšeli o tepelných čerpadlech od firmy Daikin.
Odborná montáž a kompletní rekonstrukce rozvodů 230V/380V Brno
Provizorní opravy elektroinstalace jen na čas oddálí Vaše kompletní výměnu elektroinstalace. Odbornou montáž a kompletní rekonstrukci rozvodů 230V/380V v Brně provede firma Unitel elektro, s.r.o.
Úklid zdravotnická zařízení Praha - zneškodňování nežádoucích bakterií a mikrobů
Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. zajištuje pravidelný úklid zdravotnických zařízení.
Ekologický úklid kanceláří i domácností Praha - moderní technologie
Chcete mít zdravý domov, kancelář? Prostě máte rádi čistotu a ještě navíc zdravou a ekologickou? Bez roztočů, plísně, mikrobů..?
Pravidelné úklidy domů Praha - rychlé a kvalitní úklidové služby
Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. zajišťuje pravidelné úklidy společných prostor v obytných domech v rámci celé Prahy.
Akce na lexan, polykarbonát dutinkový, plný, plexisklo-prodej i rozvoz
Využijte akce na plný a dutinkový polykarbonát i plexisklo u firmy Lexan Kunovice. Právě nyní prodej za výhodnější ceny, rozvoz materiálu zajistíme.
Autoboxy i střešní nosiče kol a lyží jsou ideální pro dovolenou nebo víkendové dobrodružství
Pokud jste aktivní sportovec a rád cestujete, pak jsou pro vás ideálním pomocníkem autoboxy nebo střešní nosiče kol a lyží. Firma PICCOLA-M v Přerově se zaměřuje na jejich výrobu i prodej.
Cvičení, fitness i sportovní výživa|Opava - nejlepší dárek k vánocům pro své nejbližší
Nejlepší dárek k vánocům pro své nejbližší? U firmy PEPA sport Opava spol. s r.o. nakoupíte: - permanentka na cvičení, fitness i se speciální sportovní výživou - cvičení, kruhový tréning, posilovna, bosu, spining, tělocvična, jump (trampolínky), box s trenérem, trénink s osobním trenérem - sportovní výživa včetně carnitinu, spalovače tuků, ...
PEPA sport Opava spol. s r.o. NEXT Fitness s.r.o.
Chladící jednotky pro obchody a komerční projekty - prodej Praha
Společnost DAIKIN AIRCONDITIONING CENTRAL EUROPE - CZECH REPUBLIC spol. s r. o. nabízí výrobu a prodej chladících jednotek.
Vzduchotechnické jednotky pro čistý vzduch kdekoli  - Praha
Kvalitní a čistý vzduch je v řadě průmyslových, nebo lékařských objektech zcela zásadní.
Tepelná čerpadla Daikin Altherma - řešení pro vytápění, chlazení a ohřev teplé vody
Tepelná čerpadla v zimě ohřejí, v létě zchladí. Říká se, že při pořizování tepelného čerpadla byste neměli šetřit. To je omyl!
Prodej stavebního materiálu, potřeb pro řemeslníky Brno
izolační materiál, stavební materiál, potřeby pro řemeslníky, instalační materiál, tepelné a zvukové izolace, pojistné fólie, ukončovací prvky
Plastové, skleněné obaly pro farmaceutický, chemický a potravinářský průmysl Brno
Prodej, dodávka skleněné obaly pro farmacii, chemii, potravinářství. Láhve z plastu a skla, dózy, uzávěry, zátky a další dodává firma ELPACK, s.r.o., z Brna.
ELPACK, s.r.o.
Laserové zákroky, vyhlazení vrásek, jizev, laserové operace, omlazení pokožky Znojmo
Omlazení pokožky, vypnutí pleti, laserové zákroky, vyhlazení vrásek a jizev po akné radiofrekvencí eMatrix, vyrovnání jizviček po akné a další provádí společnost CHIRMEDICA s.r.o. ze Znojma.
Autorádia VDO Děčín - 12V nebo 24V, USB, CD přehrávač, podpora MP3, oranžový LCD display
Děčínská společnost Mechanika Teplice, družstvo nabízí autorádia značky VDO. Tyto autorádia se montují především do stavebních strojů, komerčních vozidel, ale využijete je i jinde.