Aktuální microsite

Dřevěná schodišťová madla, dřevěné zábradlí-výroba na zakázku
Stolařství Smetana z Podolí u Uherského Hradiště vyrábí na zakázku dřevěná schodišťová madla z masivu, která slouží jako zábradlí. Působíme v regionu Zlínský kraj.
Kamenné hroby a hřbitovní pomníky z kvalitního a odolného materiálu Praha
Hřbitovní pomníky a kamenné hroby z naší společnosti Daha Nehvizdy (Praha - východ) jsou kvalitní, precizně zpracované a velmi odolné.
Daha Nehvizdy, s.r.o. Kamenická výroba Praha
Hutní materiál Pardubice – ocelové plechy, profily, nosiče a trubky
Z širokého výběru hutních materiálů, jako jsou ocelové plechy, profily, nosiče a trubky si vyberete u pardubické společnosti OCELSERVIS CZ, s.r.o.
Samoobslužné přesné obchodní váhy prodej Praha - jejich ovládání je hračka
Přesnost a spolehlivost, to jsou přesně dva atributy, které vyžadujeme od vah. Odvětví, kde miligramy hrají velice důležitou roli, je obchod.
Mettler - Toledo, s.r.o. Přesné váhy Praha
Tradiční vánoční trhy v Olomouci s doprovodným programem - vychutnejte si to pravé kouzlo Vánoc
Přijďte načerpat předvánoční atmosféru do nekrásnějšího města České republiky - tradiční vánoční trhy v Olomouci můžete navštívit od 20. listopadu 2016. Vychutnejte si s námi to pravé kouzlo Vánoc.
Novoroční ohňostroj v Olomouci s bohatým programem pro rodiny s dětmi
Město Olomouc bude i začátkem roku 2017 pokračovat v tradici Novoročního ohňostroje. Těšit se můžete na bohatý program nejen pro rodiny s dětmi.
Zařízení pro pivovarníky, minipivovary, ovocné lihovary-výroba
zařízení na výrobu ovocných destilátů a piva, minipivovary, pěstitelské pálenice,chladící jednotky, výčepní tanky, CIP stanice, vzduchové kompresory
Zkoušky telekomunikačních a elektrických zařízení- ČMI TESTCOM Praze a okolí
Český metrologický institut poskytuje služby v oblasti přenosu jednotek, fundamentální metrologie, schvalování typu měřidel, výpočty frekvencí pro telekomunikace, registrace výrobců a opravců měřidel.
Klidné rezidenční bydlení ve Strašnově v těsné blízkosti Mladé Boleslavi
Obec Strašnov nabízí vysokou občanskou vybavenost a klidné prostředí vhodné pro rezidenční bydlení v těsné blízkosti Mladé Boleslavi.
Masivní křídlová, dvoukřídlá garážová vrata hliníková-výroba, montáž
Firma Jimi Tore Kroměříž dodává masivní, hliníková dvoukřídlá garážová vrata. Vlastní výroba včetně montáže - lze volit křídlová vrata v různých barevných kombinacích.
Eshop-řetězy válečkové, dopravní, ložiska, řemeny, řemenice klínové
Firma Moravia řetězy s.r.o. Kroměříž přebírá obchodní aktivity firmy Challenge PT, včetně objednávek z eshopu na řetězy válečkové, dopravní, ložiska, řemeny, řemenice klínové.
Vedení účetnictví a daňové evidence, účetnictví, daně, mzdy Brno
zpracování dat v ekonomickém systému Hélios, vedení mezd, zkušenosti se zahraniční klientelou, vedení účetnictví a daňové evidence
Žaluzie Brno - horizontální, vertikální, venkovní žaluzie
vertikální, horizontální, venkovní i textilní žaluzie, garážová vrata, sítě proti hmyzu, rolety, rolovací mříže, stínící technika, markýzy
Dodávka dveří a zárubní, posuvné a skládací dveře Jihlava
Největší vzorková prodejna Sapeli v ČR, specializace na problematiku interiérových i exteriérových dveří, velký výběr sortimentu, poradenství
Pohřební služba, kamenické práce, smuteční výzdoba Žďár nad Sázavou
vyřízení všech potřebných věcí a služeb v jedné kanceláři, převoz zesnulých i ze zahraničí, možný pohřeb i v domácnosti, široký výběr sortimentu
Výkup dřeva, dřevěné obaly, dřevovýroba, pila, pořez dřeva
Výrobce dřevěných palet, europalet, výrobu europalet, dřevěných palet. Prodej, výkup dřeva a dřevovýrobou se zabývá firma Pila Benda s.r.o.
Pila Benda s.r.o.
Inženýrské sítě kanalizační, vodovodní-stavba vodovodů, kanalizací
Inženýrské sítě kanalizační a vodovodní staví společnost SANPROS v regionu Zlínský kraj, Hodonín a Brno. Stavbu vodovodů a kanalizací zajistíme v plném rozsahu.
Vánoční výzdoba Příbram
Zahradnictví v Příbrami provozované panem Josefem Volákem v zimním čase nabízí prodej vánoční výzdoby. Navštivte zahradnictví a vyberete si z nepřeberného množství věnců a dalších vánočních ozdob.
Stavimal - zateplování staveb, revitalizace domů, snížení energetické náročnosti budov, Brno
Stavební firma Stavimal s.r.o. provádí komplexní práce v zateplování a revitalizaci budov včetně snížení energetické náročnosti budovy.
Výsuvné markýzy Praha - technický a designový nadstandardní doplněk pro rodinné domy
S výsuvnými markýzami Vám ve středních a západních Čechách a hlavně Praze pomůže společnost STRMAT. Spolehlivé žaluzie Vám zpříjemní posezení na Vaší terase či balkoně.
Přírodní lékárna Via Lucis-biochemické tkáňové soli, bylinné produkty, kosmetika
Navštivte přírodní lékárnu Via Lucis Uherské Hradiště a vyzkoušejte přírodní kosmetiku, bylinné produkty, biochemické tkáňové soli pro posílení imunity.
DELTA PROTEKT - povrchová úprava kovů SVUM-CZ
DELTA PROTEKT vodou ředitelná povrchová úprava kovů od SVUM-CZ. Mimořádný protikorozní povlakový systém DELTA PROTEKT zajistí dokonalou ochranu. Potřebujete prodloužit životnost vašich výrobků? Hledáte vhodný protikorozní povlakový systém, který přilne i na hliník a ušlechtilé oceli? Tato metoda se nejvíc využívá při povrchové ochraně ...
Výroba flexibilní obaly pro potravinářský, kosmetický, farmaceutický průmysl
Vyrábíme flexibilní obaly vhodné pro potravinářský, kosmetický i farmaceutický průmysl. Casia spol.s r.o.
Pohřební služba Králíky – Libor Soušek
Jste z okolí Králík a potřebujete pomoc naší Pohřební služby Libor Soušek? Pak nás neváhejte kontaktovat. Pohřební služba Libor Soušek zajišťuje komplexní pohřební služby v okolí Červené Vody a Králík. Služby v oboru pohřebnictví poskytujeme 24 hodin denně včetně sobot, nedělí a svátků. Pohřební služba Libor Soušek má letité zkušenosti a ...
Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek A + A KASPO s. r. o.
Ruční výroba foukané sklo skleněné vánoční ozdoby Dvůr Králové
Chcete-li si vybrat Váš skvost na vánoční stromek zastavte se u nás na provozovně ve Dvoře Králové nad Labem.