Aktuální microsite

Řídící, informační a databázové systémy Kralupy nad Vltavou - nadstavba měření a regulace
Řídícími, informačními a databázovými systémy se v Kralupech nad Vltavou věnuje společnost ELMEP s.r.o. Tato oblast činnosti je nedílnou částí kompletních služeb společnosti.
ELMEP s.r.o. Průmyslová automatizace Mělník
Copycentrum, kopírování a vazba absolvenstkých prací Brno
kopírování, tisk, vazba, šití, sešívání, děrování, prodej spotřebního materiálu pro tiskárny a kopírky, kopírovací středisko, laminování
Hygienické potřeby, zásobníky, dávkovače, výroba,prodej kvalitních toaletních potřeb
Výroba a prodej vysoce kvalitních hygienických potřeb, zásobníků, dávkovačů, kuchyňských utěrek, toaletních papírů, dekorativních ubrousků, drogistického zboží
Realizace osvětlení, skladovací prostory, osvětlení Praha
architektonické, interiérové, pouliční osvětlené, osvětlování skladovacích prostor a hal, speciální projekty, konzultace, kompletní realizace
Společnost DHL Express letos slaví 30 let v České republice.
Rychlost, bezpečnost, léty prověřená kvalita – posílejte nyní s DHL i Vy. Spolehlivá a osvědčená společnost s 30letou tradicí na českém trhu.
Management bezpečnosti informací - certifikace dle ISO 27001 s mezinárodní platností
Certifikace dle normy ISO 27001 dokládá, že práce s daty a informacemi je ve společnosti plně pod kontrolou, a to zvyšuje důvěryhodnost každé firmy ve vztahu ke svým partnerům.
Teflonové fólie, těsnící pásky a vše z teflonu online přes e-shop
Potřebujete teflonový materiál pro jakékoliv použití? Pak jej můžete snadno zakoupit za bezkonkurenční ceny přes náš e-shop.
TFP universal a.s. Tiskárny etiket, termotransferové fólie
Prodej a servis motocyklů Enduro a KTM Brno
levné náhradní díly, autorizovaný prodej a servis motocyklů, Enduro, KTM, vlastní lakovna, nové i bazarové motocykly, údržba a opravy moto
KTM - Autonova Brno
Tradiční vánoční ozdoby, ruční výroba, foukané sklo, prodej
Vánoční ozdoby, DUV - družstvo je tradičním výrobcem vánočních ozdob, ručně tvořených foukaných ozdob, kde každý kus je originál.
Individuální vývoj nových strojů, konstrukční práce, montážní, kontrolní a svařovací přípravky
Optimalizaci a vývoj nových strojů, konstrukci strojírenských přípravků, tvorbu a digitalizace technické i výkresové dokumentace realizuje firma JD Konstrukce, Bc. Jaroslav Dejmek z okresu Semily.
Kurz pro obsluhu stavebního stroje - zajištění optimálního výkonu
Kurz pro obsluhu stavebního stroje, zajištění optimálního výkonu, univerzální dokončovací stroje, stavební technika, půjčovna stavební techniky zajistí v Ostravě firma WAY MORAVA, s.r.o.
Pronájem, prodej zpomalovací retardery, bezpečné přechody
Firma Dopravní značení - Čermák zajistí v Olomouci prodej, pronájem a realizaci vodorovného i svislého dopravního značení, značek či zpomalovacích retardéru pro bezpečné přechody.
Intenzivní kurzy angličtiny na jazykové škole v Brně
firemní kurzy, anglicky snadno a rychle, cvičení komunikace v angličtině, zahájení kurzu kdykoliv během roku, individuální výuka, dětské kurzy
Vzduchotechnika, klimatizační jednotky, klimatizace pro rodinné domy
Prodej, montáž, servis vzduchotechniky jak pro rodinné domy tak i průmyslové haly, klimatizační jednotky, tepelná čerpadla, klimatizace, chlazení
Kybernetická bezpečnost a nový kybernetický zákon - ochrana v práci i osobním životě
Kybernetickou bezpečností a novým kybernetickým zákonem se zabývá společnost Free RW Soft v.o.s., díky které budete chránění jak v práci, tak v osobním životě.
Hasicí přístroje k prodeji i plnění hasicích přístrojů
Hasicí přístroje jsou základem požární ochrany v každém objektu. S tím vám pomůžeme ve společnosti MARAKOU působící v městech Prostějov a Brno. Naším oborem je prodej i plnění hasicích přístrojů.
Specializovaný systém DUNA TEPLO pro distributory energií
Specializovaný moderní systém DUNA TEPLO je skvělým pomocníkem pro distributory energií - vyzkoušejte jej i vy !
Ergonomické židle Therapia do kanceláře i ordinace-pro dlouhodobé sezení
Pro dlouhodobé sezení bez bolesti zad jsou vhodné ergonomické zdravotní židle Therapia firmy INTERIER GROUP Uherské Hradiště. Oceníte je v kanceláři i ordinaci.
Profesionální náplně do tiskáren - renovace tonerů a inkoustů značky Wings, eshop
Profesionální renovaci tonerů a inkoustů značky Wings provádí společnost PWR Computers s.r.o., která se specializuje na kvalitní náplně do tiskáren a na svém eshopu má jejich široký sortiment.
Dárkyně vajíček a dárce spermií - výhodná finanční kompenzace až 15.000,-
Naše společnost EuroFertil CZ a.s. v Ostravě hledá nové dárkyně vajíček a dárce spermií, přičemž za samozřejmost považujeme výhodnou finanční kompenzaci, která se pohybuje od 10.000 - 15.000 Kč.
Přenosný detektor plynů ALTAIR, jednoplynový, multiplynový, detekce plynů
Přenosný detektor plynů ALTAIR, jednoplynový, multiplynový a detekci plynů Vám nabízí společnost MSA Safety Czech, s.r.o., která se snaží, aby Vaši pracovníci mohli být spolehlivě chráněni.
Vyrovnávání, vytahování důlků a promáčklin po kroupách
Autolakovna MI-DO v Olomouci provádí vyrovnávání, vytahování a opravy důlků a promáčklin nejen po kroupách. Opravy dělá metodou PDR bez poškození laku a bez demontáže.
Autodoplňky a příslušenství pro nákladní i osobní vozidla - velký výběr
U firmy TRANSA spol. s r.o. v Opavě naleznete široký sortiment autodoplňků, náhradních dílů a příslušenství na veškeré nákladní i osobní automobily.
TRANSA spol. s r. o. Autodoplňky a náhradní díly Opava
Úklidová firma pro kanceláře, domácnosti i průmyslové haly za přijatelné ceny
Úklidová firma AREKA služby s.r.o. Ostrava provádí úklid kanceláří, domácností i průmyslových hal v Moravskoslezském kraji. Své služby poskytuje spolehlivě, rychle, kvalitně a za přijatelné ceny.
Stavební práce Znojmo, komplexní servis pro investora, projekt, realizace stavby, kolaudace Znojmo
Zajištění kompletního servisu pro investora v průběhu realizace stavebního díla až po kolaudaci zajistí specialista v oboru firma LaVaRoss2010 s.r.o., z okresu Znojmo.