Aktuální microsite

Vybavení pro vybudování vlastní prádelny pro hotely, lázně, wellness, restaurace
Pokud zvažujete vybudování vlastní prádelny pro hotely, lázně, wellness nebo restaurace, tak vám nesmí chybět kvalitní prádelenská technika značky Primus Alliance Laundry CE s.r.o.
Velkoobchodní prodej, distribuce baterií Varta, dodávka baterií, e-shop, Znojmo
Velkoobchodním prodejem a distribucí nejen klasických alkalických AA a AAA baterií Varta, provoz e-shop zajišťuje firma Chvátal-Artex, s.r.o., v okrese Znojmo.
Jak se stát plavčíkem – školení, kurzy pro plavčíky, záchranářské minimum
Pokud se toužíte stát plavčíkem, Městské Lázně Zlín pořádají pravidelné kurzy pro plavčíky, školení pro záchranářské minimum.
Stroje a speciální nářadí pro pokládku podlah prodej Praha - UZIN BONUTZ – 10 x WOLFF pod stromeček
Akce platí pro nákup u smluvních velkoobchodních partnerů společnosti UZIN s.r.o. v období od 1. do 23. prosince 2016, resp. do vyprodání akčních zásob.
Prodej, servis a bezplatný pronájem stroje na přípravu kávy, kávovary
Pokud sháníte kvalitní kávovar, obraťte se na Cornico Popcorn Company s.r.o., která se zaměřuje na prodej, servis a bezplatný pronájem strojů na přípravu kávy.
CORNiCO Company, s.r.o.
Rekonstrukce, modernizace domů a interiérů - komplexní služby pro maximální spokojenost
Na rekonstrukce, modernizace domů i interiérů se specializuje firma ARP Group s.r.o., která zajišťuje komplexní služby v tomto oboru pro maximální spokojenost klientů. Působíme v Ostravě a Frýdku.
Párty stany Praha - pronájem party stanů s kompletním servisem uspořádání akcí
AB PARTY TENT spol. s r.o. je pražská společnost zabývající se pronájmem párty stanů. Zároveň poskytuje komplexní servis v oblasti pořádání sportovních, společenských, soukromých i firemních akcí.
Určení diagnózy a léčebného postupu při neplodnosti s individuálním přístupem
Určením diagnózy a léčebného postupu při neplodnosti se zabývá společnost EuroFertil CZ a.s. v Ostravě, která přistupuje vždy ke svým klientům s individuálním přístupem.
Kotevní technika, prodej, chemické, ocelové kotvy, hmoždinky, objímky, konzoly
Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej různé kotevní techniky jako například chemických či ocelových kotev, plastových, rámových hmoždinek a dalších.
SPOJOVACÍ A  UPEVŇOVACÍ MATERIÁL - NOVOTNÝ, s.r.o. spojovací materiál Náchod
Dlouhodobý dodavatel plynu s lidským přístupem a programy na míru
Dlouhodobým dodavatelem plynu, který má navíc lidský přístup a nabízí spoustu různých programů na míru je společnost Right Power a.s. organizační složky.
Realizace počítačových sítí, podnikové sítě, správa uživatelských aplikací
Provádíme realizace počítačových od propojení 2PC až po celé podnikové sítě, dodáváme servery, instalujeme a konfigurujeme serverové OS a další.
CompAct s.r.o.
Uhlí, palivového dříví - prodej a dovoz paliva až domů
Uhlí a palivové dříví od Josefa Velochy - dovoz paliva až domů.
Skleněné obklady beze spár od Treseburgu Vám ušetří práci | Liberec
Obkladová skla Vám na zakázku vyrobíme též s různými potisky – ať už dle Vaší fantazie, nebo dle bohatého výběru.
Revize komínů i další kominické služby
Věděli, jste, že revize komínů je podle nové vyhlášky povinná alespoň jednou do roka? Pokud ne, pak je zřejmě nejvyšší čas kontaktovat společnost komínSOS. Nabízíme totiž odborné revize komínů i další kominické služby pro rodinné domy i průmyslové budovy, a to přesně dle předepsaných norem. Ptáte se, jak revize komínů probíhají a co se při nich ...
Prodejní stojany, reklamní stojany, Poděbrady
Zabýváme se výrobou prodejních stojanů, reklamních stojanů a to přímo ve městě Poděbrady. Zavítejte k nám! Vyrábíte zboží, které dodáváte do prodejen a přemýšlíte, jak na své výrobky vhodně upozornit? Pozornost zákazníků nejlépe upoutáte s prodejními stojany, které slouží k prezentaci zboží v obchodě. Jaké jsou hlavní výhody reklamních ...
Výroba a prodej, čerpání betonové směsi, betonárka, beton, písek, štěrk, kamenivo
V naší betonárce BEZEDOS s.r.o. vyrábíme, prodáváme a čerpáme betonové směsi, beton, dále prodáváme písek, štěrk i kamenivo.
Prodej a výroba dětské kosmetiky, tělové sprchové šampony, pěny, gely
Vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme jemnou a šetrnou dětskou kosmetiku, jako jsou tělové sprchové šampony, dětské olejové pěny a různé gely v naší firmě Union Cosmetic s.r.o.
Union Cosmetic s.r.o.
Ruční i strojní osazování desek plošných spojů, DPS
Pokud si vyvíjíte vlastní elektronické zařízení a hledáte specialistu na osazování desek plošných spojů, pak kontaktujte Repair Center v Olomouci, která se zaměřuje na ruční i strojní osazování DPS.
Hebké hydratované vlasy s drogerií Artik balzám na vlasy Lanškroun
Chcete mít krásné hebké a hydratované vlasy, pak využijte našeho širokého sortimentu s balzámy na vlasy, šampony a kondicionéry. Vybírat můžete v našem kamenném obchodě i v našem e-shopu. Vyberete si u nás zaručeně si šampon a kondicionér pro každý typ Vašich vlasů. S naším zbožím budou vaše vlasy krásné, hebké a hydratované. V našem ...
Výroba, vyrovnávání pomníků a náhrobků z mramoru, kameník, kamenické práce, Znojmo
Výroba pomníků, náhrobků a zákrytových desek z přírodního i umělého kamene a veškeré kamenické práce, kvalitní práce od firmy Kamenický Benešovský z Tasovic u Znojma.
Autopříslušenství - získejte dálniční známku na rok 2017 a další hodnotné dárky
Vánoční čas je plný nadělování a nečekaných překvapení, a proto vám přinášíme předvánoční akci. Nakupujte autopříslušenství v našem e–shopu, sbírejte body a nadělte si dárky ještě před Štědrým dnem.
TORIO PLUS, spol. s r.o.
TPMS, systém měření tlaku v pneumatikách vozidel Děčín - nové senzory VDO REDI
Děčínská společnost Mechanika Teplice nabízí nový ojedinělý systém TPMS, který měří tlaku v pneumatikách Vašich vozidel. Nové senzory VDO REDI jsou jednoduché na montáž.
Obytné a skladovací kontejnery pro stavebniny - jednoduché řešení pro výstavbu prodejny
WAREX spol. s r.o. je společnost nabízející kompletní výstavbu zázemí pro prodejny se stavebninami. Zajistíme přípravu, výrobu, dopravu a samotnou montáž i s připojením na inženýrské sítě.
Simulační program 3D projektu Praha - funkční podklady pro výrobní procesy
Konstrukční kancelář KOPR spol. s r.o. nabízí simulační program 3D projektu. na českém trhu působíme od roku 1992. Naše specializace je činnost v automobilovém průmyslu.