Aktuální microsite

Měření parametrů motorů a jejich dílů, s vystavením příslušných protokolů
Měření parametrů motorů a jejich dílů, s vystavením příslušných protokolů je jednou z našich činností. U Vašich elektrických zdrojových soustrojí s dieselmotory a to nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí Vám přeměříme parametry motoru a dílů. Ke všemu dodáme příslušné protokoly. Servisní služby zaměřujeme nejen na motory původních tuzemských ...
Frézování komínů všech typů komínů | Trutnov, Náchod, Dvůr Králové
Frézování komínů všech typů komínů provádí naše kominictví Moris nejen Trutnově, Náchodě, Dvoře Králové nad Labem, ale kdekoliv je to potřeba. Nemá Váš komín tah? Špatně těsní? Obraťte se na nás. Moderně a šetrně Vám váš komín vyfrézujeme. Komín po frézování překontrolujeme inspekční kamerou a můžeme komín vyvložkovat. Už nemusíte bourat ...
Laserové omlazení obličeje, pleti, pokožky, rejuvenace, laserová léčba akné
Provádíme laserové omlazení obličeje, pleti pokožky takzvanou rejuvenaci, rovněž i laserovou léčbu akné a další procedury v areálu SQUASH GOLF ARENA, s.r.o.v Liberci.
Kouřovody k odvodu spalin z krbů a kamen
Kouřovody slouží především k odvodu spalin z krbů a kamen do komína a pak následně do ovzduší. Je žádoucí, aby při odvádění spalin nedocházelo k poklesu tlaku a úniku tepla a proto by měl mít kouřovod co nejméně změn směru. Proto čím je Vás kouřovod kratší tím lépe Kouřovody se navrhují a provádí se stejnými parametry jako komínové vložkya my ...
Izomat, s.r.o. Nerezové komíny
Výstavba a rekonstrukce průmyslových objektů Chomutov - stavby od profesionálů
TRANS-REGION-STAV s.r.o. z Chomutova provádí výstavbu a rekonstrukci průmyslových objektů. Stavby je možno provádět i na klíč. Společnost má mnohaleté zkušenosti, které jsou doloženy certifikacemi.
TRANS-REGION-STAV s.r.o. Stavební práce Chomutov
Prodej použitých nákladních vozů Volvo - kontaktujte přímo nás!
Potřebujete špičkový nákladní vůz pro své podnikání, ale nechcete za příliš mnoho peněz pořizovat zcela nový?
Prodejna zdravé výživy - zdravá bezlepková strava, bio výrobky, potraviny
Nově otevřená Prodejna zdravé výživy Sedmikráska Staré Město zve k návštěvě všechny zákazníky z regionu Uherské Hradiště. Na prodej je u nás zdravá strava, bezlepkové pečivo, potraviny, bio výrobky.
Měření emisí Plzeň
Pokud jste z Plzně a okolí a potřebujete změřit hodnoty výfukových plynů (emisí) u Vašeho automobilu, neváhejte se obrátit na emisní stanici STK Nepomucká s.r.o.
Spolehlivé vedení a kompletní zpracování účetnictví a daňové evidence
Spolehlivá a profesionální firma Ing. Kateřina Mlýnská, poskytuje komplexní služby v oblasti daňové evidence, účetnictví v okolí Ostravy i Havířova.
Energetický management SAUTER – snížení provozních nákladů a ekologický provoz budov
Zajímá Vás energetická spotřeba budov Vašeho podniku a hledáte cesty k trvalým úsporám? Řešením je využít energetického managementu od společnosti SAUTER Automation, spol. s r.o. se sídlem v Praze.
SAUTER Automation, spol.s r.o. Regulační technika Praha
Pneuservis osobních, nákladních vozidel  - přezouvání pneumatik
Autoservis Petr Štross v Břeclavi se vám postará o vaše osobní i nákladní vozidlo včetně přezutí pneumatik.
Obec Slaník na břehu řeky Otavy s vodáckým kempem
Vodácký kemp u sjízdné řeky Otavy, pohostinství a celou řadu sportovních a kulturních akcí naleznete v obci Slaník nedaleko okresního města Strakonice.
Elektroinstalace, elektro rozvody, revize,  opravy a montáže elektrozařízení
Elektroinstalaci od  základového zemniče přes vnitřní rozvody elektro až po hromosvody, včetně revizí a oprav, zajistí firma Miroslav Bárta - elektrikářské práce z Nového Bydžova - Stará Skřeněř
Rekonstrukce účetnictví - opravy, úpravy a zpracování účetnictví na míru
Ing. Kateřina Mlýnská se postará o Vaše účetnictví. Ať už jste z okolí Ostravy či Havířova oslovte naší firmu, která se postará o zpracování účetnictví na míru a také provede celou jeho rekonstrukci.
Základní a Mateřská škola s kvalitním vzděláním v moderně vybavených učebnách
Kvalitní vzdělání v moderně vybavených učebnách, velkou kapacitu, širokou nabídku kroužků i spolupráci se zahraničními školami žákům poskytuje Základní a Mateřská škola Jince v okrese Příbram.
Obec Slapy u Tábora udržují místní i folklórní zvyky
Místní i folklórní zvyky, vysokou občanskou vybavenost včetně pošty, knihovny a montessori školy a velmi dobrou dopravní dostupnost okolních měst nabízí obec Slapy u Tábora.
Obec Drnek v okrese Kladno se středověkým archeologickým nalezištěm
Archeologické naleziště tvrziště a zaniklou ves Humniště a Svídná, kapličku a výbornou dostupnost k okolním památkám skýtá obec Drnek ve Středočeském kraji v okrese Kladno.
České i zahraniční noty pro zobcovou flétnu, dechové nástroje, eshop
České i zahraniční noty pro dechové nástroje a také noty pro zobcovou flétnu dodává společnost eNoty.eu, která nabízí široký sortiment not na svém eshopu.
Volné pracovní místo řidiče nákladního automobilu, tahače a speciálního vozidla
Nedaří se Vám najít práci, která by se Vám líbila? Garantrans s.r.o v Ostravě hledá pro svou pobočku v Praze řidiče pro nákladní automobily, tahače a speciální vozidla.
Česká plastová a dřevěná okna Vekra - poctivou českou kvalitu najdete u společnosti VEKRA OKNA
Tato ryze česká společnost vyrábí česká plastová okna a dveře, stejně jako dřevěná okna a dveře té nejvyšší kvality, se kterými váš dům navždy prokoukne!
Skleněné, rovingové pásky, textilie, tkaniny ze skleněných vláken
Společnost RAYMOND GROUP, s.r.o. s dlouholetou tradicí v oblasti výroby tkanin a pásů ze skleněných vláken a rovingu zákazníkům exkluzivně nabízí profesionální výrobu těchto materiálů. Skleněné a rovingové tkaniny a technické textilie jsou maximálně vhodné např. pro výrobce lodí, hokejek, laminátových trubek a potrubí, tyčí, surfařských prken ...
UNIQUE Textiles, s.r.o.
Výkup ojetých aut za hotové peníze ihned, protihodnotou při koupi vozu
V autobazaru AUTOCAR-TICHÝ Napajedla ihned vyplatíme hotové peníze za Váš vůz. Výkup ojetých aut je možný i protihodnotou při koupi nového vozu. Jsme jen 15km od Zlína.
Veškeré tiskové služby – kopírování a skenování, servis a pronájem kancelářských strojů naleznete na Praze 8
Na Praze 8 Vám společnost Tomados Praha 8 poskytne komplexní služby spojené s kopírování a tiskem dokumentů. Dále Vám nabízí servis kancelářských strojů.
TOMADOS s.r.o. Pronájem multifunkčních zařízení Praha
Advokátní kancelář a právní služby ve všech oblastech
Jestliže jste se dostali do situace, která si žádá právní služby a nevíte si rady jak si vybrat spolehlivou advokátní kancelář či advokáta, pak se obraťte na právního zástupce JUDr. Milana Janíčka.