Aktuální microsite

Prodej produktů firmy Kromschröder - hořákové automatiky, jednotky, automaty, hořáky
Společnost PIRES s.r.o. z Třince klade důraz na osobní přístup a je výhradním zástupcem firmy Kromschröder, která jim dodává vysokorychlostní, rekuperační hořáky, hořákové komponenty a produkty.
PIRES s.r.o.
Firemní malonákladový digitální tisk - tiskové řešení pro firmy na klíč
Společnost AGMat s.r.o. poskytuje IT služby pro klientelu z okolí Uherského Hradiště. Pro firmy zajistíme tiskové řešení na klíč - firemní malonákladový digitální tisk ve vysoké kvalitě.
Rostlinná výroba, pěstování obilovin a olejnin, pšenice, ječmen, slunečnice, obhospodařování půdy
Agrofarma – Václav Němeček poskytuje své služby v oblasti rostlinné výroby. Soustředí se na pěstování obilovin a olejnin. Kromě pěstování zajišťuje také sklizeň slunečnice, pšenice a ječmene.
Autorizovaný prodej traktorů a malotraktorů – renomované značky Kubota, Šálek, Wisconsin a Zetor za perfektní cenu
Na autorizovaný prodej traktorů a malotraktorů od renomovaných značek Šálek, Kubota, Zetor a Wisconsin se nejen pro zákazníky ze Znojma a Břeclavi zaměřují odborníci ze společnosti Macháček, s.r.o.
Macháček, s.r.o. Zahradní a komunální technika Znojmo
Kondiční hodiny pro ženy na rytmickou hudbu – podpora síly, živosti a prokrvení těla na spalující lekci
Na kondiční hodiny pro ženy na rytmickou hudbu, které slouží k podpoře síly, živosti a prokrvení těla se zaměřuje společnost PROSTOR PRO BALANC s.r.o. z Velkých Bílovic na svých spalujících lekcích.
PROSTOR PRO BALANC s.r.o.
Digitální trunkové rádiové sítě Hytera XPT pro komunikaci v průmyslových podnicích a na velkých akcích
Digitální trunkové rádiové sítě Hytera XPT jsou klíčové pro komunikaci v průmyslových podnicích, dopravních společnostech a při organizaci velkých akcí. Dodává je společnost DCom, spol. s r.o. z Brna.
DCom, spol. s r.o.
Pozinkované a poplastované pletivo a plotové panely – oplocení pozemku od profesionálů
Na realizaci a montáž pozinkovaných a poplastovaných čtyřhranných pletiv a plotových panelů se zaměřují profesionálové na oplocení nejen v okolí Znojma a Ivančic ze Zahrady Minařík.
Zahrady Minařík
Hliníkové střešní nosiče lyží s dvojím jištěním proti otevření
Správný nosič na střechu je klíčovým prvkem pro pohodlnou a bezpečnou přepravu lyží. Stylové a praktické nosiče lyží prodává ASN HAKR Brno s.r.o.
ASN HAKR Brno s.r.o.
Paletizace zatravňovacích dlaždic a výplňových kartonů – automatizace jako klíč k efektivitě
Na špičková řešení v oblasti paletizace zatravňovacích dlaždic a výplňových kartonů, které slouží ke zvýšení efektivity v průmyslu se zaměřují odborníci ze společnosti ROBOPAL s.r.o.
ROBOPAL s.r.o. Robotická paletizace
Večírek v útulném prostoru vinného sklípku s nezapomenutelnou atmosférou
Večírek ve vinném sklípku Moravský sommelier je nejen zábavným zážitkem. Když se spojí chuť vín, tóny cimbálovky a dobrá společnost, vznikne nezapomenutelný večer, který stojí za to zažít.
Penzion a vinný sklep Moravský sommelier Ubytování Valtice
Pronájem výčepního zařízení Lindr včetně příslušenství
Pivní nebe v Prostějově poskytuje krátkodobý i dlouhodobý pronájem výčepního zařízení Lindr. Můžete si půjčit kompletní sestavu včetně příslušenství. Servis výčepního zařízení je samozřejmostí.
Pivní nebe Pivotéka Prostějov
Rekonstrukce bytů, bytových jader, realizace koupelen
Petr Maňásek - RekoArt Polešovice svým klientům nejen z okolí Uherského Hradiště, Hodonína zajistí přeměnu koupelen, bytů a bytových jader.
Petr Maňásek - RekoArt Rekonstrukce bytů Uherské Hradiště, Zlín
Lakýrnické práce kvalitní a ochranné nátěry kovových a dřevěných konstrukcí
S kvalitně provedenými nejen lakýrnickými pracemi vám hravě pomůže firma Malířské práce Bohumil Chleborád se sídlem v Neratovicích v okrese Mělník.
Malířské práce Bohumil Chleborád
Povrchová úprava kovů – práškové a mokré lakování, galvanické a žárové zinkování, balotina
Chraňte kovové výrobky a konstrukce před korozí nebo mechanickým poškození pomocí povrchové úpravy. Spolehlivým a profesionálním dodavatelem povrchové úpravy kovů je firma JMKovo-BK s.r.o. z Blanska.
JMKovo-BK s.r.o. Zpracování kovů
Výroba montovaných přístřešků a stříšek nad odpadkové nádoby s pevnou ocelovou konstrukcí
Výrobu montovaných přístřešků a stříšek nad odpadkové nádoby s pevnou ocelovou konstrukcí zajišťuje firma Čekárny - bus sídlící v Zábřehu. Firma Vám pomůže udržovat čisté veřejné prostory.
Čekárny - bus Vendula Kyščiaková  zámečnictví
Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi
Zpravodajský týdeník REGION OPAVSKO Vám přináší aktuální informace z Opavska. Zaměřuje se na aktuality ze oblasti sportu, kultury, kriminality a společnosti.
Vydavatelství  STISK s.r.o. REGION OPAVSKO
Široký výběr balkonových květin a zeleninové sadby jen u nás v zahradnickém centru
Pro milovníky květin máme v Brně Zahradnické centrum Brabec. Nabízíme široký sortiment balkonových květin a zeleninové sadby, trvalky, bylinky, jarní květiny, osiva a cibuloviny. Navštivte nás.
Zahradnické centrum Brabec, s.r.o.
Kovošrot, sběrna a výkupna kovového odpadu - výkup starého železa
Pokud se potřebujete zbavit starého železa a kovošrotu, pak se obraťte na sběrnu a výkupnu kovů CENTROMAT s.r.o. Ostrava, která vás zbaví starého kovového odpadu a ještě vám za něj zaplatí.
CENTROMAT s.r.o.
Zakázková výroba kuchyní ve tvaru U,L, rohových kuchyní a kuchyní s obývákem
Představy o Vaší vysněné kuchyni zhmotní firma Jiří Májek Woodtech. Pro zákazníky ze širokého okolí Brna na zakázku vyrobíme kuchyně ve tvaru U, L, ale také rohové kuchyně a kuchyně s obývákem.
Jiří Májek Woodtech
Svěřte nám likvidaci vosího či sršního hnízda - rychlý a účinný zásah
Pokud máte problém s vosami nebo sršni, které Vám ztěžují život, neváhejte a obraťte se na firmu DEREK - Kaluža s.r.o., zabývající se likvidací vosího, sršního hnízda. Zbavte se nežádoucího hmyzu.
DEREK - Kaluža s.r.o. Deratizace a dezinsekce Ostrava
Profesionální montáž a servis průmyslových hořáků firmy Kromschröder
Firma PIRES s.r.o. se již řadu let specializuje na montáž a servis průmyslových hořáků firmy Kromschröder, které jsou určeny pro krokové, karuselové, žíhací, tunelové, pájecí a další průmyslové pece.
PIRES s.r.o.
Matrace s laterálním náklonem, automatickým polohováním pacienta proti proleženinám
Matrace s laterálním náklonem velmi účinně pomáhá předcházet a léčit dekubity včetně tlakových poranění. V našem e-shopu firmy CHIRANEX s.r.o. se sídlem v Ostravě ji zakoupíte za bezkonkurenční cenu!
CHIRANEX s.r.o.
Dětský zubař, první, preventivní prohlídka dítěte u zubaře beze strachu
Zubní klinika Rafael Zlín i Dentální centrum Otrokovice mají dětský koutek, aby první prohlídka Vašeho dítěte u zubaře i ty preventivní proběhly beze strachu.
MUDr. Rafael Chajrušev Zubní klinika Zlín
Návrh fotovoltaiky do dvou pracovních dnů - realizace včetně montáže a dotace!
Specializací společnosti UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s. r. o. je realizace fotovoltaické elektrárny v Havířově, Karviné a okolí. Zajistíme návrh i montáž fotovoltaiky, včetně vyřízení dotace!
UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s. r. o.
Přestavba auta na plyn šetří náklady na provoz, montáž, servis, oprava LPG
Autoservis RM ALT, s.r.o. v Ostravě pro Vás připravil řešení, jak ušetřit náklady na provoz Vašeho vozidla - přestavbu auta na plyn.
RM Alt, s.r.o. Autoservis Ostrava