Aktuální microsite

Výstavba a rekonstrukce vodovodů a kanalizací
Výstavbu vodovodu nebo kanalizace svěřte do rukou firmy VK – AQUA OLOMOUC. Postaráme se i o rekonstrukci vodovodních nebo kanalizačních sítí.
VK - AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Výstavba vodovodů, kanalizací Olomouc
Biometrický docházkový terminál Qubos pro evidenci docházky a kontrolu či řízení vstupu do firem
Společnost COMINFO, a.s. Zlín vyvinula a dodává biometrický docházkový terminál Qubos. Umožňuje inteligentní řízení i kontrolu vstupu a spolehlivou evidenci docházky. Datově je propojen se SW INFOS.
COMINFO, a.s. Výroba turniketů, přístupových systémů
Hasicí přístroje pro kolaudaci rodinného domu, splňující vyhlášku o požární ochraně staveb
Hasicí práškový přístroj, vhodný do domácnosti, při kolaudaci rodinných domů, splňující parametry dle vyhlášky o technických podmínkách PO staveb, dodává firma HTB – Požární ochrana a.s. v Ostravě.
HTB - Požární ochrana a.s.
Školení elektrikářů, elektromontérů dle zákona 250/21
Pro elektrikáře z regionu Uherský Brod, Uherské Hradiště pořádá Školící středisko KNOTEK s.r.o. Vlčnov školení elektromontérů, elektrikářů dle zákona 250/21, dříve dle vyhlášky č. 50/1978
Školící středisko KNOTEK s.r.o. Svářečská škola Vlčnov - Morava
Strojnický průkaz, rozšiřovací kurz na zemní a stavební stroje, nakladače, rypadla - školení strojníků
Školící středisko Knotek Vlčnov provádí školení strojníků a rozšiřovací kurzy pro obsluhy zemních a stavebních strojů dle vyhlášky č. 77/65 Sb. Vítáme zájemce z okolí Hodonína, Zlína a celé Moravy.
Školící středisko KNOTEK s.r.o. Svářečská škola Vlčnov - Morava
Česká pracovní a vycházková obuv Zlín, šití flexiblové obuvi, farmářky, bezpečnostní obuv, atest
V naší nabídce najdete obuv vycházkovou, pracovní boty, nazouváky, boty na sport a také speciální obuv pro skláře, pokrývače či boty pro specifické prostředí.
FLEXIKO CZ s.r.o. Český výrobce flexi obuvi
Zapalování a žhavení – zapalovací cívky, kabely, žhavící svíčky a relé za nejlepší ceny
Na oblast zapalování a žhavení a maloobchodní i velkoobchodní prodej zapalovacích cívek, kabelů a žhavících svíček a relé se zaměřují odborníci v oboru autodílů ze společnosti AUTOLA,s.r.o. z Třebíče.
AUTOLA, s.r.o. Autodíly a náhradní díly Třebíč
CNC řezání vodním paprskem - zpracování jednoduchých i složitých materiálů
CNC zpracováním jednoduchých i složitých materiálů se zabývá firma R+W Ferra s.r.o. z Brna. Na Vysočině provádíme metodu řezání vodním paprskem pro plast, sklo, kov, mramor a jiné suroviny.
R + W Ferra s.r.o. Tvarové výpalky Brno
Dodavatel papírenského zboží, školních a kancelářských potřeb - eshop, velkoobchod
Společnost PAS+P s.r.o. provozuje eshop pasp.cz zaměřen na papírnictví, školní, kancelářské potřeby. V Uherském Hradišti můžete využít náš velkoobchod a vybrat si zboží osobně.
Farma Holešov, rostlinná a živočišná výroba, obiloviny
Společnost Farma Holešov s.r.o. se zaměřuje na rostlinnou i živočišnou výrobu. Soustředí se na dodržení zásad správné zemědělské praxe a dosažení trvale udržitelného, konkurenceschopného zemědělství.
Farma Holešov, s.r.o. Zemědělská prvovýroba farma-holesov.cz
Dovolená na Slovácku s výlety do přírody i za památkami
Slovácko s možností výletů do přírody i za památkami je ideálním místem pro vaši dovolenou. Komfortní ubytování během vaší dovolené přímo v srdci Slovácka Vám poskytne Penzion Petrov.
Penzion Petrov
Rekonstrukce budov a pasport stavby - chybějící plány, výkresová dokumentace
Geodetické práce pro rekonstrukce budov a pasport stavby provádí společnost ADITIS s.r.o. z Brna. V případě zájmu zpracujeme kompletní výkresovou dokumentaci nebo konkrétní chybějící plány.
ADITIS s.r.o. Geodetické práce Brno
Náhradní díly na brusky, frézy, vrtací kladivo Narex, Festool, Protool i Bosch - prodej
Prodej náhradních dílů na brusky, frézy, vrtací kladiva a další nářadí značek XTline, Narex, Festool, Protool či Bosch realizuje společnost H-Fuchs Servis s.r.o. v Ostravě.
H-Fuchs Servis, s.r.o.
Vaše důvěryhodná volba pro distribuci léčiv
Vitax Praha s.r.o. poskytuje komplexní služby v distribuci léčiv. S certifikací a inovativním systémem zajišťujeme rychlou a efektivní reakci na potřeby klientů po celé České republice.
Vitax Praha, s.r.o.
Výběrové dubové třívrstvé podlahy z přírodního dřeva
Dodejte Vašemu interiéru přírodní a nadčasový vzhled s výběrovými a nadčasovými dubovými podlahami, která vyrábí a dodává specialista v oboru, firma Štipčák, spol s.r.o. z Javorníku.
ŠTIPČÁK, spol. s r.o. Výrobce dřevěných podlah
Sběratelské hodinky Prim Sport, Potápěč, Spartak - odhad ceny dle katalogu zdarma
Sbírám staré hodinky Prim Sport, Potápěč, Diplomat, Spartak a jiné typy např. Automatic, Diplomat a Orlík. Předměty vykupuji v Opavě, Ostravě a odhad ceny provádím zdarma dle katalogu.
Výkup hodinek a sběratelských předmětů
Aplikace Schachermayer Scan - online správa položek pro rychlé a přehledné objednávání produktů
Moderní podnikání vyžaduje efektivní správu zásob a rychlé objednávání produktů, což přináší aplikace Schachermayer Scan pro Vaši společnost.
Schachermayer, spol. s r.o. Praha Velkoobchod stavební a nábytkové kování
Zátěžové podlahy, panely, které chrání trávník na stadionu při koncertu, výstavě.
Zátěžové podlaha, které jsou vhodné jako dočasné mobilní pokrytí ploch, které musí být zpevněny, ochráněny. Tyto panely prodává firma PODLAHY Liška, s.r.o. z Brna.
PODLAHY Liška, s.r.o.
Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky
Atestované výpalky, zápustkové a volně kované výkovky dodává v okolí Olomouce společnost rapid trade s.r.o. Hutní materiál, dílce vyrábíme dle příslušných norem EN 10204.
rapid trade, s.r.o. Hutní materiál Brno
Hydraulické lisy na kov, plasty a keramiku - vývoj a výroba
PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která sídlí v Opavě se zabývá vývojem, výrobou a prodejem hydraulických lisů na kov, plasty i pro zpracování keramických materiálů.
PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.
Elektroinstalace a elektromontáže na míru - bezproblémové využívání elektrické energie
Pro bezproblémové využívání elektrické energie oslovte firmu ELMONT GROUP, a.s. v Brně, která provádí elektroinstalace a elektromontáže na míru pro stavby i průmyslové objekty.
ELMONT GROUP, a.s.
Moderní i rustikální kuchyně – výroba originálních kuchyňských linek a sestav
Na výrobu a montáž originálních kuchyňských linek a sestav a zpracování moderních i rustikálních kuchyní podle představ svých zákazníků se zaměřuje Truhlářství Jiří Kafka z Třebíče.
Truhlářství Jiří Kafka Třebíč
Chléb na italský způsob s olivami – výborná chuť Focaccia s posypem cherry rajčat a rozmarýnem
Na výrobu a prodej chlebů na italský způsob s posypem cherry rajčat, oliv, rozmarýnu a soli se zaměřuje Pekárna IVANKA s.r.o. nejen ve svých podnikových prodejnách ve Znojmě a Moravském Krumlově.
Pekárna IVANKA s.r.o.
Široký sortiment hutních výrobků, jako jsou tenkostěnné profily a kotevní prvky
Tenkostěnné profily, kotevní techniku, svařované sítě a další hutní výrobky naleznete ve FESTO-ŠTODT s.r.o., specializované prodejně hutního materiálu na Šumpersku a Olomoucku.
FESTO-ŠTODT s.r.o. Hutní materiál
Penzion s úschovnou kol, garáží a parkováním na soukromém, kamerou hlídaném parkovišti
Vydejte se na dovolenou na Pálavu a oblasti Mikulova spolu s jízdními koly. Pension a Vila Kiwi v Mikulově má k dispozici úschovnu kol a parkování v garáži a na soukromém parkovišti hlídaném kamerou.
Pension a Villa Kiwi Darina Margetić