Aktuální microsite

Přívěsy, půjčovna, pronájem přívěsů s pojištěním a zelenou kartou
Jednorázově si můžete půjčit přívěs u společnosti Pneuservis FM-CAR ve Frýdku Místku, která zajišťuje pronájem přívěsů i s pojištěním a zelenou kartou v okolí Ostravy a Nového Jičína.
Prodej kvalitního nábytku a bytových doplňků, truhlářství, kamenná prodejna, Třebíč
Kamenná prodejna s nábytkem, prodej kvalitního nábytku a bytových doplňků, truhlářství a nábytek vyrobený na zakázku zajistí Nábytek Miloš Máca s.r.o.
Prodej, dodávka interiérových jednokřídlých a dvoukřídlých dveří
Prodej, dodávka, montáž - interiérové dveře, jednokřídlé, dvoukřídlé, posuvné, skládací, otočné, celoskleněné od firmy K-Produkt, s.r.o., Znojmo
Výrobní a skladovací prostory-osvětlení Pelhřimov
Interiérové, exteriérové, architektonické, pouliční osvětlení, projektová a konzultační činnost, osvětlení dle typu prostor, osvětlení výrobních hal
Dárková vína, víno jako dárek Lednice na Moravě - vína s vaším logem firmy na etiketě.
Dárková vína, víno jako dárek, vína v dárkovém balení s logem firmy na etiketě z vinařství Lednice Annovino na Moravě - netradiční dárek z vinařství.
Autobaterie, akumulátory Prostějov, moloobchod, velkoobchod
prodej a distribuce motorových olejů, akumulátory, autobaterie, velkoobchod, maloobchod, maziva, oleje, nejlepší ceny v regionu, autodíly
H&Z AUTO MOTO Petr Hél
Provádění tesařských, pokrývačských a klempířských prací - výstavba střech
Kompletní služby v oblasti tesařských, klempířských, pokrývačských prací provádí firma ZVOZA, s.r.o. z Jihlavy. Zajišťuje výstavbu nových střech i opravy stávajících střech.
Okrasná jezírka Litoměřice - realizace, návrhy, vytýčení, zaměření, koupací jezírka
Zahradnické služby Knotek & Veselka realizují okrasná i koupací jezírka. Společnost působí především v oblasti Litoměřic. Nemusíte se o nic starat, společnost vše zařídí od návrhu až po vyhotovení.
Stavební nářadí a materiál, řemeslné potřeby, prodej stavebnin
fasády, omítky, stavební nářadí, zvukové a tepelné izolace, maltové směsi, podlahové krytiny, parozábrany, potřeby pro řemeslníky, staebniny
Vybavení pro kalírny, koše, kalící přípravky, kusová strojírenská výroba
kusová i sériová strojírenská výroba, koše, kalící prvky, vybavení pro kalírny, CNC obrábění, svařování, kovovýroba, nářadí, zpracování kovů
Užitkové vozy, náhradní díly SEAT prodej Brno
prodej servis užitkových vozů, mytí automobilů, vozy zn Volkswagen, Audi, výkup vozů, leasing, autopůjčovna, originální náhradní díly najdete u firmy AUTONOVA BRNO s.r.o.
Autonova - servis Seat, VW
Autojeřáb a vysokozdvižná plošina Ostrava – pronájem s obsluhou
Autojeřáb či vysokozdvižnou plošinu v okolí Ostravy si můžete pronajmout i s obsluhou u společnosti Jiří Tumakov s.r.o., která realizuje také různé práce a služby s těmito stroji. Pronajmout si můžete autojeřáb: - AD 20, - AD 28, - QY 25, - AD 20T. K dispozici máme také montážní plošiny: - LCV 16-3, - MP 18, - MP 27, - LCV 20 ...
Zimní uskladnění sekačky za skvělou cenu, Moravský Krumlov
Zimní uskladnění sekačky za skvělou cenu nabízí naše firma Agroservis Holý z Moravského Krumlova.
Agroservis Holý
Prodej, dodávka - stavební dřevo, dřevařský materiál pro stavby, truhlářské dílny i domácí kutily
Dřevoprodej Jiří Hrůza dodává stavební dřevo a dřevařský materiál pro stavby, truhlářské dílny i domácí kutily. Zabývá se nákupem a prodejem palubek, stavebního dřeva i truhlářských dřevěných výrobků.
Dřevoprodej Jiří Hrůza
Elektřina bez omezení - levná dodávka energie s osobním přístupem
Elektřinu bez omezení vám garantuje společnost Right Power a.s., která dodává levnou energii, díky které ušetříte a to vše s osobním přístupem, který vás přesvědčí o kvalitách této firmy.
Prodej, servis, instalace prodejních automatů na teplé a chlazené nápoje
Občerstvení Vám pomohou zajistit prodejní automaty na teplé a chlazené nápoje od společnosti ATE company s.r.o., která se zabývá jejich prodejem, servisem a instalací.
Samonivelační stěrky DURAMO Praha – pro renovace a úpravy podlah
Samonivelační stěrky značky DURAMO se skvěle hodí pro renovace a úpravy podlah v objektech. Naše prodejny naleznete jak v Praze, tak po celé České republice.
Návrhy učeben - speciální školní laboratoře pro fyziku, chemii a biologii
Moderní škola, s.r.o. je významným českým výrobcem a dodavatelem školního nábytku v celé České republice. Pro vaší školu navrhneme speciální učebny a laboratoře pro výuku chemie, biologie i fyziky.
Mobilní váhy na automobilech - vestavba vážícího zařízení do vozidel
Společnost KADLEC VÁHY se zaměřuje na prodej, servis a pronájem průmyslových vah. V sortimentu Vám nabízí mobilní váhy do automobilů, jedná se o vestavbu vážicího zařízení do vozidel.
KADLEC, spol. s r.o. průmyslové váhy Opava
Počítačové sítě Praha 8 - návrh, instalace, správa, servis, záchrana dat
TVR data a komunikace s.r.o. je společnost sídlící na Praze 8, které poskytuje komplexní služby v oblasti počítačových sítí. Provádí návrhy, servis, správu a instalaci počítačových sítí.
Servis a prodej nářadí, elektro nářadí, ruční nářadí Hustopeče
Servis a prodej nářadí, elektro nářadí, ruční nářadí, velkoobchod se značkovým elektrickým nářadím od firmy IVK, s.r.o. v Hustopečích - půjčovna nářadí.
IVK, s.r.o.
Návrh a realizace květinové výzdoby v interiéru Praha - návrh, realizace, následná péče
Správně zvolená květinová výzdoba dokáže udělat z interiéru velmi útulné a příjemné místo. Matouš Hydroponie se postará o návrh, realizaci a následnou péči o květinovou výzdobu ve vašem interiéru.
Prodej palivového, odpadového dřeva a dřevěných briket
Potřebujete-li kvalitní a levné dřevo nebo brikety, pak společnost MOSAIC v Bělotíně nedaleko Hranic a Přerova se zaměřuje na pilařskou výrobu a prodej palivového, odpadového dřeva a dřevěných briket.
Výkup kovošrotu, recyklace, svoz a likvidace odpadů
Výkup kovošrotu, recyklace, svoz a likvidace odpadů, zpracování elektrošrotu, likvidace a svoz velkoobjemových odpadů od firmy Trecha Jiří v Hodoníně.
Stavební práce, stavebnictví - rekonstrukce domů, bytů, chat Hustopeče
Stavební práce, realizace staveb, stavebnictví - rekonstrukce domů, bytů, chat, přestavby bytových jader od firmy Stavby RUFA s.r.o. v Hustopečích - kvalitní činnost ve stavebním oboru.