Aktuální microsite

Doplňkový sortiment k dioptrickým a slunečním brýlím Praha 9
Ochranné pomůcky pro Vaše brýle naleznete na Praze 9 v optice Cvikr. Koupíte zde pouzdra na sluneční a dioptrické brýle, roztok na čočky, šňůrky a lanka na brýle, lupy, čistící prostředky atd.
Oční Optika Praha 9 Ondřej Cvikr
Autorizovaný prodej klimatizací TOSHIBA Praha
Společnost KLIMA-CLASSIC je spolehlivým dodavatelem kvalitních klimatizací TOSHIBA, které jsou díky rozmanité nabídce určené do všech prostor. Klimatizace TOSHIBA jsou nabízeny ve třech hlavních skupinách, podle toho, kde se používají: - RESIDENTAL – vhodné do bytů a rodinných domů díky maximálně tichému provozu, čištění a filtrace ...
Laminátové plovoucí podlahy, vhodné pro alergiky, pokládka, prodej
Zajišťujeme prodej a pokládku laminátových plovoucích podlah, které jsou vhodné i pro alergiky.
Václav Turek Podlahářství
Výroba, prodej hliníkové saně za sněžné skútry a čtyřkolky
Vyrábíme a prodáváme hliníkové saně za sněžné skútry a čtyřkolky.
Výuka jazyků, angličtina, němčina, francouzština - akreditované kurzy
Výuka jazyků, angličtina, němčina, francouzština, akreditované kurzy pro děti i dospělé, soukromé vyučování cizých jazyků od firmy Orange Academy plus, s.r.o. ve Znojmě a Pohořelicích.
Potiskovací systémy, inkjet tiskárny, tiskárny etiket, aplikátory etiket
Digitální potiskovací systémy, inkjet tiskárny, tiskárny etiket, aplikátory etiket, laserový tisk, značení a kódování výrobků od firmy BOTTLING PRINTING s.r.o. v Mikulově.
Sedativa pro psy, zklidňující léky, ošetření psů, veterinární klinika
Veterinární ošetřovna a ordinace MVDR.Baudyš sídlící v Jablonci nad Nisou Vám pomůže ošetřit Vaše psy, najdete u nás i sedativa a zklidňující léky pro Vaše miláčky.
Veterinární ordinace, ošetřovna MVDr. Baudyš
Léčebně relaxační masáž Shirodhara, uvolnění nervového systému
Léčebně relaxační masáž Shirodhara- hluboké uvolnění nervového systému, omlazovací a pročišťovací terapie, prevence proti nemocem v Lázních Lednice.
Výroba šatních kovových barevných skříněk a boxů pro 1. a 2. stupeň základních škol.
Šatní kovové barevné skříňky a boxy na míru pro 1. a 2. stupeň základních škol dodává společnost TechnoBank sídlící na Praze 6.
Geodet, geodetická kancelář , geometrické plány, geodézie
Naší specializací jsou geodetická práce, vyhotovíme Vám geometrické plány, mapové podklady, kartografická práce a další věci spadající pod činnost geodézie.
Geodetická kancelář Semily Ing. Jan Král, geodet
Stavební práce - základové desky na klíč, betonáž
Stavební práce - základové desky na klíč, realizační dokumentace, betonáž základových desek, práce s geodetem od firmy Quart Construct s.r.o. v Brně, Brno venkov
Výkup papíru Pardubice - JARÝ s.r.o. - kovošrot
Výkup papíru za účelem výhodného zisku na naší pobočce v Pardubicích, Kovošrot JARÝ s.r.o. Pardubice se kompletně zabývá výkupem a likvidací nepotřebného papíru
24. Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa 2017 – novinky podzim
Zajímají Vás současné nejnovější trendy v kosmetice, úpravě vlasů a vizážistice nebo zdravý životní styl? Navštivte na podzim již 24. Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa 2017.
Pohřební služba - pohřeb žehem, zpopelnění, urna, převoz zesnulých
Pohřební služba Křelina, s.r.o. Vám zajistí důstojný pohřeb žehem nebo-li zpopelnění a následné uložení ostatků do urny, samozřejmostí je předchozí převoz zesnulého.
Pohřební služba Křelina, s.r.o. Pohřebnictví
Sklepní kóje - a nemusíte se bát o svůj majetek - Chlumec nad Cidlinou
Sklepní kóje vyrábíme tak, aby byly co nejbezpečnější, nejpraktičtější a také za odpovídající cenu.
Pohřební služba, pohřby, parte, obřadní síň, květinová vazba, kremace, převoz zesnulých
Naše pohřební služba s působností nejen v Ústí nad Orlicí, Lanškrouně a Svitavách Vám zajistí, pohřby, parte, propůjčí obřadní síň, dodá květinovou vazbu, kremaci, převoz zesnulých aj.
Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek A + A KASPO s. r. o.
Autodíly na vozy Škoda, e-shop, distribuce náhradních dílů, velkoobchod
Společnost Autoparts s.r.o. je distributor, e-shop a velkoobchod s největším sortimentem náhradních autodílů na vozy Škoda. Prodáváme originální náhradní díly od světových i aftermarketových výrobců.
Dělení a řezání plazmou plechů z konstrukční i legované oceli
Dělení a řezání plazmou je to nejpřesnější dělení materiálů z konstrukční i legované oceli. Potřebujete zpracovat plech nebo přesné výpalky z kovů technologií tepelného dělení materiálů metodou kyslík-acetylén nebo plazma? Výpalky z nerezových nebo hliníkových plechů, barevných kovů a konstrukční oceli? Obraťte se v Hradci Králové na firmu ...
TVARPAL, s. r. o.
Výměna kol, přezutí, prodej i opravy pneumatik ve spolehlivém pneuservisu
Výměnu kol si můžete domluvit v Pneuservisu Bajer Nětčice u Zdounek nedaleko Kroměříže. Kromě přezutí pneumatik máme na prodej nové pneu a provádíme běžné opravy defektů.
Prodej a vazba  květin Tábor – nádherné aranžmá pro radost
Ať se jedná o svatební kytici, květiny k narozeninám nebo na výzdobu květin, vždy je správná volba nechat je uvázat v prodejně Květiny Michaela v Táboře.
Květinářství Tábor Michaela Reiterová
Konferenční prostory s moderní technikou pro firemní akce, školení i porady - pronájem
Konferenční prostory s moderní technikou v Hotelu FIT v Přerově jsou ideálním místem pro firemní akce, školení i porady. Neváhejte a zajistěte si pronájem konferenčního sálu nebo salónku včas.
Vodoinstalační materiál nabízí vodoměry i lepidla - Hradec Králové
U nás seženete vše od trubních rozvodů, přes vodoměry a regulační techniku až po spolehlivé tmely a lepidla.
MATEP  s.r.o. Voda, topení a plyn
Vybavení pro hasiče ocení profesionálové i amatéři - Jilemnice
Najdete u nás proto kvalitní záchranářské nastavovací žebříky, které lze použít i v omezených prostorách a v krizové situaci tak mohou hrát zásadní roli.
Značkové stavební a nábytkové kování - výprodej ze skladu, Hostivice, Praha-západ
Chcete-li ušetřit, ale přitom neslevit ze svých nároků na kvalitu stavebního a nábytkového kování, sledujte výprodeje ze skladu velkoobchodu Schachermayer v Hostivicích (Praha-západ).
Schachermayer, spol. s r.o. Praha Velkoobchod stavební a nábytkové kování
Zastřešení bazénu zvyšuje bezpečnost, prodlužuje koupací sezónu a snižuje náklady
Bazén se zastřešením je praktičtější než pokud na něm zastřešení není. A při profesionálním provedení jsou výhody nesporné - např. vyšší bezpečnost či delší koupací sezóna.
Bazény Kostelec Plastové bazény na klíč - akční sety