Aktuální microsite

Pravidelný profi úklid firem a administrativních budov
Pravidelný profi úklid vaší firmy nebo administrativní budovy vám nejen v Olomouci, ale také v Brně zajistí úklidová firma Geisler.
Sněhové zábrany Ústí nad Orlicí - výroba i montáž sněhových zábran i střešních zachytavačů
Na výrobu a montáž sněhových zábran a střešních zachytávačů se specializuje společnost BezVa, spol. s.r.o. z Ústí nad Orlicí. Celková činnost společnosti zahrnuje výrobu klempířských prvků.
Rychloběžná fóliová vrata Speedrol do interiéru i exteriéru
Firma Večerek Tomáš s působností po celém Moravskoslezském kraji, převážně pak v Opavě a Ostravě, Vám nabízí rychloběžná fóliová vrata Speedrol do interiéru i exteriéru.
Večerek Tomáš Vrata a brány
Garanční prohlídky, servis dodávkových automobilů Mercedes-Benz
Spolehlivé garanční prohlídky a servis dodávkových automobilů Mercedes-Benz provádí společnost MB rent v Brně v Ponětovicích. Poskytuje široké spektrum služeb za bezkonkurenční ceny.
Prodej, eshop motorové oleje, maziva a autobaterie - odborné poradenství při výběru
Motorové oleje, maziva a autobaterie můžete nakoupit v prodejně firmy Autodíly Oil Centrum s.r.o. v Ostravě nebo na eshopu. Poskytujeme také odborné poradenství při výběru produktů.
Led reflektory, pásky, žárovky, mechanické spínače, tahový spínač řetízkový - eshop
Elektromontážní firma BNC elektro z regionu Kroměříž provozuje eshop, kde pořídíte mechanické spínače, senzorovou techniku, kabely, zásuvky a Led osvětlení MAX LED-reflektory, žárovky, pásky, trubice.
Ocelové a nerezové schodiště, stěny, ocelové prosklené stěny
výrobu z nerezu, schodiště na zakázku, ocelové prosklené stěny, světlíky, atypickou zámečnickou výrobu, obrábění, prosklené fasády zajistí firma REMING, spol. s r.o.
Čistící a ošetřovací prostředky pro laminátové podlahy, impregnace, odstranění skvrn
Prodej čistících a ošetřovacích prostředků určených pro laminátové podlahy. Běžné čistící i impregnační prostředky, dodává firma DEMA DEKOR CZ s.r.o.
DEMA DEKOR CZ s.r.o.
Třískové, přesné CNC obrábění kovů, broušení kovů
Firma DZ KOVO z regionu Kroměříž přijímá zakázky na přesné CNC obrábění kovů a broušení kovů. Třískové obrábění kovů provádíme na moderních strojích, máme více než 15 let zkušeností v oboru.
Interiérový krb z mramoru na zakázku, zahradní krby, stavba krbů
Interiérové krby z mramoru na zakázku, zahradní krby, stavba krbů, cihlové, pískovcové, kachlové a omítané krby Vám postaví firma Kominictví a kamnářství Pavel Buršík ve Moravském Krumlově.
Šrouby, matice, hřebíky a veškerý sortiment železářství
Spojovací materiál jako jsou šrouby, matice, podložky, hřebíky, vruty a sortiment železářství sežene v okolí Krnova a Bruntálu u firmy GAVENDA s.r.o.
GAVENDA s.r.o. Železářství Krnov
Autoservis, autoopravna, opravy všech typů automobilů, vozidel, mechanické opravy
Autoservisní, mechanické práce všech typů automobilů, výměna a opravy pneumatik, seřízení geometrie, plnění klimatizací provádí firma Aleš Lengál u Znojma.
Aleš Lengál Autoopravna Lengál
Kvalitní hydroizolace plochých střech, izolace balkónů a teras
Specialista na izolaci balkonů a teras, práce v oblasti hydroizolace. Kvalitní hydroizolaci plochých střech zajistí firma Pavel Daňhel, působící v okolí Moravského Krumlova.
Správa a údržba nemovitostí Prachatice, služby vlastníkům a nájemníkům nemovitostí
Zajištění běžné údržby, menších i větších oprav a udržování správcovské činnosti v objektech vykonává Městská správa domů a bytů s.r.o. v Prachaticích.
Zdravé potraviny, dietní nápoje, koktejly - prodejce sportovní výživy a doplňků
Pokud chcete podpořit imunitu a zdraví, navštivte prodejnu Zdraví a fitness v Olomouci, kde naleznete výrobky z oblasti sportovní výživy, zdravé potraviny, dietní nápoje, koktejly a další doplňky.
Anhydritový litý potěr AnhyLevel pro srovnání podlahy - rychlá pokládka s vysokou finální pevnosti
Společnost CEMEX patří v České republice k předním výrobcům a dodavatelům litých potěrů. Naše lité potěry využijete hlavně pro realizaci vnitřních podlah.
Eshop - netradiční, extravagantní oblečení z Nepálu - etno móda ze zemí vzdálených
Vyzkoušejte etno módu ze zemí vzdálených. Na e-shopu sittar.eu můžete vybírat orientální zboží ruční výroby. Pořiďte si netradiční, extravagantní oblečení a doplňky z Nepálu, Indie či Thajska.
Vyšetření HIV, AIDS, přítomnost protilátek HIV - bezplatně a anonymně
Vyšetření krve bezplatně a anonymně na přítomnost protilátek HIV způsobující nemoc AIDS provádí ve Zlíně Zdravotní ústav
Ostraha osob na sportovních a kulturních akcích, pořadatelská služba
Zajištění ostrahy osob na sportovních a kulturních akcích, bezpečnostní služby, pořadatelské služby pro Vás zajistí TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
TRUE AGENCY SECURITY s.r.o.
Prodej autopřívěsů a přívěsných vozíků Jihlava
koncová světla, přídavné osvětlení automobilů, přívěsová technika a nápravy, náhradní díly, LED auto osvětlení, koncová světla, zpracování kovů
Autoservis a pneuservis se specializací na Peugeot a Citroën
Pokud vlastníte automobil značky Peugeot nebo Citroën a hledáte spolehlivý autoservis a pneuservis, kde se o vaše miláčky postarají, pak navštivte v Olomouci AUTO JOSEF FAJT.
HR Direct – personální agentura Nymburk, Mladá Boleslav
HR Direct s.r.o. personální agentura Mladá Boleslav hledá po celé České republice pro své klienty pracovní pozice pro střední, vyšší management a také specialisty různých profesí a oborů. Naše personální agentura HR Direct s.r.o. ,hledá v různých městech např. v Nymburku, Mladé Boleslavi, Jičíně a okolí. HR Direct s.r.o. čerpá z dlouholeté ...
Saténové ložní soupravy ze 100% bavlny – v zimě hřejí a v létě chladí
Saténové ložní soupravy ze 100% bavlny - v zimě hřejí a v létě chladí, nové moderní vzory dezénů, prvotřídní kvalita s příznivou cenou, klasické i prodloužené délky - JK – Plet Dětenice
Ing. Stanislav Jakoubek JK - Plet
Pohřební služba Trutnov – podpora v nejtěžších chvílích
Ztráta blízkého člověka je vždy velmi bolestná. Ve chvílích největšího smutku je tu proto POHŘEBNÍ ÚSTAV S.R.G. Naše pohřební služba vám podá pomocnou ruku a pomůžeme vám s přípravami pohřbu a to od zařizování obřadu až po tvorbu náhrobku. Vystrojit smuteční obřad přesně dle přání zesnulého je často to poslední, co pro něj můžete udělat. V ...
POHŘEBNÍ ÚSTAV S.R.G. společnost
Výkup barevných kovů a železného šrotu Pardubice
Vykoupíme od Vás barevné kovy i železný šrot. Jste-li z Pardubic nebo odkudkoliv jinud neváhejte k nám kovy i železo dovézt, rádi ho vykoupíme za pro Vás výhodné ceny. Vykupujeme: - barevné kovy - železný šrot - autovraky - katalyzátory - hliník - elektromotory - mosaz - litinu - nerez Nenechte povalovat staré železo a ...