Aktuální microsite

Převzetí vaší výroby a dodržení termínů odevzdání zakázky při opravě výrobního stroje
Prototipová výroba s.r.o. Vám převzetím výroby pomůže zachránit zakázky a zajistí splnění termínů v případě, že se vám pokazí váš výrobní stroj a musí do opravy.
Designové svítidla RED - internetový obchod s nepřeberným množstvím produktů
V naší nabídce naleznete nepřeberné množství svítidel. V internetovém obchodě si můžete vybrat z katalogů z řad RED, Design a Profesional. Svítidla naleznete jak pro interiér, tak pro exteriér. Řada svítidel RED je specifická svými vlastnostmi. Důraz je kladen na jednoduchost a efektivnost svítidel. Funkčnost vyhovuje moderní ...
Instalace, aktualizace, nastavení a  servis PC (počítačů) nebo notebooku
Navštivte prodejnu COMFOR v Opavě, kde se postaráme o Váš počítač či notebook a jeho bezproblémový chod. Provedeme veškeré instalace a servis, který zaručí bezchybné nastavení Vašeho počítače.
Venkovní a vnitřní žaluzie Ústí nad Labem
Zastínění prostoru, světelná pohoda, zamezení úniku tepla a úspora nákladů, ochrana před nezvanými hosty – jen některé výhody venkovních a vnitřních žaluzií od firmy ars Ústí s.r.o. z Ústí nad Labem.
Tepelná čerpadla vzduch-voda značky Toshiba Praha šetří Vaše výdaje za teplo
Tepelná čerpadla vzduch-voda značky Toshiba ve své nabídce nabízí společnost Klima-Classic Praha. Jedná se o systém vytápění, který je šetrný k životnímu prostředí a jeho uživateli ušetří náklady.
Prodej a servis zahradní techniky Stihl a Viking - autorizovaný prodej
Prodej a servis zahradní techniky značky Stihl a Viking - zahradní křovinořezy, motorové pily nabízí firma Modrohorské Humno, s.r.o. ve Velkých Pavlovicích.
Vestavěná podávací šachta do výdejních systémů z chromniklové oceli 18/10
Kruhová podávací šachta VPŠ 320 vhodná do výdejen a hotelů - Partner gastronomie ABNER, a.s. Praha
ABNER, a.s.
Práce v Dolním Rakousku - ecoplus International Tschechien s.r.o.
Práce v Rakousku představuje lepší ohodnocení a slibuje spousty dalších výhod. Dolnorakouské firmy – atraktivní zaměstnavatelé.
ecoplus International Tschechien s.r.o. Dolnorakouská hospodářská agentura v ČR
Speciální hromadné slevy pro zájezdy na jarní zahradnické trhy Flora
Jarní Flora se blíží, tak neváhejte a využijte speciálních hromadných slev pro zájezdy na jarní zahradnické trhy v Olomouci.
Stavební firma, rekonstrukce bytů, RD, nebytových prostor, Praha
Hledáte ověřenou stavební firmu, která provádí rekonstrukce bytů, rodinných domů a nebytových prostor či různé stavební práce v Praze a okolí? Kontaktujte naši společnost Stavitelství Pecka s.r.o.
Pokládka podlahových krytin, dřevěné podlahy, PVC, broušení parket, Liberec
Pokládáme podlahové krytiny všeho druhu – koberce, PVC, plovoucí, dřevěné podlahy a další. Brousíme, renovujeme a lakujeme parkety a mozaikové podlahy. Jsme ověřená společnost z Liberce.
Ochranné brýle Červa  - dodavatel TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o. Chrudim
Kvalitní ochrana zraku - brýle Červa - dodavatel TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o. Chrudim
TEMPO O.O.P.P. spol. s.r.o.
Láhve pro lihoviny, láhve pro víno, obalové sklo Vám na zakázku vyrobí Sklárny Moravia
Akciová společnost SKLÁRNY MORAVIA se sídlem v Úsobrně v okrese Blansko se specializuje na výrobu a prodej obalového skla, lahví pro lihoviny, pro víno a sklenic originálních tvarů dle přání zákazníka
Konference, kongresy  a firemní akce na hotelu Kraví hora
Konference, kongresy, firemní akce a školení s potřebnou technikou vám zajistí v Hotelu Kraví hora Bořetice.
Hotel Kraví hora Bořetice ***
Bezúdržbová ocelová spojka RADEX® - N NANA 1/NANA 2 – výrobce KTR CR, spol. s r.o. Svitavy
Spojka s ocelovými lamelami RADEX® - N NANA 1/NANA 2 s vynikajícími vlastnostmi – s možností použití u pohonů s provozními teplotami až do 280 ° C - KTR CR, spol. s r.o. Svitavy
KTR CR, spol. s r.o.
Obuv pro diabetiky, seniory, dětská a pracovní obuv
Obuv pro diabetiky, dětská a pracovní obuv, dodávka obuvi vhodné pro seniory, nabízí firma KARS, spol. s r.o. v Brně - zaručená kvalita.
Opravy domácích spotřebičů ZELMER, ROWENTA, opravy drobných spotřebičů
Opravy domácích elektrických spotřebičů ZELMER, ROWENTA, KRUPS, TEFAL, opravy drobných spotřebičů se sepsanými smlouvami od výrobců od firmy PaP servis v Brně.
Přenosná chemická toaleta bude s vámi bez problémů všude kde potřebujete
Přenosné toalety jsou vyrobeny z recyklovaných materiálů a zaručují ekologický a šetrný provoz - Eko Delta, s.r.o. Náchod
Eko Delta, s.r.o.
Elektrické a manuální otvírače oken a světlíků, systémy automatického ovládání, prodej, montáž
Prodej, montáž, elektrické a manuální otvírače oken a světlíků, systémy automatického ovládání pro okna, světlíky, lamely nabízí firma DOSTING, spol. s r.o., z Brna.
Výroba a prodej kvalitních přívlastkových vín z vinařtví na jižní Moravě
Výroba a prodej kvalitních přívlastkových vín z vinařtví na jižní Moravě, víno z nejvyhlášenější vinařské oblasti od firmy Pavlovín, spol. s r.o. ve Velkých Pavlovicích.
Výrobky z recyklovaných plastů – lehký plotový základ pro plochy bez trávy
Plochy bez otravné trávy a plevelů zajistí lehký plotový základ, jednoduché a praktické řešení - Transform, a.s. Lázně Bohdaneč
Transform, a.s. Lázně Bohdaneč
Prodej, opravy a servis vinařské technologie, technika pro výrobu vín
Prodej, opravy a servis vinařské technologie, technika pro výrobu vín, nádoby na víno, odpařovací zařízení, filtrace od firmy HM, s.r.o. v Hodoníně.
Zabezpečovací, lokalizační, střežící a sledovací systémy Praha
Společnost 1. REX SERVICES, a.s. nabízí montáž, dodávku lokalizačních, zabezpečovacích, střežících a sledovacích systémů.
Velkoobchodní prodej a dodávka auto a motobaterií SILVER dynamic
Různé druhy autobaterií a motobaterií. Prodejce, dodavatel autobaterií VARTA, SILVER dynamic a dalších typů ihned k odebrání od firmy Autobaterie Kopečný s.r.o. z Třebíče.
Specielní laminátory na doklady, občanské průkazy, cestovní pasy
Laminátory na doklady, používané zejména statutárními městy a obcemi, musí mít vysokou odolnost a životnost. Toto splňují modely 5021T a 6041P od společnosti H.S.TRADE a.s.
H.S.TRADE a.s. Ochrana dokumentů, hologramy