Aktuální microsite

Revize, kontrola, plnění, prodej, hasicí přístroje, hydranty
Zajišťujeme revize hasicích přístrojů a hydrantů s dodáním potřebné dokumentace, dále je kontrolujeme, plníme i prodáváme.
Hasič-Servis Požárně Bezpečnostních Zařízení, s.r.o.
Žárové zinkování – Wiegel CZ
Společnost Wiegel CZ se sídlem v Hradci Králové Vám nabízí protikorozní žárové zinkování na ocelové výrobky ponorem do roztaveného kovu. Povlak dosahuje takové tloušťky v závislosti na vlastnostech podkladového materiálu. Povlaky žárového zinku nabízíme v různých barevných odstínech od matně šedých až po světle lesklé. Žárové zinkování poskytuje ...
Prodej strojů pro vodorovné dopravní značení Liberec - vysoká kvalita nástřiku čáry
Prodej strojů pro vodorovné dopravní značení - vysoká kvalita nástřiku čáry, nejnovější technologické řešení s vysokým výkonem a bohatým příslušenstvím.
Media CZ s.r.o.
Dovoz aut na zakázku z německa, z eu-prověřené vozy z dovozu
Prověřené vozy z dovozu můžete mít díky autobazaru AUTOCAR-TICHÝ Napajedla-okres Zlín. Dovoz aut je na zakázku, převážně z Německa a dalších zemí EU.
Linky na pečení výrobků z piškotového těsta, výroba piškotů
a vyrábíme linky na pečení výrobků z piškotového těsta, na výrobu kulatých piškotů, plátových nebo piškotů v jakémkoliv tvaru, různých průměrů.
Vonné svíčky - Yankee Candle | Broumov
Vonné svíčky - Yankee Candle jsou vůně nejvyšší kvality vyráběné českou firmou sídlící v Broumově. Svíčky můžete koupit nejen v našem e-shopu, ale i v mnoha obchodech po celé České republice. Vyberte si u nás voňavý dárek pro Vás nebo někoho dalšího. Disponujeme širokým výběrem. Najdete u nás netradiční vůně jako například: - bourbonská ...
Přírodní kaučuk, plošné obuvnické materiály - stélkové, podšívkové, antiperforační
Dodání přírodního kaučuku a dalších plošných obuvnických materiálů zajistí STEMA, spol. s r.o. ze Zlínského kraje. V sortimentu také naleznete stélkový, podšívkový, antiperforační a další materiál.
Systém REXhome - zabezpečení domu nebo firmy Praha-východ – fotografie zloděje na Váš mobil
Zabezpečení firmy nebo domu pomocí kombinace domovního alarmu a automatizace Vám zajistí systém REXhome od společnosti 1. REX SERVICES a.s., se sídlem v Kamenici u Prahy.
Doplňkový sortiment k dioptrickým a slunečním brýlím Praha 9
Ochranné pomůcky pro Vaše brýle naleznete na Praze 9 v optice Cvikr. Koupíte zde pouzdra na sluneční a dioptrické brýle, roztok na čočky, šňůrky a lanka na brýle, lupy, čistící prostředky atd.
Oční Optika Praha 9 Ondřej Cvikr
Autorizovaný prodej klimatizací TOSHIBA Praha
Společnost KLIMA-CLASSIC je spolehlivým dodavatelem kvalitních klimatizací TOSHIBA, které jsou díky rozmanité nabídce určené do všech prostor. Klimatizace TOSHIBA jsou nabízeny ve třech hlavních skupinách, podle toho, kde se používají: - RESIDENTAL – vhodné do bytů a rodinných domů díky maximálně tichému provozu, čištění a filtrace ...
Laminátové plovoucí podlahy, vhodné pro alergiky, pokládka, prodej
Zajišťujeme prodej a pokládku laminátových plovoucích podlah, které jsou vhodné i pro alergiky.
Václav Turek Podlahářství
Výroba, prodej hliníkové saně za sněžné skútry a čtyřkolky
Vyrábíme a prodáváme hliníkové saně za sněžné skútry a čtyřkolky.
Výuka jazyků, angličtina, němčina, francouzština - akreditované kurzy
Výuka jazyků, angličtina, němčina, francouzština, akreditované kurzy pro děti i dospělé, soukromé vyučování cizých jazyků od firmy Orange Academy plus, s.r.o. ve Znojmě a Pohořelicích.
Potiskovací systémy, inkjet tiskárny, tiskárny etiket, aplikátory etiket
Digitální potiskovací systémy, inkjet tiskárny, tiskárny etiket, aplikátory etiket, laserový tisk, značení a kódování výrobků od firmy BOTTLING PRINTING s.r.o. v Mikulově.
BOTTLING PRINTING s.r.o. Tisk, aplikace etiket a štítků Morava
Sedativa pro psy, zklidňující léky, ošetření psů, veterinární klinika
Veterinární ošetřovna a ordinace MVDR.Baudyš sídlící v Jablonci nad Nisou Vám pomůže ošetřit Vaše psy, najdete u nás i sedativa a zklidňující léky pro Vaše miláčky.
Veterinární ordinace, ošetřovna MVDr. Baudyš
Léčebně relaxační masáž Shirodhara, uvolnění nervového systému
Léčebně relaxační masáž Shirodhara- hluboké uvolnění nervového systému, omlazovací a pročišťovací terapie, prevence proti nemocem v Lázních Lednice.
Výroba šatních kovových barevných skříněk a boxů pro 1. a 2. stupeň základních škol.
Šatní kovové barevné skříňky a boxy na míru pro 1. a 2. stupeň základních škol dodává společnost TechnoBank sídlící na Praze 6.
Geodet, geodetická kancelář , geometrické plány, geodézie
Naší specializací jsou geodetická práce, vyhotovíme Vám geometrické plány, mapové podklady, kartografická práce a další věci spadající pod činnost geodézie.
Geodetická kancelář Semily Ing. Jan Král, geodet
Stavební práce - základové desky na klíč, betonáž
Stavební práce - základové desky na klíč, realizační dokumentace, betonáž základových desek, práce s geodetem od firmy Quart Construct s.r.o. v Brně, Brno venkov
Výkup papíru Pardubice - JARÝ s.r.o. - kovošrot
Výkup papíru za účelem výhodného zisku na naší pobočce v Pardubicích, Kovošrot JARÝ s.r.o. Pardubice se kompletně zabývá výkupem a likvidací nepotřebného papíru
24. Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa 2017 – novinky podzim
Zajímají Vás současné nejnovější trendy v kosmetice, úpravě vlasů a vizážistice nebo zdravý životní styl? Navštivte na podzim již 24. Kosmetický veletrh World of Beauty & Spa 2017.
Pohřební služba - pohřeb žehem, zpopelnění, urna, převoz zesnulých
Pohřební služba Křelina, s.r.o. Vám zajistí důstojný pohřeb žehem nebo-li zpopelnění a následné uložení ostatků do urny, samozřejmostí je předchozí převoz zesnulého.
Pohřební služba Křelina, s.r.o.
Sklepní kóje - a nemusíte se bát o svůj majetek - Chlumec nad Cidlinou
Sklepní kóje vyrábíme tak, aby byly co nejbezpečnější, nejpraktičtější a také za odpovídající cenu.
Pohřební služba, pohřby, parte, obřadní síň, květinová vazba, kremace, převoz zesnulých
Naše pohřební služba s působností nejen v Ústí nad Orlicí, Lanškrouně a Svitavách Vám zajistí, pohřby, parte, propůjčí obřadní síň, dodá květinovou vazbu, kremaci, převoz zesnulých aj.
Pohřební služba Ústí nad Orlicí Libor Soušek A + A KASPO s. r. o.
Autodíly na vozy Škoda, e-shop, distribuce náhradních dílů, velkoobchod
Společnost Autoparts s.r.o. je distributor, e-shop a velkoobchod s největším sortimentem náhradních autodílů na vozy Škoda. Prodáváme originální náhradní díly od světových i aftermarketových výrobců.