Aktuální microsite

Výroba, zaměření v prostoru, návrh školních šaten na míru ve 3D
Česká výroba školních šaten se zárukou až 5 let, pohodlné převlékání a přezouvání v dostatečně velkém a větraném prostoru - TEROM s. r. o. Chlumec nad Cidlinou
Zabezpečovací systémy EZS Praha – drátové i rychlé bezdrátové řešení
Trápí Vás obavy o Váš majetek a bezpečí? Odborníci z firmy Anfit s.r.o. z Prahy doporučují instalaci drátových nebo bezdrátových zabezpečovacích systémů EZS do jakéhokoliv prostoru.
ŠKODA KODIAQ - prostorné a bezpečné SUV s pohonem všech kol (4x4)
Přijďte se seznámit s novým SUV vozem do AUTOCENTRÁLY s.r.o. v Karviné, kde na Vás čeká rodinný, prostorný a bezpečný automobil Škoda Kodiaq s pohonem všech kol (4x4).
Střecha na klíč, tesařské, klempířské a pokrývačské práce, okres Hodonín
Střechy na klíč, rekonstrukce střech, izolace, tesařské, klempířské a pokrývačské práce provádí společnost ROBROOF 2004 s.r.o. sídlící v okres Hodonín.
Bezpečnostní protipožární dveře, zesílená odolná konstrukce
Kvalitní bezpečnostní protipožární dveře nabízí ve svém sortimentu společnost AD SECURITY, s.r.o., specialista na zámečnickou výrobu.
Diabetické potraviny eshop – mlsání bez výčitek, dodání až domů
Pokud patříte do rodiny diabetiků, nemusíte se již díky široké nabídce potravin pro diabetiky z eshopu Celidia s.r.o. se sídlem v Praze a doručením až domů omezovat v mlsání a přípravě sladkých jídel.
Prodej rohových i atypických sprchových koutů Praha -  nadčasový design
Široká nabídka sprchových koutů značky PALME, které jsou určeny k prodeji do všech domácností a koupelen.
Komunální a úklidové služby, údržba zeleně, Praha a okolí
V oblasti letní i zimní udržby komunikací, úklidu chodníků, sečení trávy, kácení stromů i úklidových prací v domácnosti i veřejných prostorách Vám své služby nabízí společnost PROSTOR a.s.
Zemědělské družstvo, rostlinná výroba, služby, Lány, okres Chrudim
Rostlinná výroba a služby pro zemědělce jsou hlavní činností zemědělského družstva Agricola Bylany. Pomáháme při sklizni obilí, olejnin a pronajímáme prostory pro skladování.
Nábytek do dětského pokoje - dětský nábytek, výroba a realizace pokojíčků pro děti na míru
Nábytek do dětského pokoje Vám vyrobí a navrhne s kompletní realizací firma LAMÉ z Břeclavi.
LAMÉ, s.r.o. výroba nábytku a interiérů
Prodej trendových francouzských dámských kabelek ze syntetických materiálů
francouzský trend, dámské módní kabelky ze syntetických materiálů, internetový prodej dámských módních doplňků zajistí František Mátl
Efektivní výuka angličtiny, němčiny a ruštiny, kurzy cizích jazyků
Efektivní výuka angličtiny, němčiny a ruštiny, kurzy cizích jazyků, jazykové kurzy pro děti i dospělé, pro firmy, příprava ke zkouškámod firmy Orange Academy plus, s.r.o. ve Znojmě.
Poruchy přístupových a zabezpečovacích systémů Kladno - pohotovostní služba
Máte rádi pocit, že jste na vše připraveni? Určitě Vás potěší kontakt na firmu Meesenburg s.r.o. z Kladna, která nabízí pohotovostní službu pro případy poruch přístupových a zabezpečovacích systémů.
Parazitologie přispívá lepšímu léčení i chovu zvířat
Parazitologie je pro léčbu nemocí lidí i zvířat velmi důležitá věda, která se zabývá vztahy mezi parazity a jejich hostiteli.
Jazykové kurzy on-line – efektivní metoda vzdělávání pomocí počítačových aplikací
Chcete si vylepšit znalosti cizího jazyka a nemáte čas dojíždět na kurzy nebo Vám nevyhovují nabízené časy? Využijte novou metodu on-line jazykových kurzů, které nabízí jazyková škola Elvis z Prahy.
Průmyslové kamery a strojové vidění Praha - průmyslové kamery s mnoha rozlišovacími parametry
Potřebujete ve firmě uspořit výrobní náklady a hledáte, jak na to? Pomoci by vám mohlo strojové vidění nebo průmyslové kamery od firmy Blumembecker Prag
Okamžité vykoupení vysavačových elektromotorů
Zajišťujeme výhodný výkup vysavačových elektromotorů, pračkových elektromotorů, AL motory do 50kg, CU rotory, alternátory - PDW Metal Trutnov
Stahovací vibrační lišta Enar Tornádo H s hliníkovým profilem a čtyřtaktním motorem Honda
Stahovací lišty se používají na srovnávání a utužení navezeného betonu především na velkých plochách - Emkol - Ing. Josef Koukal Litomyšl
Montáž a servis klimatizačních jednotek a chlazení do bytů
Montáž a servis klimatizačních jednotek a chlazení, odborné prohlídky, likvidaci i výměnu filtrů Vám na Brněnsku zajistí firma Energy Control s.r.o., která veškeré práce provádí kvalitně a pečlivě.
Prodej autodílů a autodoplňků na všechny typy vozidel
Prodej, maloobchod, dodávku náhradních dílů na automobily, autodoplňky, autodíly na vozidla různých značek, příslušenství dodává firma Autodíly Novák, Znojmo!
Prodej traktorů, zemědělských strojů a techniky - nakladače, mlátičky
Prodej traktorů, nakladačů, mlátiček, sklizňová technika, secí stroje a další zemědělské stroje a technika od firmy HM, s.r.o. v Hodoníně.
Měření magnetických polí Odolena Voda– elektronické přístroje na měření a kontrolu magnetů
Pokud k Vaší výrobě používáte magnetické součástky, jistě se setkáváte s potřebou měření a kontroly magnetických polí. Společnost ELIDIS s.r.o. z Odolene Vody tyto přístroje nabízí.
Projektování staveb v projektové kanceláři - stavební úpravy pro budovy
Zajistíme projektování staveb a stavební úpravy pro průmyslové stavby. Poskytujeme inženýrskou činnost i poradenství. Jsme pelhřimovská firma PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o. a působíme na Vysočině.
PROJEKT CENTRUM NOVA s.r.o.
Český výrobce nábytku, čalouněný nábytek, specializovaná kvalitní výroba nábytku
Český výrobce nábytku, čalouněný nábytek, specializovaná kvalitní výroba nábytku, čalouněné sedací soupravy od firmy Jiří Svoboda - FAGUS v Třebíč.