Aktuální microsite

Renovace čalounění starožitného nábytku Plzeň
Yvetta Šantorová z Plzně se zabývá renovací čalounění starožitného nábytku. Nabízí renovaci sedacích souprav, židlí, křesel a dalšího nabýtku na zakázku.
Čalounictví Šantorová Yvetta
Monitoring vodních toků - Budete vědět jako první o stavu vodních toků
Zjistěte si včas sjízdnost řek – aktuální stavy řek - Povodí Labe, státní podnik Hradec Králové
Snižte si náklady na vytápění – jednotka Korasmart 1300
Nástěnné větrací jednotka Korasmart 1300 s rekuperací a hlukovým útlumem - KORADO, a.s. Česká Třebová
Výkup sběrového papíru od minimálního množství 100 kg za nejvýhodnější ceny Teplice
Máte doma nebo ve firmě hromadící se papír a nevíte kam s ním? Výkup sběrového papíru od minimálního množství 100 kg za výhodné ceny Teplice Váš problém vyřeší.
SEVEROČESKÁ PAPÍRNA, s. r.o. Výroba a prodej šedé strojní lepenky
Půdní vestavba, střešní nástavba domu-podkrovní bydlení přináší vyšší komfort
Vyšší komfort bydlení přináší podkrovní vestavba i střešní nástavba domu. S realizací Vám v regionu Uherské Hradiště pomůže firma ROGAT.
Obec Pluhův Žďár a přidružené obce leží v Jihočeském kraji v okrese Jindřichův Hradec
Obec Pluhův Žďár a přidružené obce Červená Lhota, Jižná, Klenov, Mostečný, Samosoly, Plasná, Pohoří leží v Jihočeském kraji v okrese Jindřichův Hradec, historické památky.
Obec Cerekvice nad Loučnou leží v okrese Svitavy v Pardubickém kraji
Obec Cerekvice nad Loučnou a osada Pekla leží v okrese Svitavy v Pardubickém kraji a jsou členy Mikroregionu Litomyšlsko. Nachází se zde škola, lékařská ordinace, pamětihodnosti.
Bezpečnostní agentura, střežení objektů, fyzická ochrana osob, Praha
Bezpečnostní agentura, střežení objektů, ostraha budov, majetku, fyzická ochrana osob, montáž zabezpečovacích systémů provádí společnost ELZA-TECH s.r.o. se sídlem v Praze 8.
ELZA-TECH s.r.o. Pult centrální ochrany - PCO Praha
Kadeřnictví, vlasové a nehtové studio hair BOOM v Praze na Smíchově
Kadeřnictví, vlasové a nehtové studio, stříhání, barvení, foukání, účesy, manikúra, modelace a doplnění gelových nehtů v salónu hair BOOM v Praze na Smíchově.
Lázeňské relaxační pobyty, relaxační a wellness služby - pobytové balíčky
Lázeňské relaxační pobyty, pobyty pro seniory, relaxační a wellness služby - pobytové balíčky, lázně pro klouby a pohybové ustojí v Lázních Lednici na jižní Moravě.
Bezpečnostní tabulky, značky a značení Vám ukáže správný směr při nečekaných událostí | Praha
Bezpečnou orientaci při výpadku proudu Vám zajistí světelné označení neboli fotoluminiscenčí značení. Vybírat můžete z několika druhů označení pro únikový východ, fólie, tuhé desky, barvy a doplňky.
Střešní boxy, pronájem, půjčovna střešních boxů, montáž, demontáž
Půjčováním a pronájmem střešních boxů na vozidla se zabývá firma AUTOSKLO ÁURIS BRNO s.r.o., z Brna - půjčujeme box zn. XTREAM 450 a XTREAM 500.
Mycí technika- myčka skla a nádobí, na černé nádobí, tlakové sprchy, baterie, změkčovače vody
Velký výběr z mycí techniky Vám nabízí společnost GastroArt. Vybírat můžete z přístrojů jak pro malé podniky, tak pro velké podniky jako například myčky, sprchy, baterie a další pomocnou techniku.
GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha
Bezpečnostní plomby, visačky, přepravní obaly Praha, e-shop
Bezpečnostní plomby, obálky a vaky, identifikační jmenovky, náramky a pouzdra, zakázková výroba z polypropylenu, PVC, spotřební materiál do tiskáren - to vše vyrábí a prodává společnost ProTrade.
ProTrade, s.r.o. Bezpečnostní plastové obaly Praha
Výroba automatických dveřních a vratových systémů,  rolovací garážová vrata
Vyrábíme automatické dveřní a vratové systémy, rolovací i výklopná či sekční garážová vrata a to vše na naší provozovně v Hradci Králové.
Strojírna Kukleny spol.s r.o.
Interiérové dveře Jičín – JEKA Interier
Interiérové dveře jsou ozdoba vašeho domova. JEKA Interier v Jičíně nabízí designové dveře kvalitního řemeslného zpracování.
Celoroční kurz ruštiny pro podnikatele s rodilým mluvčím - Praha
Využíváte při práci ruštinu a chcete zdokonalit její úroveň a hledáte dobrý kurz ruštiny pro podnikatele? Potřebujete rozšířit slovní zásobu o slovíčka z oblasti podnikání? A nebo víte, že by se vám do budoucna obchodní ruština mohla hodit? Naše společnost SEKURKON pořádá celoroční kurz obchodní ruštiny určený speciálně pro podnikatele. ...
Podlahy ze širokých prken výroba Praha -  české podlahy s doživotní zárukou
Specializací naší firmy je výroba české podlahy ze širokých prken - selská prkna, z prken širokých 25-50 cm a dlouhých 5-9 m, dále pak podlahy mozaikové, špalíkové a selské.
Plexisklo, odolný materiál s mnoha možnostmi využití Praha - celá řada možností využití
Plexisklo je materiál, který se může pyšnit řadou dobrých vlastnosti, díky kterým jeho obliba stále stoupá,v čistém provedení nabízí propustnost světla až 92.
MOOS s.r.o. Výroba světelné reklamy
Čistička vzduchu s technologií Streamer a Ururu -  dokonalá rovnováha vlhkosti ve vaší domácnosti
Společnost DAIKIN AIRCONDITIONING Vám nabízí čističku vzduchu s technologií Streamer a čističku vzduchu Ururu.
Textilní dárkové předměty s reklamním potiskem-potisk látek metodou sublimace
Společnost SubliProfi vyrábí textilní dárkové předměty s reklamním potiskem. Pro potisk látek využívá metodu sublimace. Obraťte se na nás v regionu Zlín i Praha.
Tepelná izolace potrubí na míru
Tepelná izolace potrubí musí být odolná, spolehlivá, ale zároveň tvarově flexibilní a dobře ohebná. Důležitá je proto nejen použitý materiál, ale i samotná výrobní technika.
PSP izoterm s.r.o.
Prodej a výroba višňového piva Cherry beer - ochucené pivo s chutí višní
Pivovar Rohozec, a.s. je výrobcem celé řady piv, zajímavostí je nápoj z výčepního piva s višňovou příchutí - Cherry beer, višňové pivo.
PIVOVAR ROHOZEC, a.s Prodej, výroba piva a limonád Turnov
Výhodný krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků DU-MI | Mladá Boleslav
Výhodný krátkodobý i dlouhodobý pronájem pracovníků vám poskytne personální agentura DU-MI z Mladé Boleslavi. Toto unikátní řešení je výhodné pro obě strany. V souladu se zákonem lze flexibilně měnit počet pracovníků na dané pozice. Podle výhradních potřeb klienta jsme schopni poskytnout potřebný počet pracovníků na požadovanou pozici. ...
Výroba a rozvoz betonu Slanařstav | Kolín
Hlavní činností firmy Slanařstav Kolín je výroba a rozvoz betonu. S výrobou a rozvozem betonu se orientujeme jak na soukromé osoby, tak na střední i velké stavební firmy. Slanařstav Kolín zajistí dodávku betonu na místo určení dle přání zákazníka. Kvalitní stavební materiál vozíme multikárou FUMO. Právě pro malý rozměr multikáry FUMO se snadno ...
Betonárka Kolín Slanařstav