Aktuální microsite

Vrakoviště - likvidace autovraků moderní technikou s ekologickým zpracováním
Likvidaci autovraků provádí společnost Trojek a.s. v Ostravě, Mariánských Horách. Naše vrakoviště je vybaveno moderní technikou a autovraky zpracováváme výhradně ekologicky.
Trojek, a.s. Ostrava - Mariánské Hory
Recyklační, sběrný dvůr na stavební odpad - prodej stavebního recyklátu za výhodné ceny
Martin Zelina provozuje sběrný dvůr na stavební odpad v Hulíně a Míškovicích. Na prodej je zde stavební recyklát vysoké kvality, který můžete využít mnoha způsoby.
Zelina Martin Recyklační dvůr Míškovice, Hulín
Penzion v centru Kroměříže - ubytování pro rodiny, páry, turisty
Penzion Menšík najdete v centru Kroměříže, nedávno prošel rekonstrukcí a máme připraveny útulné pokoje. Ubytování je útulné, dostupné pro rodiny, páry i turisty.
Údržba trávníku bez námahy s robotickou sekačkou AL-KO
Robotické sekačky AL-KO přinášejí revoluci v péči o zelené plochy. Tyto inteligentní stroje jsou navrženy tak, aby vám ušetřily čas a energii, zatímco váš trávník bude vypadat bezchybně.
Agrozem Opava, s.r.o. Zahradní technika AL-KO
Velký výběr kompenzačních pomůcek – prodej i pronájem invalidních vozíků, zvedáků do vany atd.
Prodej i pronájem kompenzačních pomůcek, například invalidní či toaletní vozíky, zvedáky do vany či chodítka, zajistí firma CHIRANEX s.r.o. v Ostravě.
CHIRANEX s.r.o.
Dronování objektů a pozemků, snímkování nemovitostí, fotogrametrie, snímky a videa termokamerou, panoramatické snímkování
Společnost Midvest s.r.o. je spolehlivým partnerem pro dronování objektů a pozemků. Nabízí profesionální snímkování a pořizování videí nemovitostí.
Midvest s.r.o.
Výškové práce pomocí horolezecké techniky
Společnost Milan Průša - ALPSTAV se věnuje výškovým pracím s využitím horolezecké techniky. Naše služby zahrnují čištění fasád, montáž reklam a opravy na těžko dostupných místech s důrazem na kvalitu.
Průmyslové ozvučení Praha - oslovení co největšího počtu lidí
Průmyslové ozvučení na klíč, systém k oslovení co největšího počtu lidí na sportovištích, ve školách, obchodních centrech či obcích realizuje AKI PRO spol s.r.o., Praha.
AKI PRO spol. s r.o. Zabezpečení domácností a firem Praha
Monitoring ochranných známek Praha - mějte své známky pod kontrolou
Chcete ochránit jedinečnost svého loga? Obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Gutmann a spol. kde Vám vše rádi vysvětlíme.
Rott, Růžička & Guttmann a spol. Patentová, známková a advokátní kancelář
Originální svatební dekorace z mechu pro Váš den D - krásné vzpomínky
Originální svatební výzdobu pro Váš den D Vám s láskou vytvoří Romana Design. Navštivte e-shop a objednejte si nádhernou netradiční dekoraci, která bude zdobit a zútulní Vaši domácnost!
Romana Design Mechové obrazy
Oprava vozidel, autoservis, údržba vozů Kopřivnice, Nový Jičín
Opravu vozidel, autoservis i údržbu vozů realizuje společnost Lichnovský s.r.o., která nabízí komplexní služby pro motoristy v Kopřivnici nedaleko Nového Jičína.
Lichnovský s.r.o. Opravy nákladních vozidel
Pro prodej i pronájem nemovitostí či průmyslových areálů lze využít výběrové řízení
Prodej i pronájem domu, nemovitosti i průmyslového areálu formou výběrového řízení zprostředkovává společnost I.E.T. Reality s.r.o. v Brně, v Praze a v Ostravě.
I.E.T. Reality, s.r.o.
Provoz kotelny, výstavba a zajištění tepelných zdrojů Praha – komfortní vytápění a teplá voda
O komfortní vytápění, nepřerušené dodávky tepla a teplé vody, provoz kotelny, výstavbu a zajištění tepelných zdrojů se postará tým odborníků ze společnosti Správa majetkového portfolia Praha 3 a.s.
Správa majetkového portfolia Praha 3, a. s. Správce nemovitostí Praha
Výroba a montáž dálničního oplocení výrobcem s dlouholetými zkušenostmi
Výrobou a montáží dálničního oplocení a speciálních plotů se zabývá mezinárodní společnost Betafence. Při výrobě firma používá kvalitní materiál zajišťující pevnou konstrukci a dlouhou životnost.
Betafence s.r.o.
Kurz Elektrikář – teoretická a praktická příprava pro složení zkoušek
Kurz profesní kvalifikace Elektrikář v Ostravě pořádá firma Ivo Tomeček. V průběhu teoretické i praktické části získáte potřebné dovednosti a znalosti pro úspěšné složení zkoušek.
Ivo Tomeček Školení Ostrava
Volná pozice montážníka s dobrým mzdovým ohodnocením a zajištěným ubytováním
Agentura Personal Fabric z Ostravy má volné pracovní místo na pozici Montážníka v Chebu. Dobré mzdové ohodnocení, práce v čistém prostředí. Pro zájemce z jiného regionu zajistí hrazené ubytování.
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Výkup a odvoz šrotu zdarma z Vaší firmy či domova pomocí nákladního vozidla s hydraulickou rukou
Výkup a odvoz šrotu zdarma do sběrného dvora v Novém Městě na Moravě zajišťuje firma M-Recycling s.r.o. Vykupujeme železo, barevné kovy jako je měď, bronz, mosaz, hliník, olovo, zinek či nerez.
M-recycling, s.r.o. Výkup železa a kovů
Rezidence Vestec u Prahy, moderní bydlení v blízkosti přírody u Prahy
Objevte Rezidenci Vestec u Prahy od CP DEVELOPMENT s.r.o. – exkluzivní rodinné domy v klidné lokalitě v sousedství městské čtvrti Praha 4 – Šeberov. Domy slňují nejvyšší standardy kvality a komfortu.
CP DEVELOPMENT s.r.o. exkluzivní bydlení
Špičkové služby celního odbavení - bezstarostné řešení pro mezinárodní obchod
Pokud hledáte spolehlivého partnera pro celní služby, neváhejte kontaktovat NNR. Jsme zde, abychom vám pomohli udržet vaše náklady pod kontrolou a zajistili trvalou shodu s celními předpisy.
NNR Global Logistics UK LIMITED, organizační složka
Stavby zděných plotů se zámečnickými a kovářskými prvky – osobitý charakter a moderní design
Na stavbu zděných plotů se zámečnickými a kovářskými prvky, které mají osobitý charakter a moderní design, se zaměřují specialisté ze společnosti ReSpol s.r.o. působící nejen v Opavě a Ostravě.
ReSpol s.r.o. Elektroinstalace Opava
Nutriční poradenství a tělesná analýza – individuální přístup k lepšímu zdraví a kondici
Na nutriční poradenství a tělesnou analýzu pro dosažení lepšího zdraví a kondice se zaměřují specialisté s individuálním přístupem ze společnosti PROSTOR PRO BALANC s.r.o. z Velkých Bílovic.
PROSTOR PRO BALANC s.r.o.
Zasklívání výškových budov jeřábem – spolehlivý partner pro jeřábnické práce
Na zasklívání výškových budov jeřábem, zvedání těžkých břemen a další jeřábnické práce se zaměřují specialisté s moderním parkem autojeřábů ze společnosti Jiří Velčovský Autojeřáby ze Znojma.
Jiří Velčovský Autojeřáby Znojmo
Luxusní bydlení s SPING STAV s.r.o. - přetváříme vaše sny o bydlení v realitu
Stavební společnost SPING STAV s.r.o. z Prahy je synonymem pro luxusní, na míru šité rodinné domy s důrazem na originální design, prvotřídní kvalitu a dodržení termínů.
SPING STAV spol.s r.o. Designové rodinné domy Praha
Realizace nových střech a rekonstrukce stávajících střech Náchod
Naše firma se specializuje na na projekci a výrobu dřevěných konstrukcí, realizujeme nové střechy a provádíme rekonstrukce střech.
IQ KONSTRUKT s.r.o. Designové dřevěné atypické stavby Náchod
Venkovní hliníkové žaluzie s plynulou regulací světla ochrání před sluncem
Společnost 1A TRADE, s.r.o. poskytuje dodávku a montáž venkovních hliníkových žaluzií s plynulou regulací světla, které ochrání Váš domov před nežádoucími slunečními paprsky.
1A TRADE, s.r.o.