Aktuální microsite

Komplexní léčebná rehabilitační péče pro děti i dospělé
Léčebnou rehabalitační péči pro děti i dospělé zajišťuje v okolí Brna Rehabilitace Burianová. Poskytujeme kineziologické, terapeutické, kondiční i stimulační procedury.
Potisk pracovních oděvů, triček a textilu včetně grafického návrhu
O potisk pracovních oděvů, triček i textilu se postará firma K + L, spol. s r.o. z Brna. Zajistí vysoce kvalitní potisk včetně grafického návrhu.
K + L, spol. s r.o. Velkoformátový tisk Brno
Výroba a prodej kvalitní pšeničné a žitné mouky s garantovanou kontrolou bezpečnosti
Pod značkou HERBER naleznete kvalitní pšeničné a žitné mouky. Mlýnské výrobky z dílny Opava-Palhanec nebo z mlýnu v Holasovicích garantují poctivost a široký sortiment žitných a pšeničných výrobků.
MLÝN HERBER spol. s r.o.
Sběr a výkup papíru –  vlnitá lepenka, staré noviny a časopisy a další
Sběrný dvůr Kovošrot Hensl v Boskovicích vykupuje kromě železa a barevných kovů i papír. Odkoupíme vlnitou lepenku, staré noviny a časopisy a další druhy starého papíru.
Kovošrot Hensl s.r.o.
Novoroční (PF) a vánoční přání v tištěné i elektronické podobě dle Vašich požadavků
Originální novoroční (PF) a vánoční přání Vám vytvoří tiskárna KLEINWÄCHTER holding s.r.o. z Frýdku-Místku a to jak v elektronické, tak i klasické tištěné podobě.
KLEINWÄCHTER holding s.r.o. Tiskárna
Dávkovače papírové lepící pásky pro uzavírání kartonů Vám usnadní a urychlí práci
Prodej dávkovačů papírové lepící pásky pro uzavíraní kartonů, které mohou být ruční či elektrické, zajistí společnost Cyklopack spol., s.r.o. na svém e-shopu. Dávkovače Vám ušetří čas a tím i peníze.
Oční optika Vintrová Eva - vyšetření zraku i velký výběr brýlí
Máte problémy a potřebujete vyšetření zraku nebo máte pocit, že potřebujete nové brýle? Oční optika Eva Vintrová z města Prostějov je tu pro vás!
Zimní servis, kontrola a prohlídka aut Škoda - dokonalá péče o váš automobil
Dokonalou péči o váš automobil zajišťuje společnost Auto Toman s.r.o. v okolí Havířova i Frýdku Místku. Spolehnout se můžete na kvalitní zimní servis, kontrolu a prohlídku všech aut značky Škoda.
Pro sériovou výrobu tvářených a svařovaných dílů využíváme různé technologie a postupy
Sériovou výrobu tvářených a svařovaných dílů zajistí společnost Pressmetal – CZ, spol. s.r.o. se sídlem v Třinci. Používají různé výrobní technologie a postupy, například lisování, svařování atd.
Vše potřebné pro požární ochranu – detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s příslušenstvím
Sortiment potřebný pro požární ochranu dodává společnost GlobShop s.r.o. se sídlem ve Vsetíně. Na eshopu firmy najdete detektory kouře a požáru, hasicí přístroje i s potřebným příslušenstvím.
Ochrana osob a majetku - ostraha objektů, instalace EZS, kamerové systémy
Společnost BAVA servis s.r.o. poskytuje zákazníkům v regionu Uherské Hradiště, Zlínský kraj komplexní řešení v oblasti ochrany osob a majetku - ostrahu objektů, instalace EZS, kamerové systémy.
BAVA servis s.r.o. Úklidové služby, úklid UH, Zlínský kraj
Hliníkové vchodové dveře různých typů – vysoká tepelná izolace a jednoduchý systém obsluhy
Slovaktual Perymont Zlín představuje hliníkové vstupní dveře různých typů pro ideální řešení každého stavebního prostoru. Kvalitní dveře s optimální tepelnou izolací a s jednoduchým systémem obsluhy.
Zajištění pohřbů a kremací s profesionálním a lidským přístupem - pohřební služba
Pohřební služba MISERICORDIA vám ve Šternberku zajistí pohřeb nebo kremaci s profesionálním a lidským přístupem dle vašich možností.
Květinová síň
Výkopové práce minibagrem Bobcat 316 - výkopy pro základy domu, plot, venkovní přípojky, bazén, jezírko
Veškeré výkopové práce v lokalitě Zlínský kraj, Zlín, Vsetín zajišťuje minibagrem Bobcat 316 Jiří Maliňák z Lutoniny. Zrealizujeme výkopy pro základy domu, plot, venkovní přípojky nebo bazén, jezírko.
AZ Reality GROUP Kladno, prodej řadových domů na lukrativních místech, komplexní realitní služby
Společnost AZ Reality GROUP Kladno s.r.o. je realitní kanceláří zaměřující se na prodej samostatně stojících i řadových rodinných domů.
Umělecké kovářství a zakázková kovovýroba Praha, kovářství na zakázku z železa či oceli
Zaměřujeme se především na umělecké kovářství, zakázkovou výrobu například ozdobných zábradlí, plotů, vjezdových okrasných bran, apod.
Pohřební služba Frýdek-Místek, poslední rozloučení v obřadních síních, parte, převozy, výzdoba
V těchto nejtěžších chvílích Vám naše pohřební služba Karel Hradil s.r.o. Frýdek-Místek nabízí komplexní zajištění a realizaci pohřbu.
Užijte si svatební hostinu, rodinnou oslavu v soukromí a v atraktivním prostředí
Hledáte atraktivní prostředí pro svatební hostinu nebo rodinnou oslavu, kde si užijete zábavu v soukromí? Ideálním místem je Konírna v Zábřehu u Šumperka, kde jsou k dispozici 3 salonky.
Konírna
Deratizace, dezinfekce, dezinsekce České Budějovice, likvidace mravenců, hubení myší, hmyzu
Nabízíme komplexní služby v oblasti dezinfekce, dezinsekce, deratizace a desikace pro firmy, podniky, školy, zdravotnická a restaurační zařízení.
Realizace a rekonstrukce střech včetně dalších stavebních prací Liberec
Provádíme realizace nových střech, rekonstrukce střech stávajících, krovů včetně dalších stavebních prací, poradenství.
Penzion Orlice v obci Záměl, ubytování a stravování i pro okolí, Vamberk, Potštejn, pořádání svateb
Penzion Orlice Záměl poskytuje ubytování a stravování i pro okolí, Vamberk, Potštejn, pořádání večírků, svateb a jiných společenských akcí.
Prodej celoročních, zimních i letních pneumatik pro osobní, nákladní vozy a vozidla 4x4
Pro nové celoroční, letní i zimní pneumatiky zamiřte do pneuservisu David Stráník ve Vysokém Mýtě. Prodáváme pneu pro osobní, nákladní vozy a také automobily 4x4 nebo lehké dodávky.
Pneuservis David Stráník
Ruční nářadí - profesionální ruční nářadí nakoupíte z pohodlí domova přes e-shop
Brněnská firma PROFIKRAFT TRADING s.r.o. je Vás partner pro profesionální ruční nářadí. V širokém sortimentu najdete pneumatické, elektrické nebo benzínové nářadí, sady nářadí nebo kufry.
PROFIKRAFT TRADING, s.r.o.
Uložení asfaltových ker za poplatek v areálu Jihomoravské obalovny u Brna
Jihomoravská obalovna s.r.o. sídlící v obci Rajhradice u Brna vám zajistí uložení asfaltových ker za poplatek přímo ve svém areálu.
Jihomoravská obalovna s.r.o.
Prodej kompresorů a vzduchové techniky České Budějovice, pneumatické nářadí, poradenství s servis
Prodej a servis kompresorů, vzduchového nářadí, pneumatických sponkovaček a hřebíkovaček společnosti Aircraft, ITW Paslode.