Aktuální microsite

Jihomoravská obec Troubsko, okres Brno – venkov
Moravská obec v části okrese Brno-venkov, kulturní obec s nespočtem aktivit a kulturními památkami – obec Troubsko – skvělé místo pro život.
Obec Troubsko
Vytápění pro vaši domácnost, firmu nebo průmyslový objekt
Moravskoslezská společnost zabývající se topnými systémy a vytápěním pro vaše obydlí, společnosti či jiné objekty – to je HEGAs s.r.o.
HEGAs, s.r.o. topné systémy
Prodej spojovacího a upevňovacího materiálu, šrouby, vruty Náchod, hmoždinky, matice, podložky
Prodej spojovacího a upevňovacího materiálu, šrouby, vruty Náchod, hmoždinky, matice, podložky, vrtáky, montážní chemie, brusivo.
Prototypy Hradec Králové – výroba náročných sestav a strojů
Výroba prototypů začíná v naší dílně, kde vytváříme nové technologické postupy a nový vývoj produktů - SV Metal spol. s r.o. Hradec Králové
SV Metal spol. s r.o. Výroba z tenkých plechů
PENB - průkazy energetické náročnosti budov - poradenství a vyhotovení průkazů PENB
Zabýváme se energetickým poradenstvím PENB - průkazy energetické náročnosti budov, svým zákazníkům vyhotovíme průkazy PENB.
Zastřihovače vlasů a vousů Braun – skvělý vánoční dárek pro muže
Sháníte vánoční dárek pro Vašeho muže, tatínka či dědečka? Jste už unaveni veškerými pokusy, které stejně ztroskotají a nepadnou na úrodnou půdu.
Elektro prodejna - elektroinstalační materiál, svítidla, LED osvětlení a další elektrozboží
Maloobchodní prodejna elekro Zlín - firma Elektro Klesný, má široký sortiment elektroinstalačního materiálu, svítidel, LED osvětlení, žárovek, měřících přístrojů a další elektrozboží.
Dodavatel systémů GreCon v ČR - spolehlivé měřící systémy požární signalizace, detekce a hašení jisker
Společnost INTE, s.r.o. Zlín je dodavatelem systémů GreCon v ČR - měřící systémy požární signalizace, systémy detekce a hašení jisker pro potlačení požáru technologických zařízení.
Degustace kvalitního moravského vína - Císařské sklepy Horák
Pokud vám chutná víno a chcete mu i porozumět, pak navštivte vinařství Horák Čejč a vychutnejte si degustaci moravského vína v císařském sklepě, kde jsme zachovali původní architektonické prvky.
Císařské sklepy Horák
Obec Řídeč, okres Olomouc, přírodní park Sovinecko, socha anděla, památník obětem válek
Obec Řídeč, která patří k Přírodnímu parku Sovinecko se může pochlubit pěknou přírodou a zachovalým původním rázem vesnice.
Firemní stravování České Budějovice, závodní stravování, noční stravování, rozvoz i výdej pokrmů
Firemní a závodní stravování není jen o stereotypním vaření bez nápadu, ale o nabídce chutných, zdravých a pestrých obědů i večeří, včetně rozvozu jídel až k vám.
Penzion U Hada Chvaleč u Trutnova, apartmánové ubytování u Adršpašsko-teplických skal, parkování
Penzion U Hada je ideální místo pro strávení klidné dovolené nedaleko Adršpašsko-teplických skal, ubytujeme Vás v pěkných samostatných apartmánech s vlastním vchodem.
Dopravní služby Praha, silniční, letecká, námořní, železniční přeprava a logistika, skladování
Díky členství v mezinárodních logistických sítích a spolupráci se silnými partnery nabídneme servis po celém světě - Cargologix s.r.o. Praha
Cargologix s.r.o. dopravní služby
Značková dámská a pánská zimní obuv Rieker, Tamaris, Jana a další za akční ceny
Pořiďte si kvalitní a pohodlnou dámskou a pánskou zimní obuv značek Rieker, Tamaris, Jana a další renomované značky za výhodnou akční cenu v prodejně Obuv Svoboda.
Stavební a zemní práce Stříbro, hrubé stavby RD, opravy i rekonstrukce, zateplování, střechy, krovy
Jsme malá rodinná stavební firma s působností převážně v Plzeňském kraji, realizujeme zakládání staveb, úpravy terénu, výroba mříží, hloubení základů, kanalizací, opravy i rekonstrukce objektů.
Škola bojových umění Mladá Boleslav, korejské umění sebeobrany Taekwondo pro děti i dospělé
Škola bojových umění z Mladé Boleslavi nabízí možnost se naučit korejské umění sebeobrany Taekwondo pro děti i dospělé.
Advokátní služby Vysoké Mýto, občanské právo, rodinné právo, obchodní právo, trestní právo
Advokátní kancelář JUDr. Evy Vaňkové, Ph.D. poskytuje právní služby ve většině oborů platného práva České republiky a to zejména občanské právo, rodinné právo, obchodní právo, trestní právo.
Realizace historických oken Brno, montáž a servis eurooken, kastlová okna, dřevěná okna
Kastlová a špaletová okna patří mezi nejkrásnější typy oken, která se využívají na historické budovy do bytových domů či jiných historických prostor.
Oprava, údržba silnic a dálnic Jihlava, obnovy povrchu všech druhů komunikací, vysprávky silnic
Naše společnost - SILKO s.r.o. - se zabývá opravami a údržbou komunikací všech tříd. Máme v tomto oboru letité zkušenosti, tenkovrstvé živičné úpravy komunikací.
Eshop náhradních dílů pro šicí stroje České Budějovice, textilní stroje, jehly, cívky, patky, pedály
Nabízíme náhradní díly na velmi spolehlivé šicí stroje pro domácnost Veritas, Lucznik, Lada a Lucznik Finesse, patky, pedály, péra, pružiny, ruční kola, řemeny a řemenice atd.
Fyzioterapie a léčebné rehabilitace dětí a dospělých Plzeň, léčba vadného držení těla, bolest zad
Naše zařízení poskytuje léčebné výkony v oboru fyzioterapie a léčebné rehabilitace dětí a dospělých, řešíme bolesti zad a kloubů, poúrazové stavy a vadné držení těla.
Nábytek na míru do dětského pokoje, do ložnice. Podle Vašich přestav vytvoříme realitu.
Nábytek na míru do dětského pokoje, do ložnice vyrábí firma Jan Forman Moravský Krumlov a nebojíme se říci, že se jim tato činnost stala doslova vášní.
Tipy na vánoční dárky pro ženy, pro úpravu a péči o zevnějšek
Tipy na praktické vánoční dárky pro všechny ženy, vše potřebné pro úpravu a péči o zevnějšek a především vlasy, fén a kulmu nakoupíte v obchodě ELPEN – BRAUN.
Komplexní finanční plánování a vytvoření optimálního finančního plánu
S kompletním plánováním a vytvořením optimálního finančního plánu pro zajištění rodiny Vám pomůže kancelář Finanční poradenství Jakub a Martin Šlajsovi působící v Olomouci, Prostějově a okolí.
Finanční poradenství Olomouc Jakub a Martin Šlajsovi
Nechte si vyrobit designový a neotřelý kovový nábytek do Vaší moderní domácnosti či kanceláře
Uvažujete-li o modernizaci interiéru u Vás doma nebo v kanceláři, obraťte se na společnost Zámečnictví Jaroslav Borůvka, kde Vám ochotně a rádi splníme Vaše představy.
Zámečnictví Jaroslav Borůvka