Aktuální microsite

Náhradní díly na střešní nosiče, boxy a nosiče kol
Díky širokému sortimentu náhradních dílů od společnosti HAKR můžete mít jistotu, že vaše střešní nosiče, boxy i nosiče kol budou vždy ve špičkové kondici.
ASN HAKR Brno s.r.o.
Ultrazvukové stroje šicí, svařovací, leštička - ultrazvukové spojování materiálů
Ultrazvukové stroje od firmy KOFIX Zlín definují budoucnost spojování materiálů s nevídanou efektivitou. Dodáme šicí, svařovací ultrazvukové stroje a UZ leštičky.
KOFIX Rostislav Pavlík
Plastový ochranný obal na kartu, svinovací naviják a mnoho dalšího – bohatý výběr příslušenství
Bohatý sortiment příslušenství jako jsou plastové ochranné obaly na kartu, cvočky k silikonovým náramkům nebo svinovací navijáky do kanceláří má ve svém sortimentu společnost IdentCORE s.r.o.
IdentCORE s.r.o.
Kompletní veterinární služby pro velká i malá zvířata v Jablonci nad Nisou - zdraví a pohoda vašich miláčků jsou naší prioritou
MVDr. Baudyš nabízí komplexní veterinární péči pro vaše zvířecí miláčky. Jsme vybaveni moderní technologií a poskytujeme širokou škálu veterinárních služeb pro velká i malá zvířata.
Veterinární ošetřovna MVDr. Baudyš
Vína zrající v betonových a granitových vejcích - lahodná vína plná charakteru a hloubky
Pro milovníky vína, kteří hledají nevšední chuťový zážitek, jsou vína zrající v granitových a betonových vejcích z Vinařství Petr Bíza opravdovým dobrodružstvím.
Vinařství Petr Bíza
Reklamní moderní polepy výloh v jakémkoliv rozsahu - jak přilákat více zákazníků
Reklamní polepy výloh a obchodů Vám mohou přilákat více zákazníků. Moderní polepy výloh v jakémkoliv rozsahu realizuje firma K + L, spol. s r.o., kterou najdete v Brně na Výstavišti.
K + L, spol. s r.o. Velkoformátový tisk Brno
Příslušenství k hliníkovým balkónům – sušáky na prádlo, držáky na truhlíky a satelity
Hliníkové příslušenství na balkóny s moderním vzhledem, které promění každý balkón v multifunkční prostor, dodává firma CABAL Moravia s.r.o. z Brna.
CABAL Moravia s.r.o. Zasklívání lodžií, balkónů Brno
Životní, úrazové, havarijní pojištění na míru, pojistka na majetek i domácnost
Pojištění na míru Vám sjedná kancelář Finanční poradenství Martin a Jakub Šlajsovi z Prostějova. Vyřídí nejvýhodnější pojistku na trhu pro majetek a domácnost, životní, úrazové i havarijní pojištění.
Majetkové a odpovědnostní pojištění Prostějov Jakub Šlajs a Martin Šlajs
Dodáváme digitální komunikační systémy pro krizové situace
Krizové situace vyžadují rychlou a spolehlivou komunikaci. Alternativním řešením je digitální komunikační systém Hytera E-Pack200 MESH navržený právě pro takové situace dodávaný společností DCom.
DCom, spol. s r.o.
Firemní akce, školení, teambuildingy s ubytováním včetně občerstvení a teambuildingových aktivit
O účastníky firemních akcí, teambuildingů a školení se postará Penzion Siesta ve Valticích. Zajistíme ubytování, stravu, coffebreaky, ale i teambuildingové aktivity.
Penzion Siesta
Pěstitelské substráty, jarní cibuloviny, zeleninové přísady, okrasné dřeviny, ovocné stromky, osiva, semínka - v zahradnictví
Prodejna Horticentrum-zahradnictví Březová u Zlína má připraven široký sortiment okrasných rostlin a dále substráty, semínka, jarní cibuloviny, zeleninové přísady, ovocné stromky, zahradnické doplňky.
ARBOREA Březová s.r.o. Zahradnictví Slušovice
Nejlepší zásuvka pro ty, kdo vyžadují to nejlepší z technologie a designu!
Hledáte zásuvku, která není pouze funkční, ale také přináší rychlé nabíjení, elegantní design a snadné integrování do vašich pracovních prostor? Pak je pro vás ideální volbou Bachmann Twist 2.
Schachermayer, spol. s r.o. Praha Velkoobchod stavební a nábytkové kování
Robi, rostlinné maso s vysokým obsahem bílkovin
Rostlinné maso od EUROBI spol. s r.o. přináší nejen bohatou škálu polotovarů a hotových jídel, ale i nový gastronomický zážitek. S Robi, můžete objevit nekonečné možnosti vaření.
Technická kontrola silničního vozidla Jablonec nad Nisou – spolehlivé služby bez objednání
Potřebujete na poslední chvíli udělat pravidelnou technickou prohlídku a bojíte se, že vás nikde už nevezmou? Zajeďte k nám provádíme kontroly bez objednání.
STK-stanice technické kontroly eSTéKá, s.r.o.
Kolekce luxusních přípravků pro péči o ruce a nohy na přírodní bázi s medicínskou efektivitou
Efektivní péči na přírodní bázi pro ruce a nohy, vhodnou nejen pro manikérky a pedikérky, ale také pro domácí použití, dodává firma Gretti s.r.o.
Gretti s.r.o. Luxusní péče o tělo Brno
Ochranné pracovní pomůcky z e-shopu s rychlým dodáním firmám i jednotlivcům
Široký výběr ochranných pracovních pomůcek, přehledné vyhledávání a rychlé dodaní nabízí firmám i jednotlivcům e-shop společnosti Schachermayer, spol. s r.o. z Hostivic.
Schachermayer, spol. s r.o. Praha Velkoobchod stavební a nábytkové kování
Oprava, renovace pogumovaných válců do balíkovače, balíkovacího lisu
Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. se zabývá výrobou v gumárenském průmyslu, provádí i opravy a renovace pogumovaných válců, např. do balíkovače, balíkovacího lisu.
Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín
Interiérové barvy klasické, otěruvzdorné, omyvatelné, latexové - míchání, tónování barev na počkání
Vyberte si z široké škály interiérových barev na prodejně BARVY COLORMAT s.r.o. Zlín - podle účelu můžete zakoupit klasické, disperzní, omyvatelné a otěruvzdorné barvy. Tónování provádí na počkání.
BARVY COLORMAT s.r.o. prodej barev, laků, omítek Zlínský kraj
Kvalitní fasádní nátěry, barvy, fasády - míchání barev.
Vysoce kvalitní míchání nátěrů a barev pro fasády od spolehlivé značky vám poskytne firma STAVEBNINY VAJBAR s.r.o. v Bořeticích - fasádní nátěry, barvy, barevné omítky.
STAVEBNINY VAJBAR s.r.o.
Netradiční nástěnné mechové hodiny – bohatý výběr designových dekorací s mechem
Na výrobu a prodej netradičních nástěnných mechových hodin se zaměřuje společnost Romana Design, která má ve svém bohatém sortimentu na e-shopu i další designové dekorace s mechem.
Romana Design Mechové obrazy
Dílenské a hydraulické lisy s rámy ve tvaru C, O nebo sloupové
Slopové hydraulické lisy nebo s rámy ve tvaru C, O seženete u společnosti PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která se v Bohumíně a okolí zabývá vývojem, výrobou a prodejem hydraulických a hlubokotažných lisů.
PRESSHYDRAULIKA, s.r.o.
Trvalé značení - půjčovna dopravního zařízení, instalace pro přehledný a bezpečný silniční provoz
Trvalé značení zajistíte jednoduše pomocí dopravního zařízení, které jednoduše zapůjčíte u firmy Proznak-dopravní značení s.r.o. Realizujeme jejich instalaci pro přehledný a bezpečný silniční provoz.
Proznak-dopravní značení s.r.o.
Stolová deska z masivu ve více provedeních i na míru - komponenty pro designové stoly dub, buk, jasan
Společnost BRENUS s.r.o. z Polešovic u Uherského Hradiště vyrábí i komponenty pro designové stoly z masivu. Jde o stolové desky, jsou ve více provedeních i na míru, dub, buk, jasan...
BRENUS, s.r.o. Dodavatel dřevařských materiálů
Volné pracovní místo v oblasti rehabilitace - fyzioterapeut-ka v rehabilitačním středisku
Rehabilitační středisko MEDICAL POINT, s.r.o. Zlín má aktuálně volné místo pro fyzioterapeuta - fyzioterapeutku. Nutnost patřičného vzdělání - odbornost v oblasti rehabilitace, flexibilita.
MEDICAL POINT s.r.o. Rehabilitační centrum Zlín
Montáž, výměna plynových kotlů, bojlerů
Snadná a rychlá výměna či montáž plynových spotřebičů - kotlů, bojlerů s firmou VTP Pelka s.r.o. Uherské Hradiště.
VTP PELKA s.r.o. Prodejna instalačního materiálu UH