Aktuální microsite

Technologie elektro-erozivní obrábění umožňuje výrobu složitějších tvarů pro lisovací stroje
Složité tvary pro lisovací nástroje vyrábí společnost PressMetal – CZ, spol. s.r.o. se sídlem v Třinci za pomocí technologie elektro-erozivní obrábění. Zaměřují se na sériovou výrobu.
Stavby občanské vybavenosti a průmyslové objekty
Chcete se pustit do výstavby či rekonstrukce a sháníte generálního dodavatele celé stavby? Nevíte si rady s revitalizací Vašeho objektu? Máte zájem o kompletní projekt s dodávkou na klíč,
Restaurování, rekonstrukce a renovace historický staveb a památek
Památková péče, obnova a restaurace historických míst, budov a památek, režie grantů a dotací v oblasti památkové péče, vypracování dokumentace v oboru památkové péče.
Realizace mokřadů, odbahňování rybníků – výstavba ve vodním hospodářství
Výstavbu ve vodním hospodářství provádí v okolí Znojma a Moravského Krumlova firma BoBaStav s.r.o. Budujeme mokřady a odbahňujeme a čistíme rybníky.
Horkovzdušné smršťovací tunely ULMA - balení potravin, výrobků do folie
Výhradním dovozcem horkovzdušných smršťovacích tunelů ULMA je firma UNIPROX, spol. s r.o. z Brna, která prodává kvalitní stroje pro balení potravin a výrobků přímo do folie.
Prodej stavební chemie PCI - lepidla na obklady i dlažbu, spárovací hmoty, izolace
Sháníte-li kvalitní stavební chemii, přijďte navštívit prodejnu společnosti Profila Trade s.r.o. v Ostravě, Brně, Olomouci i Praze, kde si můžete vybrat z širokého sortimentu stavební chemie PCI.
Profila Trade s.r.o. Ostrava
Vedení finančního účetnictví a další služby Praha – včetně daňového poradenství
Hledáte spolehlivou firmu pro vedení jednoduchého či podvojného účetnictví? Pak se spolehněte na služby společnosti Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh.
Daňové poradenství Praha - Ing. Richard Schuh Fiskala RS s.r.o.
Autovrakoviště, ekologická likvidace vozidel s povolením pro nakládání s autovraky
Profesionální služby v oblasti ekologické likvidace vozidel zajistí společnost IB – MET s.r.o. Autovrakoviště s povolením pro nakládání s autovraky. Působíme v okolí Pohořelic a Brna.
IB - MET s.r.o. Zpracování železa a neželezných kovů
Rostlinná výroba Jestřebí, soukromé zemědělství, prodej brambor, pšenice, ječmen, řepka olejka
Soukromý zemědělec Oldřich Říbek z Jestřebí se věnuje rostlinné produkci a to zejména pěstování pšenice, ječmenu, řepky olejky a brambory.
Soukromá mateřská škola SEDMIKRÁSKA Bradlec okres Mladá Boleslav, zdravé stravování, akce
Mateřská škola SEDMIKRÁSKA Bradlec okres Mladá Boleslav nabízí dětem předškolního věku vzdělání, rodinnou pohodu, přátelské prostředí a vzájemný respekt.
Tvorba a správa webových stránek Praha, tvorba webů pro firmy všech velikostí, front-end vývoj
Nabízím firmám všech velikostí tvorbu a správu webových stránek, zvláště pak se zajímám o vývoj webových rozhraní front-end.
Hotel Horizont Pec pod Sněžkou, čtyřhvězdičkový hotel, moderní pokoje, bazén, posilovna, sauna
Nabízíme špičkové ubytování s řadou služeb v ceně, moderní pokoje s výhledem na horizonty Krkonoš, zázemí pro firemní akce, svatby a rodinné oslavy, pro stálé zákazníky máme Věrnostní program REGATA+.
Cukrářská výroba Netřebice, dětské, narozeninové a svatební dorty, cukroví, minizákusky, DIA dorty
Cukrářská výroba Zdeňka Pinkasová z Netřebic pro Vás připraví ty nejchutnější a originální dorty pro oslavy, svatby či výročí, zhotovujeme zákusky, mini zákusky, cukroví i DIA dorty.
Dodávky hydraulických agregátů Rakovník, standardní, speciální a mini agregáty
Naše firma CHARVÁT HYKOM s.r.o. z Rakovníku vyrábí a dodává agregáty pro obráběcí stroje, jeřáby, letadla, lodě, stavební stroje, pro zdvihací plošiny, vodní a parní elektrárny, malé lisy apod.
CHARVÁT HYKOM s.r.o. hydraulické agregát
Barevný ráj Unno – tónovací centrum, míchání fasádních, interiérových barev
V Barevném ráji Unno v Šumperku najdete malířskou barvu podle Vašich představ. V tónovacím centru Vám namícháme fasádní i interiérovou barvu přesně takového odstínu, jaký si budete přát.
Unno universal s.r.o
Bezplatné měření zraku při zhotovení brýlí, brýlových nebo kontaktních čoček
Měření zraku a dioptrií optometristou provádí v okolí Vysokého Mýta a Chocně Oční optika Irma Nováková, Dis. Při zhotovení brýlí nebo čoček v naší optice Vám zrak změříme bezplatně.
Vytyčování staveb a hranic pozemků Jilemnice
Komplexní služby v oblasti geodézie, včetně vytyčování staveb a hranic pozemků - Ing. Jan Král Semily
Geodetická kancelář Semily Ing. Jan Král, geodet
Výrobky z plastu, plastové jímky samonosné, dvouplášťové, žumpy za akční ceny
Specialista na plastovou výrobu, plastové jímky (žumpy), samonosné, dvouplášťové a k obetonování je společnost ITMS plast s. r. o., s působností po celé ČR.
Solární panely pro ohřev vody - montáž, výhodné dotace pro rodinné a bytové domy
Výrobu a montáž solárních panelů pro ohřev vody zajišťuje v okolí Brna společnost VacuSol, spol. s r.o. z Dolní Rožínky. Získejte výhodnou dotaci pro Váš rodinný nebo bytový dům a ušetřete náklady.
Stomatologická ordinace v Českém Těšíně, zubní péče pro dospělé a děti
Preventivní zubní prohlídky, akutní stomatologické zákroky, estetické zubní zákroky, stomatologické ošetření dospělých i dětských pacientů v ordinaci Evy Jursové v Českém Těšíně.
Stavební společnost Tomáše Janouda - Jihomoravský kraj
Nabídka stavebních prací Jihomoravský kraj, stavební společnost Brno, výstavby a rekonstrukce rodinných domů a bytů od společnosti Tomáš Janoud.
Tomáš Janoud stavební činnost
Prodej a rozvoz čerstvých květin v Praze a Brně
Čerstvé řezané květiny a doplňkové zboží pro květinářství, floristy a všechny, kdo pracují s květinami, rozvoz květin až k vám domů – STORGE s.r.o.
Autoservis Luděk Očenášek Olomouc
Servisní služby pro vaše vozidlo, opravy automobilů, kamionů a motocyklů, periodické prohlídky vozidel, přezutí pneumatik a veškeré služby spojené s péčí o vaše vozidlo.
Spolehlivá přepravní společnost Kouba Trans s.r.o. ze Středočeského kraje
Kamionová nákladní přeprava, expresní i klasická přeprava vašich nákladů a zásilek, využití skladovací prostor a servisní služby pro osobní vozy i kamiony.
KOUBA Trans, s.r.o.
Obec Obrnice, okres Most, chráněná krajinná oblast České středohoří, vrch Zlatník
Obec Obrnice leží cca. 3, 5 km východně od města Mostu a je členem Mikroregionu Srpina.