Aktuální microsite

Oční optika Holešov, dioptrické i nedioptrické brýle, čočky s povrchovou úpravou, brýle pro řidiče
Naše optika v Holešově má pro Vás k dispozici široký sortiment dioptrických i nedioptrických brýlí, sluneční brýle, sportovní brýle, brýle pro řidiče.
Výkup katalyzátorů od autoservisů, autodílen i jednotlivců
Přímý výkup katalyzátorů od firem, které se zabývají servisem a opravami vozidel, provádí na celém území Vysočiny firma Ferrum. Katalyzátor naceníme na počkání.
FERRUM s.r.o. Hutní materiály
Ruční paletový vozík BT Lifter  - snadné používání
BT Lifter je nejpoužívanějším paletovým vozíkem. Více než 3 000 000 kusů pse prodalo po celém světě.
Přední český výrobce kolagenu určeného pro další zpracování se sídlem v Brně
Je pro Vás stěžejní výroba a dodávka kolagenové hmoty pro Vaše produkty? Chcete se opřít o společnost s vlastními výrobními postupy a certifikovanými procesy?
Síť řeznictví - prodejny masa a uzenin po celé České republice
Bohatá nabídka českého, čerstvého a kvalitního masného sortimentu v prodejnách po celé České republice, prodej masa a uzenin pomocí e-shopu to je společnost ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
ZEMAN maso - uzeniny, a.s.
Povinnosti zpětného odběru a využití odpadů z obalů – vyřídíme za Vás
Uvádíte na trh obaly nebo balené výrobky? Pak se i Vás týká povinnost zpětného odběru a využití odpadů z obalů. Se společností EKO-KOM, a.s. se sídlem v Praze budete mít o starost méně.
EKO-KOM, a.s. Třídění a recyklace obalových odpadů
Světelné textové informační LED panely Praha - s běžícím nebo statickým textem
Prezentujte Vaši firmu nebo výrobek efektivně. Společnost AAA Reklama z Prahy nabízí zákazníkům reklamu formou světelných textových informačních LED panelů s běžícím nebo statickým textem.
Světelná reklama Praha
Knoflíky, komponenty do světlometů, technické výlisky z plastu
Hledáte spolehlivého a prověřeného dodavatele doplňků pro módní a oděvní průmysl? Ctíte tradici a poctivost původní tuzemské výroby? Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s. Vám splní každé přání.
Knoflíkářský průmysl Žirovnice a.s.
Zabezpečovací systémy, kamerové, přístupové systémy, požární signalizace
Zabezpečovací systémy, kamerové, přístupové systémy, požární signalizace a ochrana majetku a osob to vše zajišťuje společnost HB ALARM spol. s r. o. se sídlem v Praze.
HB ALARM spol. s r. o. zabezpečovací systémy
Jihomoravská obec Říčky nedaleko Brna
Jestliže chcete najít nové místo k bydlení nebo návštěvě, přijeďte do Říček. Obec Říčky láká své obyvatele i návštěvníky výhodnou a strategickou polohou nedaleko Brna.
Obec Říčky
Lahůdky studené kuchyně – příprava jednohubek, chlebíčků, obležených mís, kanapek
Lahůdky studené kuchyně, které potěší chuťové pohárky Vašich hostů, jako jsou jednohubky, chlebíčky, kanapky nebo bohatě obložené studené mísy, připravuje výroba studené kuchyně Vladimír Kunc.
Třídění a lisování druhotných surovin včetně jejich prodeje pro další zpracování
Díky moderní technice provádí firma Hamburger Recycling CZ s.r.o. třídění a lisování druhotných surovin, které využívají využíván slévárny a ocelárny k dalšímu zpracování.
Hamburger Recycling CZ s.r.o. Provozovna Sběrné suroviny
Zimní údržba komunikací u objektů, cest
Kamenolom Žlutava zajišťuje i sezónní práce - zimní údržba cest, komunikací u objektů v lokalitě Zlín. Pomáháme i v kalamitních situacích.
Kamenolom Žlutava s.r.o.
Apartmán 75, ubytování Brno, ubytování ve dvou zrekonstruovaných apartmánech
Nabízíme výhodné ubytování v Apartmánu 75 ve Vohančicích u Brna, nově zrekonstruované ubytovací jednotky v vlastním vchodem, vybavenou kuchyní , koupelnou , WC a ložnicí, Brněnská přehrada, ZOO Brno.
Lesní hospodářství, nákup a prodej dřeva Praha, prodej palivového dřeva, úklid klestu štěpkováním
Nabízím kompletní lesnické služby v oblasti lesního hospodářství v okolí Prahy, nákup a prodej dřeva, prodej palivového dřeva, úklid klestí, odvoz vašeho dřeva z lesa.
Čističky, septiky a žumpy Prostějov, výroba domovních a malých čistíren odpadních vod, revize
Zabýváme se vývojem, výrobou a montáží zejména domovních a malých čistíren odpadních vod, výroba filtrů, septiků, vodoměrných šachet, plastových nádrží, závlahy a jezírka.
Vyvážení a výměna pneumatik a disku včetně uskladnění pneumatik
Výměnu pneumatik a disků, a to i nízkoprofilových a RUN FLAT pneumatik se senzory TPMS včetně sezónního uskladnění pneumatik zajistí Pneu Kameníček ze Znojma.
Pneu Kameníček, a.s.
Projekční a inženýrská činnost Olomouc, v oblasti průmyslová, energetická a teplárenská zařízení
Naše kancelář se věnuje projektování v oblasti průmyslových, energetických a teplárenských zařízení, bioelektrárny a bioteplárny a CZT.
Vertikální a horizontální řezání kovu do 12 tun na pásových pilách
Vertikální i horizontální řezání kovu zajistí firma AR Brno, spol. s r.o. Řežeme materiál až o hmotnosti 12 tun o velikosti 800x1200 mm a maximálním průměru 800 mm.
AR Brno, spol. s r.o. Příruby a potrubní součásti
Vjezdové brány a ploty Praha, samonosné brány, kolejnicové brány, křídlové brány, teleskopické
Naše firma se zabývá dodávkami, montáží a odborným servisem vjezdových brán a plotů jak pro privátní výstavbu, tak i pro průmyslový sektor.
Zemní a výkopové práce Kostomlaty nad Labem, výkopy základů, výkopy pro bazén, terénní úpravy
Naše firma z Kostomlat nad Labem provádí kompletní zemní a výkopové práce jako jsou výkopy základů, výkopy pro bazén, terénní úpravy.
Sanační práce, vysoušení zdiva a omítek Kladno, sanační práce po živelných katastrofách
Naše firma z Kladna se zaměřuje na sanační práce po živelných katastrofách způsobených vodou i ohněm, vysoušení zdiva a omítek, opravné stavební zákroky.
Střechy, izolace, pokrývačské, tesařské a klempířské práce Prostějov, střechy na klíč, hromosvody
Naše firma z okresu Prostějov nabízí pokrývačské, tesařské a klempířské práce, provádíme realizace nových střech, montáže hromosvodů včetně revizí.
Dezinfekce prostor Ostrava, úklidy kancelářských, komerčních prostor, zdravotnických zařízení
Provádíme pravidelné úklidy a dezinfekce prostor, především kancelářských, komerčních prostor, zdravotnických zařízení, výrobních hal automobilového průmyslu a dalších.