Aktuální microsite

Obec Ostrožská Nová Ves, obec Chylice, bohatý sportovní a kulturní život
Obec Ostrožská Nová Ves, obecní úřad pro obec Chylice, vesnice s bohatým sportovním, kulturním a folklorním životem se souborem Novovešťan, pumptrack sportovištěm.
Turistická a rekreační oblast Ostrožská Nová Ves, sirnaté lázně, Slovácké moře
Turistická a rekreační oblast Ostrožská Nová Ves, sirnaté lázně, Slovácké moře, přírodní koupaliště, cyklotrasy, NS Včelařská, PP Lázeňský mokřad, kostel sv. Václava, kaple.
Náhradní díly na jízdní kola, výroba, e-shop, prodej okres Trutnov
Náhradní díly na jízdní kola, e-shop, výroba a prodej lanek, strun, stojanů, měřidel, bowdenů, ručního nářadí a fréz zajistí společnost KOVYS CZ, s.r.o. z okresu Trutnov.
KOVYS CZ, s.r.o.
Vybavení koupelny, sanitární technika, sprchové vany, zástěny, koupelnové studio, e-shop
Vybavení koupelny, sanitární technika, sprchové vany, zástěny, sprchové vaničky, příslušenství a náhradní díly Vám dodá koupelnové studio Hüppe s.r.o.
Výstavba a rekonstrukce mostů, komunikací, parkovišť, dopravní stavby
Výstavbu, rekonstrukci a opravu mostů, mostních provizorií, komunikací, cyklotras, parkovišť Vám provede stavební společnost MADOS MT s.r.o. se sídlem v okrese Rychnov nad Kněžnou.
Zahradnictví, subtropické a tropické rostliny, citrusy, prodej, e-shop
Subtropické zahradnictví Kruh Pavel Beran se zabývá prodejem a pěstováním subtropických a tropických rostlin, citrusů a provozováním e-shopu v okrese Semily.
Subtropické zahradnictví Kruh Pavel Beran
Restaurace v zámeckém stylu pro svatby, společenské akce soukromé i firemní, Olomouc
Svatební hostiny, společenské akce soukromé i firemní, rauty, grilování, catering v krásné restauraci v zámeckém stylu Podkova pod Hanáckým kopcem v Olomouci.
Restaurace Podkova Radomír Kotyz
Americký program MBA, MPA na VŠFS - kurz je prezenčně vyučován v anglickém jazyce
The London South Bank University (LSBU) nabízí magisterské studium sestávající z pěti základních kurzů a ze dvou volitelných specializačních kurzů.
Demoliční práce Praha - západ, Dobříš - provádíme vše vlastní technikou
Jsme stavební firma zaměřená na zemní práce, bourací práce a demoliční práce.
Miroslav Slabihoudek Zemní práce Praha západ
Revizní zkoušky zvedacích zařízení a hydraulických jeřábů Praha
Zvedací zařízení potřebují pravidelnou kontrolu, aby bylo zajištěno jejich bezpečné používání. Pro tyto účely je zde CH + S SERVIS, s.r.o. sídlící v Praze. CH + S SERVIS, s.r.o je firmou zabývající se autorizovaným servisem zvedacích zařízení a hydraulických jeřábů, a to již od roku 1999. Realizují jak záruční, tak pozáruční opravy všech ...
CH + S SERVIS, s.r.o. Servis hydraulických zařízení Praha
Přístupový systém přináší bezpečí a poskytuje přesná data a podklady
Máte rádi, když můžete zabít 2 mouchy jednou ranou? Pokud ano, pak ve Vaší firmě nebo hotelu nesmí chybět kvalitní přístupový systém.
MAGTRADE, s.r.o. Přístupové systémy Praha, turnikety
Odstranění organického znečištění Praha - odborné provedení od společnost AXIOM REAL, spol. s .r.o.
Organické nečistoty z Vašich fasád a zdí odborně odstraní společnost AXIOM REAL.Mechy, houby, řasy i plísně šetrně a kvalitně zničíme a ponecháme pouze čistou plochu s obnoveným původním vzhledem.
ARS - AXIOM REAL, spol. s r.o. Čištění fasád Praha
Garnyže, kolejnice, záclonové tyče, závěsné systémy s odborným poradenstvím
Výběr závěsného systému na zavěšení záclon a závěsů závisí na mnoha okolnostech. Přijďte se proto před jeho koupí poradit do obchůdku LaBeta na Praze 8!
Zdravotnická technika pro intervenční kardiologii a radiologii Praha - široká nabídka produktů
Zdravotnickou techniku pro intervenční kardiologii a radiologii dodává společnost Advamed s.r.o., Praha. Dále dodáváme zdravotnický spotřební materiál.
ADVAMED s.r.o.
Prodej pneumatik Rokycany
Prodej kvalitních pneumatik na SUV, osobní a nákladní auta či zemědělské stroje včetně přezutí nabízí zákazníkům firma Miroslav Kolář-PNEUSERVIS ROKYCANY.
Prodej pneu Rokycany
Hledáte spolehlivého prodejce pneumatik na osobní či nákladní auta, SUV nebo zemědělské stroje? Vše včetně přezutí Vám zajistí Pneuservis Miroslav Kolář se sídlem v Rokycanech.
Zdící, stavební materiál, betonové výrobky-program Pro-Bonus
Nakupte stavební, zdící, izolační materiál, betonové výrobky a další sortiment stavebnin na prodejně PRO-DOMA Uherský Ostroh a sbírejte body v programu Pro-Bonus.
Certifikace ISO 45001 nahrazuje OHSAS 18001 - Bezpečnost a ochrana zdraví
Certifikace OHSAS 18001 - Management bezpečnosti a ochrany zdraví při práci se mění na ISO 45001.
CQS z.s. Certifikace ISO 9001, 14001, 27001
Moderní elektrické vytápění rodinných domů Frýdek-Místek - prodej, servis
Společnost SEFEN, spol. s r.o. se sídlem ve Frýdku-Místku prodává, instaluje a servisuje kombinované systémy moderního elektrického vytápění pro rodinné domy.
SEFEN, spol. s r.o.
Výstavba, opravy a rekonstrukce objektů pozemního stavitelství
Zajišťujeme veškeré služby spojené s realizací pozemních staveb od cenové kalkulace a vypracování investičního záměru přes projekční a inženýrskou činnost - SGJW Hradec Králové s.r.o.
E-learningové kurzy Praha – vysoce efektivní firemní vzdělávání na míru
Hledáte efektivní cestu firemního vzdělávání na míru Vašim potřebám a cílům společnosti? Objevte E-learningové kurzy od společnosti Gradua-CEGOS, s.r.o. v Praze.
Gradua-CEGOS, s.r.o. Firemní a profesní vzdělávání Praha
Energetické napájení - zdroje UPS - nepřetržitý 24 hodinový servis po celé ČR
Nepřetržitý 24 hodinový servis energetického napájení po celé České republice zajišťuje společnost SUM, s.r.o. se sídlem v Praze.
SUM, s.r.o. Elektrické zařízení nonstop servis Praha
S našimi zabezpečovacími systémy odhalíte hned neoprávněné vniknutí
Zabezpečovací systémy od firmy Falanx Patron jsou využívané především v oblasti zajištění technických služeb k ochraně majetku a osob - FALANX PATRON spol. s r.o. Hradec Králové
FALANX PATRON spol. s r.o.
Výprodej samolepicích etiket a papírových termo kotoučků Praha - jen do vyprodání zásob!
Používáte samolepicí etikety nebo papírové termo kotoučky? Využijte možnost pořídit je levně ve výprodeji společnosti TECOM paper s.r.o. z Prahy. Pozor, slevy platí jen do vyprodání zásob!
TECOM paper s.r.o. Výroba a prodej etiket Praha
Kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline
Přesvědčte se sami o kvalitách naší špičkové manipulační a servírovací technice, kvalitní vozíky a tablety s aktivním ohřevem Thermoline - ABNER, a.s. Praha
ABNER, a.s.