Aktuální microsite

Návrhy, konstrukce, výroba ocelových odlitků včetně obrábění i povrchové úpravy - přesné lití do keramických forem
SPO spol. s r.o. Zlín je slévárna s tradicí v přesném lití ocelových odlitků, včetně obrábění i povrchových úprav. Vyrábíme kvalitní a odolné odlitky litím do žhavých keramických forem.
SPO spol. s r.o. Slévárna Zlínský kraj
Vnitřní stínící technika, venkovní stínící technika, japonské stěny, žaluzie, rolety, závěsy, plissé, návrh, realizace
Společnost Art Design Chaloupka se více než 7 let specializuje na návrhy a realizaci vnitřní a venkovní stínící techniky. Získáte působivý vzhled i odstínění nežádoucího slunečního záření.
Art Design Chaloupka
Bezbolestné nastřelování naušnic a bohatý výběr stříbrných a zlatých šperků za perfektní ceny
Na bezbolestné nastřelování náušnic se zaměřuje Klenotnictví LUCIE GOLD ze Znojma, která má bohatý výběr stříbrných a zlatých šperků a originálních náušnic za bezkonkurenční ceny.
Klenotnictví LUCIE GOLD LUCIE GJ s.r.o.
Ochrana trávníků a jehličnanů – kvalitní trávníkové podzimní hnojivo za bezkonkureční ceny
Na prodej trávníkového podzimního hnojiva a hnojiva nejen na trávu ale i jehličnany a další rostliny za bezkonkurenční ceny se zaměřují specialisté ze společnosti Zelená zahrada ze Znojma.
Zelená zahrada
Ubytování v apartmánech s letní zahradou a vlastním vinným sklípkem v srdci Slovácka
Pokud hledáte ubytování přímo v centru Slovácka, zarezervujte si některý z apartmánů Penzionu Petrov, jehož součástí je i letní zahrada nebo možnost degustace ve vlastním vinném sklípku.
Penzion Petrov
Volné místo ve zdravotnickém zařízení na pozici lékař internista v ambulanci osteologie
Ve zdravotnickém zařízení Mediekos Ambulance s.r.o. Zlín přijmeme lékaře internistu, Jde o volné místo pro ambulanci osteologie s možným nástupem ihned, Výhoda stálá pracovní doba, volné víkendy.
Mediekos Ambulance, s.r.o. Osteologická ambulance Zlín
Ochranu při svařování či obrábění kovů zajistí svařovací clony z PVC pásů a plachty
Výrobu svařovacích clon z PVC pásů a plachet zajistí společnost Portaflex s.r.o., která sídlí v Ostravě. Clony a plachty chrání pracovníky při svařování a obrábění kovů před negativními vlivy.
Portaflex s.r.o.
Kvalitní pneuservis - pneucentrum, přezouvání pneu, odborná výměna pneumatik
PNEUcentrum Václavovič v Břeclavi je kvalitní pneuservis, který vám zajistí odbornou výměnu pneumatik, přezutí pneu včetně prodeje nových pneumatik značek Michelin, Lassa, Sebring a další.
PNEUcentrum Václavovič
Technické kontroly, servis, generální opravy vysokozdvižných vozíků všech značek a typů
Technické kontroly, servis a generální opravy vysokozdvižných vozíků všech značek a typů zajišťují zkušení a proškolení mechanici z firmy Moravia Manipul spol.s r.o v Brně.
Moravia Manipul, s.r.o.
Prodej a dodávka filtrů pro průmysl, filtrační technologie, filtrační zařízení
Velkoobchod, prodej filtračního zařízení, filtry pro průmysl, filtrační technologie, filtrace vzduchu a veškerý sortiment dodává firma C-FILTER FILTRY, s.r.o. z Brna.
C-FILTER FILTRY, s.r.o.
Stavba sušárny na dřevní štěpku včetně uvedení do provozu - navýšení kapacity sušení
Na stavbu sušárny na dřevní štěpku včetně uvedení do provozu se specializuje firma SD Install. Na přání zákazníka zajistíme dostavbu pro navýšení kapacity sušení.
SD Install Gustav Schuh
Kvalitní míchače na krmné směsi – výroba a dodávka na klíč
Výrobou a dodávkou kusových míchačů na krmné směsi, i kompletních celků na klíč se v okolí Znojma zabývá společnost HAIVA Tasovice s.r.o.
HAIVA Tasovice s.r.o.
Kvalitní ruční lisy, litinové držáky, stojany na vrtačku k použití na pracovním stole
Společnost KOFIX představuje ruční lisy, litinové držáky a stojany na vrtačku. Získejte záruku, výhodné ceny a slevy. Objednejte si je online na našem eshopu nebo na provozovně ve Zlíně.
KOFIX Rostislav Pavlík
Oddělení genetiky - výzkum a šlechtění speciálních kultivarů ječmene, pšenice a dalších obilovin
Oddělení genetiky Zemědělského výzkumného ústavu Kroměříž studuje a šlechtí speciální kultivary ječmene, pšenice i dalších obilovin s vysokou kvalitou a odolností.
Zemědělský výzkumný ústav Kroměříž, s.r.o. VUKROM Kroměříž
Rostlinná výroba zaměřena na pícniny - kukuřice na zrno, siláž, ječmen jarní
Farma Holešov s.r.o. patří mezi významné zemědělské firmy ze Zlínského kraje. Pěstuje obiloviny i pícniny - kukuřici a ječmen jarní.
Farma Holešov, s.r.o. Zemědělská prvovýroba www.farma-holesov
Aditiva, maziva, oleje a kapaliny – brzdové, motorové, chladící, převodové a další za nejlepší ceny
Bohatý sortiment aditiv, maziv, olejů a kapalin, jako jsou brzdové, motorové, hydraulické chladící, převodové a mnoho dalších za nejlepší ceny, má na svém e-shopu společnost AUTOLA, s.r.o.
AUTOLA, s.r.o. Autodíly a náhradní díly Třebíč
Pomalu rozpustná hnojiva v tabletách – vhodné nejen pro balkónové a pokojové květiny
Na výrobu a prodej pomalu rozpustného hnojiva ve formě tablet s vysokým obsahem všech živin, které jsou vhodné nejen pro balkónové a pokojové květiny se zaměřuje společnost Silva Tabs.
Silva Tabs Hnojiva v tabletách
Česká výrobní společnost se sortimentem kartáčů na čištění krbů, komínů, kamen a výrobou hromosvodů hledá obchodní partnery
Firma KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o., která vyrábí sortiment komínových kartáčů, krbů, komínů, ale také hromosvody, hledá obchodní partnery pro prodej a distribuci výrobků v zemích EU i mimo ni.
KOVOBLESK KPS OPAVA s.r.o.
Sedáky z paměťové pěny hrazeny pojišťovnou pomohou lepšímu sezení - PSP izoterm s.r.o.
Společnost PSP izoterm s.r.o. z Vysokého Mýta nabízí kvalitní sedáky z paměťové pěny, které jsou hrazeny pojišťovnou a zaručují pohodlné sezení.
PSP izoterm s.r.o. Vysoké Mýto Polyuretanové tepelné izolace
Mokré čištění interiéru vozidla - čištění osobních aut, dodávek, autobusů mokrou cestou
Společnost DH - servis Uherské Hradiště provádí mokré čištění interiéru vozidla. Čištění mokrou cestou provádíme u osobních aut, užitkových vozidel, dodávek i autobusů.
DH - servis Hana Grebeníčková
Manželská poradna a párová a rodinná psychoterapie – komplexní služby psychologa na jednom místě
Na párovou a rodinnou psychoterapii, provozovaní manželské poradny a řešení problémů v soužití dané dvojice či rodiny se zaměřuje Psycholog Brno vytvářející bezpečný prostor nejen pro otevřenost.
Psycholog Brno Mgr. Martina Havlíčková
Bezvýkopové kontroly a opravy kanalizací, údržba kanalizací, renovace a sanace potrubních vedení, obklady revizních šachet a stok
Společnost Gvoždík s.r.o. se specializuje na bezvýkopové kontroly, údržbu a opravy kanalizací. Nově také nabízí obklady revizních šachet a stok čedičem.
Gvoždík s.r.o. bezvýkopové kontroly, údržba kanalizace
Substráty a rašelina – bohatý výběr na pelargonie, pokojové a zahradní rostliny
Bohatý sortiment substrátů a rašeliny vhodné na pelargonie, pokojové a zahradní rostliny a další směsi má ve svém portfoliu společnost KERA GREEN s.r.o. společně s hnojivem a dekoračním materiálem.
KERA GREEN s.r.o. Zahradnické substráty a hnojiva
Výroba dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub, Opava
Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. je česká rodinná firma, která se specializuje na výrobu dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub, dle vlastních receptur.
Nová vína v bohatém sortimentu vinařství – jakostní a přívlastková té nejlepší chuti a kvality
Nová vína v bohatém sortimentu Vinařství Nešetřil ve Znojmě jsou pravidelně uváděna na trh na podzim. Jedná se o čtyři bílá a dvě červená jakostní a přívlastková vína té nejlepší chuti a kvality.
Vinařský dům Znojmo Ing. Vlastimil Nešetřil, Ph.D.