Aktuální microsite

Motorové sekačky Weibang nebo elektrické Makita – dokonalý trávník za přijatelnou cenu
Prodej a servis nejen motorových a elektrických sekaček značek Weibang a Makita umožňuje v Moravském Krumlově společnost Agroservis Holý, která provozuje i e-shop.
Multifunkční tiskárny DEVELOP, KONICA-MINOLTA – prodej, servis
Prodej, servis a pronájem multifunkčních tiskáren DEVELOP a KONICA-MINOLTA zajišťuje společnost SAMSONTECH. Působí v oblasti Brna, Brna-venkova a Vysočiny pro menší i větší zákazníky.
Výkup a následný prodej elektroodpadu – ekologická likvidace
Potřebujete se zbavit elektroodpadu a jedná se o malé kuchyňské spotřebiče? Nebo potřebujete zlikvidovat spalovací motory či IT komponenty? Ani to není problém.
Obalové materiály, stretch fólie, dřevěné, plastové a kovové obaly, vázací a lepící pásky
Výrobou a prodejem obalových materiálů jako jsou dřevěné, plastové a kovové obaly, stretch fólie se zabývá společnost M. NAVY, s.r.o.
Firemní a slavnostní konference – historická atmosféra v centru Prahy
Chcete uspořádat slavnostní hostinu, nebo firemní konferenci? Máte v plánu své obchodní partnery pozvat do historického centra plného luxusu?
Dotační programy, zpracování a vyřízení žádosti o dotaci
INTOZA s.r.o. Vám jako specialista na realizaci staveb s nízkými provozními náklady a zdravým vnitřním prostředím poskytuje komplexní služby při zpracování a vyřízení žádosti o dotaci.
Bytové družstvo Pelhřimov, správa a údržba družstevních bytů a nebytových prostor, pronájem a prodej realit
Společnost Stavební bytové družstvo Pelhřimov provozuje bytové družstvo. Součástí naší činnosti je správa a údržba družstevních bytů a nebytových prostor.
Advokátní kancelář Znojmo, správní, trestní, obchodní, občanské právo, služby na míru
Advokátní kancelář JUDr. Miloš Císař se sídlem ve Znojmě nabízí veškeré právní služby a poradenství ve všech oblastech práva, a to jak správního, trestního, obchodního i občanského.
Renovace dveří a domovních dveří, napínaných stropních podhledů a schodů, odborný závod PORTAS, Havlíčkův Brod
Firma Karel Kocman je odborný závod spol. PORTAS. Zabýváme se realizací moderních a aktuálních renovací s dlouhou životností. Renovace dveří a domovních dveří, napínaných stropních podhledů a schodů.
Montáž sádrokartony, sádrokartonové konstrukce - nástavby, podhledy, příčky
Na montáž sádrokartonů, sádrokartonových konstrukcí se specializuje stavební firma Intezo, kterou využijete zejména v případě dřevostaveb, půdních vestaveb, nástaveb, podhledů a příček.
Ing. Petr Kazický Intezo
Projektová kancelář zaměřená na návrhy potravinářských objektů a stavení
Návrhy a vypracování projektů pro průmyslové stavby, příprava projektů pro potravinářské objekty, realizace projektů pozemních staveb, logistických center, skladů a dalších průmyslových objektů.
PMZ PROJEKT, spol. s r.o. Projekty pro potravinářský průmysl
Rybolov - povolenky pro rybáře, kroužek rybolovu pro děti a mládež - Český rybářský svaz Kutná Hora
Český rybářský svaz, z.s. Kutná Hora je tu pro každého, kdo se chce stát rybářem, má rád ryby a rád tráví aktivní čas v přírodě. Vystavuje povolenky k rybolovu a naučí to i Vaše děti.
Služby koordinátora na staveništi – bezpečnost zdraví při práci
Přemýšlíte, zda musíte mít na své stavbě koordinátora BOZP? Firma pana Ing. Michaela Bernarda, Vám tyto otázky zodpoví a rovnou služby koordinátora zajistí.
Přechodové měchy zajistí plynulý přechod mezi dvěma vagóny
Vyrábíme přechodové měchy pro všechny typy kolejových vozidel, autobusy, trolejbusy, tramvaje a vlaky - BAVO Poříčí s.r.o. Litomyšl, Svitavy
Restaurace Dělnický dům v Odrách – česká kuchyně a gastronomické speciality
Znáte plno restaurací ale ne do každé, když přijdete tak si můžete dát jako předkrm langoše! A tohle je předkrm, který my Češi určitě oceníme.
Vertikální žaluzie NADOS - Vhodné do domácnosti i komerčních prostor
Sedíte celý den v kanceláři a do očí Vám neustále svítí slunce? Tenhle problém lze snadno vyřešit, a to díky vertikálním žaluziím od firmy NADOS.
Dřevostavby Sittek - Nízkoenergetické stavby v Moravskoslezském kraji
Co si budeme povídat, dnešní doba je velmi náročná. Všechno se zdražuje, ale především stoupají ceny energií. Proto každý šetří kde se dá. Ale naštěstí i toto má řešení.
Obec Otvov - výlety na Otvovickou skálu, k Hradu Okoř nebo na Zámek Veltrusy
Obec Otvovice v okrese Kladno je protkána mnoha turistickými stezkami a v jejím okolí můžete navštívit chráněné území Otvovická skála nebo Zříceninu Hradu Okoř.
Ortopedická ambulance pro děti a dospělé –ortopedická  péče i speciální úkony, vyšetření kloubů, kyčlí a pohybového aparátu
Ortopedie Wellnerova v Olomouci poskytuje kompletní ortopedickou péči pro dětské i dospělé pacienty. Provádíme speciální úkony i vyšetření kloubů, kyčlí a pohybového aparátu.
Ortopedie Wellnerova, s.r.o.
Luxusní limuzíny na svatbu, rozlučku nebo oslavy a narozeniny od Limuzíny Slezáček
Limuzíny Slezáček je společnost ze Zlína, která poskytuje pronájem luxusních limuzín pro různé příležitost v okolí Zlína, Brna, Ostravy, Opavy a dalších městech.
Jeřáby, zdvihací zařízení a manipulační technika od AZ - Jeřáby s.r.o.
AZ - Jeřáby s.r.o. z Dubí u Teplic již přes dvacet let vyrábí zdvihací a manipulační techniku jako jeřáby, podpůrné konstrukce, otočná ramena a zajistí i školení.
Kontrola, měření správného seřízení geometrie kol automobilů – menší opotřebení pneumatik i spotřeba paliva
Měření seřízení geometrie kol a také jejich sbíhavost provádí v okolí Brna Pneuservis Rudolf Doleček s.r.o. Správným seřízením geometrie jsou pneumatiky méně opotřebovány šetříte i spotřebu paliva.
Pneuservis - Rudolf Doleček s.r.o.
Stavební a zemní práce, kontejnerová a nákladní doprava od První hornoslezská stavební spol. s.r.o.
První hornoslezská stavební spol. s.r.o. z Dolního Benešova z okresu Opava pro Vás vykoná stavební a zemní práce, nebo zajistí dopravu nákladní a kontejnerovou.
Vinařská oblast s vinnými stezkami, kulturními a přírodními památkami - Obec Sedlec u Mikulova
Obec Sedlec u Mikulova se nachází v Mikulovské vinařské oblasti a návštěvníky láka nejen na skvělé víno, ale tak kulturní a přírodní památky, které stojí za vidění.
Obec Sedlec Sedlec u Mikulova
Opravy elektroinstalace non-stop – havarijní služby vždy k dispozici
O opravy a poruchy elektroinstalace v Brně se postará firma Nonstop elektrikář se svou havarijní službou provozovanou 24 hodin, 7 dní v týdnu.