Aktuální microsite

Jihomoravská obec Říčky nedaleko Brna
Jestliže chcete najít nové místo k bydlení nebo návštěvě, přijeďte do Říček. Obec Říčky láká své obyvatele i návštěvníky výhodnou a strategickou polohou nedaleko Brna.
Obec Říčky
Lahůdky studené kuchyně – příprava jednohubek, chlebíčků, obležených mís, kanapek
Lahůdky studené kuchyně, které potěší chuťové pohárky Vašich hostů, jako jsou jednohubky, chlebíčky, kanapky nebo bohatě obložené studené mísy, připravuje výroba studené kuchyně Vladimír Kunc.
Třídění a lisování druhotných surovin včetně jejich prodeje pro další zpracování
Díky moderní technice provádí firma Hamburger Recycling CZ s.r.o. třídění a lisování druhotných surovin, které využívají využíván slévárny a ocelárny k dalšímu zpracování.
Hamburger Recycling CZ s.r.o. Provozovna Sběrné suroviny
Zimní údržba komunikací u objektů, cest
Kamenolom Žlutava zajišťuje i sezónní práce - zimní údržba cest, komunikací u objektů v lokalitě Zlín. Pomáháme i v kalamitních situacích.
Kamenolom Žlutava s.r.o.
Apartmán 75, ubytování Brno, ubytování ve dvou zrekonstruovaných apartmánech
Nabízíme výhodné ubytování v Apartmánu 75 ve Vohančicích u Brna, nově zrekonstruované ubytovací jednotky v vlastním vchodem, vybavenou kuchyní , koupelnou , WC a ložnicí, Brněnská přehrada, ZOO Brno.
Prodej hutního materiálu, nerezové materiály Nový Jičín, nerez plechy, trubky, tyče, profily, jekly
Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej kvalitních nerezových materiálů, nerezové plechy, trubky, tyče, profily, jekly a další do všech odvětvích průmyslu.
Lesní hospodářství, nákup a prodej dřeva Praha, prodej palivového dřeva, úklid klestu štěpkováním
Nabízím kompletní lesnické služby v oblasti lesního hospodářství v okolí Prahy, nákup a prodej dřeva, prodej palivového dřeva, úklid klestí, odvoz vašeho dřeva z lesa.
Čističky, septiky a žumpy Prostějov, výroba domovních a malých čistíren odpadních vod, revize
Zabýváme se vývojem, výrobou a montáží zejména domovních a malých čistíren odpadních vod, výroba filtrů, septiků, vodoměrných šachet, plastových nádrží, závlahy a jezírka.
Betonové výrobky prodej Kladno – cihly, tvarovky, ztracené bednění, zámková a dekorativní dlažba
Betonové výrobky od cihel přes tvarovky až po dlažbu, v různých povrchových úpravách i barvách, dodává firma Rajniš - stavebniny v Kladně.
Václav Rajniš Stavebniny Kladno
Vyvážení a výměna pneumatik a disku včetně uskladnění pneumatik
Výměnu pneumatik a disků, a to i nízkoprofilových a RUN FLAT pneumatik se senzory TPMS včetně sezónního uskladnění pneumatik zajistí Pneu Kameníček ze Znojma.
Pneu Kameníček, a.s.
Projekční a inženýrská činnost Olomouc, v oblasti průmyslová, energetická a teplárenská zařízení
Naše kancelář se věnuje projektování v oblasti průmyslových, energetických a teplárenských zařízení, bioelektrárny a bioteplárny a CZT.
Originální fasádní omítka Paulín vhodná do interiéru i exteriéru RASAKOLL MINERALE
Společnost Král - barvy, s.r.o. má ve svém sortimentu novinku - originální fasádní omítku od firmy Paulín, která je vhodná jak do interiéru i exteriéru. Vyzkoušejte ji i vy.
Král - barvy, s.r.o.
Vertikální a horizontální řezání kovu do 12 tun na pásových pilách
Vertikální i horizontální řezání kovu zajistí firma AR Brno, spol. s r.o. Řežeme materiál až o hmotnosti 12 tun o velikosti 800x1200 mm a maximálním průměru 800 mm.
AR Brno, spol. s r.o.
Vjezdové brány a ploty Praha, samonosné brány, kolejnicové brány, křídlové brány, teleskopické
Naše firma se zabývá dodávkami, montáží a odborným servisem vjezdových brán a plotů jak pro privátní výstavbu, tak i pro průmyslový sektor.
Zemní a výkopové práce Kostomlaty nad Labem, výkopy základů, výkopy pro bazén, terénní úpravy
Naše firma z Kostomlat nad Labem provádí kompletní zemní a výkopové práce jako jsou výkopy základů, výkopy pro bazén, terénní úpravy.
Sanační práce, vysoušení zdiva a omítek Kladno, sanační práce po živelných katastrofách
Naše firma z Kladna se zaměřuje na sanační práce po živelných katastrofách způsobených vodou i ohněm, vysoušení zdiva a omítek, opravné stavební zákroky.
Střechy, izolace, pokrývačské, tesařské a klempířské práce Prostějov, střechy na klíč, hromosvody
Naše firma z okresu Prostějov nabízí pokrývačské, tesařské a klempířské práce, provádíme realizace nových střech, montáže hromosvodů včetně revizí.
Dezinfekce prostor Ostrava, úklidy kancelářských, komerčních prostor, zdravotnických zařízení
Provádíme pravidelné úklidy a dezinfekce prostor, především kancelářských, komerčních prostor, zdravotnických zařízení, výrobních hal automobilového průmyslu a dalších.
Ordinace praktického lékaře pro děti a dorost v Týně nad Vltavou, pediatrie, preventivní péče
Zabýváme se léčebnou a preventivní péčí pro děti a dorost ve věku od 0 do 19 let, včetně nedonošených a rizikových dětí.
Luňáčková Lenka MUDr. - pediatrie
Kadeřnický salon Olivia Plzeň, dámské a pánské stříhání, barvení, přelivy, melírování, nové image
Kadeřnický salon Olivia Plzeň tvoří profesionální kadeřnice, které se zúčastňují častých školení, aby si zvyšovaly kvalifikaci a udržely krok s módními trendy.
Pekařství a cukrářství Jarolímek Mníšek pod Brdy, tradiční výroba cukrářských a pekařských výrobků
Pekařství a cukrářství Jarolímek v Mníšku pod Brdy nabízí výborné zákusky a jiné cukrářské výrobky vyrobené tradičními ručními postupy, prodej kopečkové zmrzliny vlastní výroby.
Instalatérství Jindřichův Hradec, instalační materiál, ventily, klapky, šoupátka, kotle, plynové bojlery
Firma NEZDARA - instalatérství s.r.o. poskytuje vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce, nově poskytujeme jádrové vrtání.
Průmyslové podlahy Praha, epoxidové, polyuretanové, cementové, asfaltové stěrky, fóliové izolace
Acidotechna spol. s r.o. se zabývá již celou řadu let prováděním vysoce kvalitních, chemicky a mechanicky odolných podlah z mnoha typů tuzemských i zahraničních materiálů.
Prodej na míru vyrobených vozíků na sedla, výstroj nebo vozíky na krmivo a stelivo do stájí
Vozíky na sedla, drezurní, parkurovou nebo westernovou výstroj a také vozíky na krmivo nebo stelivo do stájí prodává firma EQUICOV.
Equicov s.r.o.