Aktuální microsite

Profesionální rekonstrukce interiérů a pronájem pojízdného lešení od společnosti Zintex, spol. s r.o.
Na trhu působíme od roku 1996 a nabízíme komplexní stavební činnost se specializací na rekonstrukce interiérů. Pronajímáme pojízdné lešení Krause za výhodné ceny.
Nákladní doprava Švédsko, Finsko, přeprava kamiony, sběrná služba
Nákladní dopravu do celého Švédska i Finska, přepravu kamionů či sběrnou službu zajišťuje dopravní společnost MTM Transport, a.s., která se zabývá komplexními logistickými službami.
MTM Transport, a.s.
Strojní broušení dubových, jasanových parket a dřevěných podlah
BH Podlahy provádí ve Žďáru nad Sázavou a Novém Městě na Moravě strojní broušení masivních dubových, jasanových parket a dřevěných podlah. Odstraňte nerovnosti a škrábance na Vašich podlahách.
Bedřich Hlavoň BH Podlahy
Ubytování ve vinařské obci u Mikulova – ideální místo pro milovníky vína i přírody
Komfortní ubytování ve vinařské obci u Mikulova v Dolních Dunajovicích je možné si rezervovat v Restauraci a penzionu Praha, které je ideálním místem pro milovníky vína i přírody.
Restaurace a penzion Praha s.r.o. Vinařská oblast Dolní Dunajovice
Směsi dětského bio koření bez glutamanu a soli na maso i bezmasé pokrmy
Dětské směsi bio koření od SanusVia jsou speciálně navržené tak, aby i dětské pokrmy byly plné chuti, ale zároveň bez škodlivých přídavných látek a soli.
SanusVia s.r.o. Bio koření Olomouc
Burgerový a steakový catering pro kulturní i firemní akce – kvalitní maso a vynikající chuť
Na zajištění burgerového a steakového cateringu pro kulturní i firemní akce, konference či oslavy se zaměřuje společnost AMIGO z Telče, která používá nejkvalitnější maso s vynikající chutí.
AMIGO Profesionální catering na klíč Telč
Nové i zánovní pneumatiky, plechové disky a kola všech rozměrů – bohatý výběr na všechny typy vozů
Na prodej nových i zánovních pneumatik, ALU kol a plechových disků různých rozměrů na všechny typy vozidla se zaměřuje pneubazar společnosti Autovrakoviště Morava působící nejen v okolí Olomouce.
Autovrakoviště Morava Miroslav Šíma
Ředkvičky, rajčata, papriky, salát – obrovský výběr osiv pro každého zahrádkáře
Bohatý sortiment osiv ředkviček, salátů, rajčat, paprik a další zeleniny v balení pro profesionály i jako hobby série má společnost MORAVOSEED CZ a.s. - specialista na šlechtění různých odrůd.
MORAVOSEED CZ a.s. Šlechtíme zeleninu s chutí
Plazmové pálení, výroba tvarových výpalků - rychlé, přesné a čisté
Naše firma AK1324 se specializuje na plazmové pálení a výrobu tvarových výpalků. Zajišťujeme další opracování na obráběcích strojích. Rychlé, přesné a čisté pálení nerezových materiálů.
AK 1324, s.r.o. nerez ocel
Výstavba a opravy pozemních komunikací a příjezdových cest – komplexní služby v oblasti silničního stavitelství
Na výstavbu a opravy pozemních komunikací a příjezdových cest se ve Znojmě a celém Jihomoravském kraji zaměřují odborníci na silniční stavitelství ze společnosti Dopravní stavby Smrčka s.r.o.
Dopravní stavby Smrčka s.r.o.
Blahodárná pivní kosmetika s výtažky z chmele, pivovarských kvasnic a vitamínem B
Pivní kosmetika je skvělým způsobem, jak potěšit nejen milovníky piva, ale i ty, kteří hledají kvalitní kosmetické produkty. Blahodárnou pivní kosmetiku objednávejte na e-shopu Pivní nebe.
Pivní nebe Pivotéka Prostějov
Kontejnerová doprava Pardubice - odvoz suti, odpadů, písku, štěrku
Společnost HC STAV s.r.o. Pardubice se zabývá občanskou výstavbou, opravami, zateplování, kontejnerovou dopravou, zámečnickou výrobou a klempířskou výrobou.
HC STAV s.r.o. Bytová výstavba Pardubice
Foukaná izolace s vynikající tepelnou a zvukovou ochranou – úspora až 20 % na vytápění
Na realizaci foukané izolace na střechy, příčky i podlahy s vynikající tepelnou ochranou, která zajišťuje úsporu až 20 % na vytápění se zaměřují odborníci ze společnosti Česká Foukaná izolace s.r.o.
Česká Foukaná izolace s.r.o.
Svítidla, světla, osvětlení bytu, domu, interiéru - návrhy, realizace
Společnost BODINGER s.r.o. v Ostravě navrhne a zrealizuje veškeré osvětlení Vašeho domu, bytu či zahrady, které bude vypadat vkusně, originálně a dodá Vašemu interiéru to, co potřebuje.
BODINGER s.r.o.
Výroba potrubí pro vzduchotechniku - kruhové, hranaté nebo spiro potrubí
Brněnská firma GIOMETAL s.r.o. poskytuje komponenty pro vzduchotechniku. Vyrábí, dodává a montuje kvalitní hranaté potrubí, kruhové potrubí a spiro potrubí.
GIOMETAL s.r.o.
Diagnostika motoru amerických vozů - autodiagnostika Chrysler, Jeep
V Autoservisu Dolina u Uherského Hradiště jsou vybaveni pro autodiagnostiku vozidel Chrysler, Jeep i dalších amerických vozů. Diagnostika motoru je prováděna na kvalitním diagnostickém zařízení.
Autoservis Dolina Miroslav Říš
Kompletní služby v oblasti výstavby rodinných domů a bungalovů
KVK BUILDINGS s.r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti výstavby rodinných domů a bungalovů. Nechte si vytvořit domov, který bude vaším bezpečným přístavem i zdrojem radosti.
KVK BUILDINGS s.r.o.
Expresní přeprava dodávkou do 3,5 t – autodoprava po celé České republice i do zahraničí
Expresní přepravu strojů, materiálu a výrobků, spolehlivou autodopravu dodávkou do 3,5 tuny po celé České republice i do zahraničí zajišťuje společnost H&P plast, spol. s r.o.
H&P plast, spol. s r.o.
Prodej hutního materiálu, nerezové materiály Nový Jičín, nerez plechy, trubky, tyče, profily, jekly
Nabízíme velkoobchodní a maloobchodní prodej kvalitních nerezových materiálů, nerezové plechy, trubky, tyče, profily, jekly a další do všech odvětvích průmyslu.
AK 1324, s.r.o. nerez ocel
Garážové stání z hliníkové konstrukce pro bezpečné parkování a ochranu vašeho vozu
Zabezpečte své vozidlo proti nepřízni počasí s firmou MONTplast CZ s.r.o., která přichází se systémovým garážovým hliníkovým stáním. Působí v okolí Pardubic a Hradci Králové.
MONTplast CZ s.r.o. Zastřešení bazénů a zimní zahrady
Jak sjednat doplňkové penzijní spoření? Pohodlně on-line nebo na kterékoliv pobočce.
Máte zájem o doplňkové penzijní spoření a nevíte, jak ho sjednat? Neváhejte navštívit stránky České spořitelny – penzijní společnosti a.s. pro on-line přihlášení nebo zajděte na kteroukoliv pobočku.
Česká spořitelna - penzijní společnost, a.s. Penzijní připojištění Praha
Zakupte na eshopu reflexní, nehořlavé pracovní oděvy značek PORTWEST a Fristads
Eshop Bergersafety poskytuje široký výběr pracovních oděvů od renomovaných značek jako jsou PORTWEST a Fristads. Zakupte reflexní, nehořlavé pracovní oděvy pro bezpečnost Vašich pracovníků.
BERGER SAFETY s.r.o. Pracovní oděvy a obuv
Prodej motorových olejů a maziv
Pokud hledáte spolehlivého prodejce olejů, motorových olejů a maziv, pak navštivte e-shop či kamennou prodejnu společnosti MICRO, s.r.o. z Kuřimi.
MICRO, s.r.o. Prodej olejů a maziv
Zpracování plechů a profilových materiálů, kovovýroba, zámečnické práce, obrábění, povrchové úpravy
Společnost JMKovo-BK s.r.o. se zabývá zpracováním plechů a profilových materiálů, služeb v oblasti kusové a sériové výroby.
JMKovo-BK s.r.o. Zpracování kovů
Splňte si sny stavbou rodinného domu na klíč či rekonstrukcí Vašeho bydlení
Zednictví Pokorný ze Znojma provádí stavby rodinných domů na klíč, jejich opravy a rekonstrukce. Postaráme se o stavbu od hrubé stavby až po fasádu. Působíme také v Moravském Krumlově a Ivančicích.
Zednictví Jiří Pokorný Znojmo Stavební práce