Aktuální microsite

Silvestrovský pobyt v apartmánu s vlastním vinným sklepem s degustací vína
Zažijte jedinečný Silvestrovský pobyt v Opilých sklepech na Jižní Moravě. Kromě ubytování v komfortních apartmánech Vám zajistíme degustaci kvalitního moravského vína.
Opilé sklepy Ubytování Velké Pavlovice
Výroba, prodej pletených čepic na zakázku, originální čepice, šály, rukavice
Výrobu a prodej originálních pletených dámských, pánských a dětských čepic na zakázku zajišťuje specialista v oboru firma PLETEX s.r.o. Kvalitní výrobky za skvělou cenu!
PLETEX s.r.o.
Kvalitní brusiva, lepidla, silikony a izolační systémy
Švýcarská flexibilní brusiva Sia v Mikulově. Montážní PU pěny, leštící pasty, řezné a brusné kotouče, diamantové nástroje, silikony, lepidla a další produkty pro firmy i řemeslníky.
Vnitrostátní a mezinárodní autobusová doprava
Autobusová doprava pro soukromé osoby, spolky a firmy po celé České republice i zahraničí, autobusová přeprava na zakázku, doprava kvalitními autobusy s jedinečným servisem a bezkonkurenční cenou.
Autobusová doprava B&B BUS Jaroslav Bartko
Servis osobních a užitkových vozů značek Renault, Dacia, Škoda - Autocentrum Kladno
Hledáte kvalitní servis osobních a užitkových vozů značek Renault, Dacia a Škoda? Profesionální přístup a kvalitní technické zázemí garantuje AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. z Kladna.
AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. Autorizovaný prodejce Renault, Dacia
Parapety trend výroba Praha – strohá elegance do všech interiérů
Stavíte dům? Chystáte rekonstrukci bytu? Pak se neobejdete bez vnitřních parapetů trend, které representují moderní design a jejichž výrobu Vám zajistí společnost MYSTIC DISTRIBUTION s.r.o. z Prahy.
MYSTIC DISTRIBUTION, s.r.o. Okenní parapety Helopal výroba
Testování a certifikace výrobků Praha – nezávislé ověřování kvality produktů
Potřebujete nezávisle ověřit kvalitu výrobků vaší společnosti, než je uvedete na trh? Společnost TÜV-SÜD Praha nabízí testování a certifikaci výrobků podle mezinárodních norem a směrnic.
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Silvestrovský pobytový balíček - Silvestr s živou muzikou, relaxace ve wellness
Oslavte konec roku v hotelu Zámek Valeč. Silvestrovský pobytový balíček – to jsou tři dny zábavy, relaxace ve wellness, skvělá gastronomie, Silvestr s živou muzikou, tombolou a bohatým programem.
Hotel Zámek Valeč
Stavební práce, výstavba a rekonstrukce obytných i průmyslových objektů
Stavební společnost COMPACT STAVBY s.r.o. se sídlem v Praze 1 zajišťuje komplexní provedení stavebních prací při výstavbě a rekonstrukcích budov po celé ČR.
Výroba příhradových vazníků, realizace a rekonstrukce střech
Rekonstruujete střechu a chcete se opřít o specialistu v oboru s mnohaletými zkušenostmi? Máte stavební firmu a je pro Vás výzvou realizace střešních konstrukcí?
SOVYM s.r.o. výroba příhradových vazníků
Hasící technika a přístroje – prodej i revize
Prodej, servis i revize hasicí techniky a hasicích přístrojů ve městě Hranice v okrese Přerov v Olomouckém kraji. Tlakové zkoušky požárního potrubí, ucpávek a požárních uzávěrů.
Autosalon a servis vozu VOLVO v Brně
Největší nabídka nových i ojetých vozů VOLVO v ČR Vás čeká v Brně na ul. Heršpická. Jedinečné slevy, akční nabídky financování, testovací jízdy i servis bez starostí.
AUTO CARDION s.r.o. vozy Volvo
Autoservis, pneuservis, klempířské a lakýrnické práce, prodej náhradních dílů
Sháníte kvalitní servis pro Váš vůz? Nechcete již zbytečně utrácet za pochybné servisní úkony bez jasných pravidel? Neváhejte a kontaktujte náš autoservis DOUBLE CARE s. r. o.
DOUBLE CARE s.r.o. autoservis, pneuservis
Výkopy studní a veškeré doplňkové práce, demoliční a instalatérské služby
Nabídka nových vrtaných a kopaných studní, údržba a čištění původních studní, demoliční práce na zakázku, prodej paliva a čerpací techniky.
Pronájem stavební mechanizace a strojů - vibrační desky a válce, kompresory, elektrocentrály
Firma GALVA TRANS, s.r.o. vám zajistí pronájem stavební mechanizace a strojů dle vaší potřeby - zapůjčit si můžete vibrační desky a válce, kompresory i elektrocentrály.
GALVA TRANS, s.r.o.
Originální funkční kancelářský nábytek na míru dle vlastního návrhu, výroba
Vybavte si kancelář originálním nábytkem na míru tak, aby jste se při práci cítili pohodlně. Truhlářství LEGON v Adamově u Brna vám vyrobí funkční nábytek dle vlastního návrhu.
LEGON, spol. s r.o. Truhlářské práce Adamov
Šetrné bezkontaktní mytí aut - samoobslužná automyčka s Nonstop provozem
Využijte samoobslužnou automyčku ve Fryštáku, kterou najdete vedle čerpací stanice v areálu Zemědělského družstva vlastníků. Bezkontaktní mytí aut je šetrnější pro autolak vozu !
Zemědělské družstvo vlastníků Fryšták Repase výměníků tepla sušáren obilí
Dodávka atypických kulatých zastřešení na kruhové zahradní bazény
O realizaci atypických kruhových zastřešení pro nadzemní i zapuštěné zahradní kulaté bazény se postará firma Zastřešení kulatých bazénů Eva Graciasová z Hodonína.
Zastřešení kulatých bazénů Eva Graciasová
Prodej, rozvoz vánočních stromků - borovice, jedle, smrk, živé vánoční stromečky i v květináči
Jan Dvořák z firmy Dvořákovy stromky Hulín se přes 30 let věnuje pěstování vánočních stromků. Vyberte si borovici jedli, smrk nebo stromečky v květináči. Rozvoz - Kroměříž, Přerov, Prostějov, Vyškov.
Čištění kanalizací a odpadního potrubí
Vyřešíme všechny Vaše problémy s kanalizací či kanalizační přípojkou. Provádíme čištění, monitoring kanalizace i frézování kanalizace. Havarijní servis i plánované práce.
Envirox s.r.o. čištění kanalizací
Architektonická a inženýrská kancelář, která zrealizuje celý Váš projekt
Projektování staveb, návrhy interiérů, urbanistické studie i architektonická tvorba a inženýrské služby. Svěřte se do rukou profesionálům ze společnosti ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o.
ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o.
Stavební práce všeho druhu, výstavba budov na klíč
Výstavba rodinných domů na klíč. Rekonstrukce bytů a bytových jader, sádrokartony, monolitické konstrukce a další stavební práce zajišťuje firma Stavby RS-mont, s.r.o.
Ordinace praktického lékaře v okrese Karviná
Profesionální služby praktického lékaře pro dospělé v Moravskoslezském kraji, preventivní prohlídky, očkování a různá vyšetření, vystavování lékařského potvrzení, konzultace.
Penzion pro sportovce a turisty v Krušných horách
Cenově dostupné ubytovaní v rodinném penzionu s různým typem pokojů a tradiční českou kuchyní v nové restauraci, ubytování v pokojích nebo místa pro přespání ve spacáku.
Penzion Stará škola stylové ubytování v Krušných horách
Servis ojetých a nových vozů Kladno - nabízíme komplexní servisní služby
Autorizovaný servis vozů Renault a Dacia v Kladně. Opravy vozů po nehodách a vyřízení pojistných událostí. Servis vozů VW, ŠKODA, SEAT aj. Objednejte se už dnes on-line.
AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. Autorizovaný prodejce Renault, Dacia