Aktuální microsite

Pomalu rozpustná hnojiva v tabletách – vhodné nejen pro balkónové a pokojové květiny
Na výrobu a prodej pomalu rozpustného hnojiva ve formě tablet s vysokým obsahem všech živin, které jsou vhodné nejen pro balkónové a pokojové květiny se zaměřuje společnost Silva Tabs.
Silva Tabs Hnojiva v tabletách
Mokré čištění interiéru vozidla - čištění osobních aut, dodávek, autobusů mokrou cestou
Společnost DH - servis Uherské Hradiště provádí mokré čištění interiéru vozidla. Čištění mokrou cestou provádíme u osobních aut, užitkových vozidel, dodávek i autobusů.
DH - servis Hana Grebeníčková
Bezvýkopové kontroly a opravy kanalizací, údržba kanalizací, renovace a sanace potrubních vedení, obklady revizních šachet a stok
Společnost Gvoždík s.r.o. se specializuje na bezvýkopové kontroly, údržbu a opravy kanalizací. Nově také nabízí obklady revizních šachet a stok čedičem.
Gvoždík s.r.o. bezvýkopové kontroly, údržba kanalizace
Substráty a rašelina – bohatý výběr na pelargonie, pokojové a zahradní rostliny
Bohatý sortiment substrátů a rašeliny vhodné na pelargonie, pokojové a zahradní rostliny a další směsi má ve svém portfoliu společnost KERA GREEN s.r.o. společně s hnojivem a dekoračním materiálem.
KERA GREEN s.r.o. Zahradnické substráty a hnojiva
Výroba dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub, Opava
Jaroslav Kostera, J.K.FOOD s.r.o. je česká rodinná firma, která se specializuje na výrobu dehydratovaných potravin, koření, kořenících směsí, sušené zeleniny a sušených hub, dle vlastních receptur.
Profesionální detailing – keramická ochrana laku automobilů, leštění a voskování
Na profesionální detailing a péči o vozidlo zahrnující keramickou ochranu laku, leštění a voskování se v oblasti Boskovic a Letovic zaměřují profesionálové ze společnosti JR DETAILING.
JR DETAILING Čištění interiérů auta
Rehabilitace psů a koček po úrazech, operacích a při řešení ortopedických vad
Rehabilitaci psů a koček po úrazech, operacích a při řešení ortopedických vad provádí v Opavě a Ostravě odborná rehabilitační veterinární sestra z Veterinární kliniky MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.
VETERINÁRNÍ KLINIKA MVDr. Radomíra Hynara s.r.o.
Profesionální tlakové tryskání, neboli pískování kovů, ocelových konstrukcí a betonu
Odstranění nečistot a rzi před konečnou povrchovou úpravou kovů, betonu i ocelových konstrukcí se provádí tryskáním pod tlakem, zajistí firma Lason CZ s.r.o. v Ostravě a v Moravskoslezském kraji.
Lason CZ s.r.o.
Služby separovaného sběru odpadu, třídění a recyklace odpadu
Chcete chránit životní prostředí? Společnost Ekoselect a.s. vám nabízí komplexní služby v oblasti separovaného sběru odpadu, třídění a recyklace odpadu.
Ekoselect a.s.
Dovoz nových nebo ojetých osobních automobilů ze zahraničí na zakázku
Dovoz aut ze zahraničí svěřte do rukou firmy Luděk Rusina Přeprava aut z Frýdku-Místku. Na zakázku přepravíme ojeté vozidla i zcela nové automobily pro koncové zákazníky, autosalony i autobazary.
Luděk Rusina Přeprava aut
O společnosti TÜV SÜD Czech s.r.o: ochrana lidí, životního prostředí a majetku před riziky spojenými s technologiemi
Jsme zde, abychom vám poskytli zázemí a důvěru v technologie. V TÜV SÜD se specializujeme na ochranu lidí, životního prostředí a majetku před riziky spojenými s technologiemi.
TÜV SÜD Czech s.r.o.
Dodávka pásových a kolečkových schodolezů, které usnadní překonávání schodišť všech typů
Na zakázkovou výrobu bezbariérových řešení se zaměřuje profesionální firma MANUS Prostějov, spol. s.r.o., jejíž pobočku najdete v Trenčíně. Dodává pásové a kolečkové schodolezy pro překonání schodišť.
MANUS Prostějov, spol. s r.o.
Sedáky, opěrky válečky s paměťovou pěnou - zdravotní doplňky na cesty, do kanceláře
Různé zdravotní doplňky prodává Studio Dobrý spánek - Jana Ševčíková. V okolí Boskovic a Jevíčka dodáváme sedáky, opěrky a válečky s paměťovou pěnou pro cestování či práci v kanceláři.
Dobrý spánek Studio zdravého spánku Boskovice
Šperky a dárky s exotickým nádechem  - Různé dárky.cz - zajímavé nápady na dárky pro ženy i muže
Chcete své blízké překvapit něčím originálním? Na Ruzne-darky.cz nabízíme šperky z různých koutů světa, které jsou skvělým dárkem pro každou příležitost.
Světelná reklama Praha
Romantická dovolená či víkendový pobyt  - ubytování nejen pro mladé páry a rodiny
Ubytování v apartmánu nejen pro zamilované mladé páry a rodiny v centru Mikulova poskytuje společnost Kníže Ferdinand Apartments, která zajistí romantickou dovolenou či víkendový pobyt.
Kníže Ferdinand Apartments Ubytování Mikulov
Protipožární ucpávky, nástřiky, nátěry, obklady - řešení v rámci dodávky požárně bezpečnostních zařízení a revize PBZ
Společnost TISKO z regionu Zlínský kraj - protipožární řešení na klíč po celé ČR. Protipožární ucpávky, nátěry, nástřiky a obklady pro ochranu konstrukcí a instalací. Revize PBZ podle norem.
Zakázková strojírenská výroba na míru
Zakázkovou strojírenskou výrobou se zabývá společnost BISO-Keibel spol.s r.o. Veškeré díly a komponenty, které vyrábíme pro nejrůznější odvětví jsou vysoce kvalitní a spolehlivé.
BISO-Keibel spol.s r.o. zakázková strojírenská výroba
Profesionální stolní LED lampy s bohatými možnostmi nastavení režimů a seřízení, nízká spotřeba
Nábytek Amadeus nabízí na svém eshopu osvětlení. Profesionální stolní LED lampy mají několik benefitů. Jsou vybaveny režimy a bohatými možnostmi seřízení. Mají malou spotřebu a dlouhou životnost.
Nábytek Amadeus
Rekonstrukce, modernizace výtahů všech typů - nová kabina, šachetní dveře, moderní řízení, ovládání výtahu
VYMYSLICKÝ - VÝTAHY ze Zlínského kraje provádí rekonstrukce a modernizace výtahů všech typů po celé ČR. Jsme výrobci dveří a kabin pro výtahy, což umožňuje přizpůsobit výtah dané budově.
VYMYSLICKÝ - VÝTAHY spol. s r.o. Výrobce výtahů v ČR
Penzion Gulliver nabízí skvělou dovolenou pro rodiny s dětmi - dětské hřiště, bazén
Penzion Gulliver nabízí v Mikulově ubytování v apartmánech. Hosté mohou využít dětské hřiště, pískoviště, houpačky a bazén. K ochlazení letních veder poslouží vodní dílo s vodopádem a brouzdaliště.
Apartmány Gulliver Penzion Mikulov
Obložené mísy Opava - salámové i sýrové mísy, pečená kolena, nakrájené šunky a šunkové koleno
Buďte připraveni na různé večírky i oslavy a naservírujte hostům obložené mísy vyráběné řeznictvím Lukáš Gebauer z Otic u Opavy. Připravíme šunkové, sýrové mísy, šťavnaté pečené kolena a další.
ŘEZNICTVÍ LUKÁŠ GEBAUER s.r.o.
Přírodní olejové lazury Remmers pro nátěry a ochranu dřeva v exteriéru
Ošetřete dřevo v exteriéru kvalitními přípravky Remmers, které dodává firma Král-barvy, s.r.o., působící v okolí Přerova a Hranic. Vsaďte na přírodní olejové lazury 3v1 pro ploty i pergoly.
Král - barvy, s.r.o.
Výzkum, vývoj nových zařízení na míru a technologických metod či postupů do praktického provozu
Firma PROSPECT spol. s.r.o. klade důraz na vývoj a výzkum. Zabývají se novými přístupy a zefektivnění stávajících technologických postupů, dále na vývoj nových zařízení na míru.
PROSPECT spol. s r.o.
Manipulace a převoz stavebních kontejnerů a buněk zajistíme ve všech větších městech
Společnost Rychlá ruka z Brna zajistí manipulaci a převoz stavebních kontejnerů a buněk. Nákladní auto s hydraulickou rukou přepraví veškerá těžká břemena v okolí měst Brno, Ostrava, Olomouc, Praha.
Prodej hutního materiálu včetně jeho dělení a řezání na míru - ocelové trubky, barevní kovy
GAVENDA s.r.o. je specialistou na prodej hutního materiálu z konstrukčních ocelí s působností v Krnově, Oticích i Ostravě. Také Vám zajistíme spolehlivé dělení a řezání hutního materiálu na míru.
GAVENDA s.r.o. Hutní materiál, profily Opava