Aktuální microsite

Vedení účetnictví, daňové poradenství a mzdová agenda pro firmy i OSVČ
Účetní, daňové a ekonomické poradenství, vedení účetnictví, mzdová agenda, daňové příznání i překlady smluv do AJ a NJ – s tím vším Vám pomůže společnost HEXA, s.r.o. z Tachova.
Obranné prostředky pro policejní a vojenské složky
Společnost Euro Security Products s.r.o. se zabývá prodejem obranných prostředků a vybavení pro bezpečnostní a policejní sektor. Jedná se převážně o výrobky zaměřené na obranu a sebeobranu. Internetový obchod s prostředky osobní obrany nabízí: - teleskopické, klasické přímé obušky včetně příslušenství, kubotany - obranné a pepřové spreje - ...
Pořádání soukromých akcí, rodinných a dětských oslav v příjemném prostředí
Pokud plánujete pořádání rodinné nebo dětské oslavy se svými blízkými a hledáte sál pro soukromé akce v příjemném prostředí, pak je pro vás restaurace Fojtství v Olomouci skvělá příležitost.
Výkup, nákup a prodej starožitností, obrazů, šperků a uměleckých děl
Starožitné šperky, obrazy, umělecká díla, porcelán, hodiny, lustry a další dekorace nakupuje, vykupuje a prodává starožitnictví Antique – Ing. Zdeněk Skolek v Plzni.
Lékárna Nový dům - léky, kosmetika i zdravotnické pomůcky na jednom místě
Potřebujete-li si vyzvednout léky na předpis, koupit kosmetiku, či si pořídit zdravotnické pomůcky, tak už nemusíte obcházet více lékáren - v lékárně Nový dům v Prostějově najdete vše na jednom místě!
Stanice technické kontroly Plzeň – pravidelná prohlídka vozů a motorek
Navštivte stanici technické kontroly v Plzni na pravidelnou prohlídku Vašeho vozu nebo motocyklu.
Pozlacování uměleckých předmětů a nábytku plátky zlata a stříbra
Zlacení uměleckých předmětů, nábytku, rámů či církevního mobiliáře plátkovými kovy, zlatem a stříbrem provádí pozlacovačka a restaurátorka Radka Zahradníková z Plzně.
Anhydridové podlahy Jindřichův Hradec – moderní samonivelační směs
Anhydridové podlahy jsou moderní samonivelační směsí. Tento stavební materiál naleznete v Jindřichově Hradci. Tento materiál obsahuje vodu, plastifikační přísady, písek a síran vápenatý. Slouží pod nášlapnou vrstvu, nebo jako samotná podlaha. Velmi krátce tuhne a je vhodný i pro instalaci podlahového topení, protože jím prostupuje teplo. Po ...
HB beton, s.r.o.
Značení kabelů Praha
Značení kabelů – bužírky, nosiče návleček s upínacími pásky, pouzdra na štítky s upínacími pásky, štítky. Kabely mají větší průměry, takže ideálním řešením značení je buď bužírka (pokud ještě nejsou zapojené) nebo nějaký nosič s informací, který se připne ke kabelu upínacími pásky. Většina nabízených variant značení se dodává také v ...
Prodej ručního, elektrického, pneumatického nářadí, spojovací materiál Jihlava
Prodejce kvalitního spojovacího materiálu, ručního, elektrického, pneumatického nářadí, strojů. Skladem 30 000 ks položek, největší výběr v okrese
Výměna oleje, chladicí kapaliny i mytí aut a servis OMV, opravy na počkání Znojmo
Výměnu oleje, chladící kapaliny, mytí automobilů, servis a opravy vozidel a čerpací stanici nabízí firma OMV Znojmo, Ing.Marek Kuchynka.
Progresivní brýlové čočky Varilux, multifokální brýle Kroměříž
Používáte zvlášť brýle na blízko a na dálku a unavuje Vás to ? Řešení nabízí multifokální brýle. Progresivní brýlové čočky Varilux pomohou i při vetchozrakosti, kdy máte problém zaostřit Vaše oči na blízko. V prodejně Optik Janoušek Chropyně, okres Kroměříž si můžete multifokální brýlová skla Varilux vyzkoušet. Progresivní brýlové čočky: ...
Pořádání svateb, svatební hostina, oslavy a večírky Olomouc
Restaurace Podkova pod Hanáckým kopcem je atraktivním místem pro pořádání nejrůznějších oslav, svatebních hostin a večírků. Restaurace je vhodná i pro různá školení a vzdělávací akce. Nabízí jedinečný interiér, prostory s vlastním parkovištěm, skvělé jídlo, špičkové víno, příjemný personál a přátelskou atmosféru. Hledáte perfektní místo pro ...
Vzdělávací institut vás přiblíží vašim snům nejen rekvalifikačními kurzy v Prostějově
Chcete-li se neustále vzdělávat nebo jste momentálně bez zaměstnání a toužíte rozšířit své pracovní zařazení prostřednictvím rekvalifikačních kurzů, pak se obraťte na Vzdělávací institut v Prostějově.
Stálá havarijní služba NONSTOP 24 hodin po celé republice
Jste svědkem dopravní nehody s únikem nebezpečných látek, anebo chcete ohlásit například ropnou havárii? V jakýchkoliv podobných případech, kdy dojde ke vzniku nehody, která může ohrozit životní prostředí, neváhejte využít stálou havarijní službu, která je NONSTOP, dostupná čtyřiadvacet hodin denně a to jak smluvním zákazníkům, tak nesmluvním ...
3D návrhy interiérů na klíč, bytové poradenství - nábytek podle představ
Pokud přemýšlíte nad tím jak si nejlépe zařídit svůj byt, tak je zde pro Vás firma MYDOS a jejich bytové poradenství. Zpracujeme 3D návrhy interiérů na klíč a vyrobíme nábytek podle Vašich představ.
Zateplovací systémy, železobetonové, monolitické konstrukce Zlín, Kroměříž
STAVAD s.r.o. je poctivá stavební firma, která plní smluvené termíny. Realizujeme zateplovací systémy - zateplování, opravy fasády domů. Dodáváme také železobetonové monolitické konstrukce s využitím systémového bednění - základové, stěnové, stropní. Výhodou železobetonové stavební konstrukce je mnohem vyšší pevnost než u zdiva z ...
Montáž, výroba nakládací systémy, vyrovnávací můstky
Společnost HAPUR spol. s r.o. se v oblasti výroby a montáže nakládacích systémů a vyrovnávacích můstků pohybuje na předních pozicích v rámci českého, slovenského, ale i polského trhu.
Plynaři Zlín-montáž, rychlý servis plynových kotelen, kotlů, hořáků
Montáž i rychlý servis plynových kotlů, hořáků či kotelen zajistí zkušení plynaři - firma Elgas Zlín s.r.o., která patří ke sdružení instalatérů Instalatér Zlín.
Plastová, hliníková okna a dveře - servis, prodej, montáž
Pokud jste se rozhodli pořídit si nová okna nebo dveře pro váš dům nebo byt, pak je pro vás MKA Service v Olomouci to pravé. Zaměřuje se na prodej, servis, montáž plastových, hliníkových oken a dveří.
Halové systémy, halsystém | Tábor
Lehké montované haly jsou ekonomicky výhodným řešením pro skladování a pracovní prostory. Dovezeme a postavíme Vám halu na klíč od šesti do dvaceti čtyř metrů délky. Půdorys budovy může být až dva tisíce m2. Budova je připravena jako stavebnice, vhodná pro sestavení samotnými objednavateli. Především se hodí firmám podnikajícím ve ...
Říční přeprava nadrozměrného nákladu po evropských řekách a kanálech
Říční přepravy nadrozměrných nákladů lze využít díky společnosti NH - Trans, SE, která realizuje tyto přepravy po evropských kanálech a splavných řekách.
Pánské zakázkové krejčovství Praha 6 - obleky na míru, oděvy pro reprezentaci
Zakázkové krejčovství pro pány naleznete na Praze 6. Salon pana Hartla Vám pomůže s oblekem na míru nebo oblečením pro reprezentační účely. Více jak 30-ti letá praxe v oboru.
Směnárenské služby naleznete v centru Prahy – nákup i prodej zahraniční měny
Směnárenskou činností se zabývá společnost Exchange. Najdete ji v samotném centru Prahy. Vymění Vám až 14 druhů měn.
Venkovní nebo také předokenní rolety zajišťují úsporu energií | Praha
Venkovní rolety známé pod názvem předokenní rolety nabízí firma Maves Praha. Zabraňují průniku nepříznivého počasí do Vašich domovů a ušetří vám náklady za energie.