Aktuální microsite

Trakční vedení  - díly pro trolejbusy, tramvaje i železnici
Trakční vedení a nejrůznější součástky pro tramvaje a železnici či díly pro trolejbusy nejsou zbožím, které by bylo k sehnání stejně snadno, jako například náhradní díly pro automobily. Proto může být jejich nákup mnohdy složitý a zdlouhavý. Pokud však zvolíte trakční vedení od naší společnosti ESKO, můžete si být jisti, že dostanete nejlepší ...
Teplená čerpadla, systém vzduchotechniky, rekuperace - příjemné a zdravé bydlení
Příjemné a zdravé bydlení vám zajistí tepelná čerpadla, systém vzduchotechniky a rekuperace od společnosti ARCTIS Čeleda, s.r.o. v Havířově., která se zaměřuje na prodej, servis a montáž.
Přírodní přípravky, tablety na detoxikaci a vyčištění organismu - eshop
Přírodní přípravky a tablety na detoxikaci, vyčištění organismu naleznete na eshopu společnosti Hemann s.r.o., která se specializuje na výrobu přírodních bylinných doplňků.
Prodej sanitární keramiky Teplice - sprchové kouty, vany, umyvadla, vaničky, nábytek
Kombinaci stylu a účinnosti v koupelně mají naše výrobky z nabídky sanitární keramiky. V sortimentu naleznete kromě základní keramiky, jako jsou toalety a umyvadla, i baterie či nábytek do koupelen.
Zemní práce Polní Voděrady - výkop základů, úprava terénu, přemisťování zeminy
Naši pracovníci a stroje Vám rádi pomohou s výkopem základů domů, jam, příprav HTU a pod komunikace, při rozhrnování a přemisťování zeminy, úpravou terénu mnohé další práce podle Vašich představ.
Výroba etiket, visaček, vstupenek a štítků Kolín - tisk i atypických tvarů
Výrobou etiket, vstupenek, visaček a štítků se zaobírá firma Zebra, s.r.o. ve Velimi blízko Kolína. V případě zájmu tiskneme i na zadní stranu či zasíláme výrobky bez designu.
Mezinárodní přeprava velkoobjemové zásilky s minimálními náklady
Sunny Trans Uherské Hradiště je specializovaná firma na mezinárodní přepravu velkoobjemových zásilek. Přepravíme náklad až do objemu 120m3 s minimálními náklady.
Silové lodní, námořní, telekomunikační a ovládací kabely Kladno -  střihané na přání
Dodáváme bezpečné silové, telekomunikační, námořní, ovládací kabely pro lodní dopravu, které jsou bezhalogenové a odolné proti ohni.
Helukabel CZ s.r.o. Výroba a prodej kabelů Kladno
Silniční doprava a další logistika - spolehlivá vnitrostátní distribuční síť
Nabízíme služby z oblasti silniční dopravy a logistiky pro nejrůznějšího zboží. Hledáte-li specialistu na logistiku, silniční dopravu i jiné typy přepravy, obraťte se na společnost FIEGE.
Zlaté, stříbrné, sportovní poháry, trofeje v eshopu-originální návrhy, výroba
Zlaté a stříbrné poháry a trofeje pro vítěze sportovních soutěží zakoupíte u firmy E-POHARY Zlín. Můžete v eshopu zvolit různé dekory, nebo dodáme originální návrhy.
Fyzika plazmatu, materiálové inženýrství- studium interakcí materiálů s vysokoteplotním plazmatem Praha
Fyzika plazmatu v Praze, oddělení materiálového inženýrství se zabývá interakci plazmatu s pevnou a kapalnou fází.
Půjčovna a prodej strojů na kvalitní čištění koberců a čalounění
Naše firma 1. Vapka s.r.o. - Nilfisk centrum v Opavě nabízí půjčovnu a prodej spolehlivých strojů na kvalitní čištění koberců a čalounění.
Pronájem nebytových prostor Praha-západ – výrobní, skladové a kancelářské místnosti
Pronajímáme velké nebytové výrobní, skladové a kancelářské prostory na Praze-západ. Místnosti se nacházejí v oploceném areálu v Jílovém u Prahy. Parkoviště se nachází přímo před budovou.
Kovovýroba - svařování v CO2, elektrickým obloukem
Hledáte-li šikovnou firmu, která je odborníkem na svařování v CO2 nebo elektrickým obloukem, tak je zde pro vás firma Elza z Olomouce, kteří jsou opravdu profesionály.
Výroba roxorového drátu s pomocí patentovaného technického zařízení
Roxorový drát a produkty z něj vyrábí společnost P.P.H. Kovo s.r.o. z Mostu, a to jako jediná firma v České republice. Díky unikátnímu technickému zařízení nabízíme kvalitní a rychlou výrobu.
Velkoobchod s ložisky nabízí ložiska pro každého
Náš velkoobchod s ložisky vám nabízí ložiska všeho druhu skladem, s každou vaší objednávkou si tak poradíme rychle a bez zbytečných průtahů.
COROLL s.r.o. Prodej ložisek Hronov
Zemědělská škola Tábor
Studium Agropodnikání a péče o krajinu nabízí Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola v Táboře. Pokud máte zájem o přírodní kulturu, nabízíme Vám kvalitní střední i vyšší odborné vzdělání v této oblasti. Na naší střední škole můžete vystudovat čtyřletý obor Agropodnikání zakončený maturitní zkouškou. Absolventi tohoto oboru se ...
Veterinární klinika nonstop | Plzeň
Naše veterinární klinika je připravena Vašemu mazlíčkovi pomoct ve dne i v noci. Připravena je i sanitní služba, která k Vám rychle dorazí a zvíře ošetří, popřípadě s sebou odveze k vyšetření na kliniku. Pro malé i větší pacienty máme připraveny tři vyšetřovny, dva operační sály a laboratoř pro vyšetření moče, poševní cytologie, ektoparazitů ...
Regenerace bytové výstavby, zateplení fasády, domů, budov
V regionu Zlínský kraj, Kroměříž provádí regenerace bytové výstavby firma LM trade. V oblasti zateplení fasády, domů i komerčních budov máme dlouholeté zkušenosti.
Dřevostavby z europanelu a dekpanelu Vsetín, Valašské Meziříčí
Dřevostavby z europanelu či dekpanelu a jejich realizaci Vám jako jedna z mála firem ve Zlínském kraji nabízí stavební firma LARS M+K s.r.o. Zajišťujeme pro Vás stavbu rodinných domů, podnikatelských subjektů, staveb občanské vybavenosti či chatek a zahradních domků. Systém suché výstavby EUROPANEL se umí přizpůsobit i nejmodernějším trendům a ...
Montáž sádrokartonu, sádrokartonářské práce Uherské Hradiště
Potřebuje Vaše rodina upravit podkroví pro obývání, nebo je nutná větší rekonstrukce a zhotovení půdní vestavby? Stavební firma Kasadra, s.r.o. Uherské Hradiště se specializuje na sádrokartonářské práce, montáže sádrokartonu na Moravě. Kontaktní tel.:736769564. Půdní vestavby realizujeme, až když je zhotovená střecha a zděné konstrukce. ...
Kurz pro pečovatele o seniory a handicapované Zlín
Společnost PROFIMA EFFECTIVE Zlín nabízí vzdělávací kvalifikační kurz pro pečovatele, pečovatelky a osoby pečující o seniory a handicapované. Délka kurzu je 172 hodin. Vzdělávací kurz je určen pro pracovníky v sociálních službách a také fyzické osoby, které se starají o osoby pobírající příspěvek na péči. Absolvent kurzu bude připraven ...
Ozvučení akce na míru - večírky i představení (Praha)
Chystáte akci a záleží vám na tom, aby všechno dobře fungovalo? Rádi vám pomůžeme s jejím kvalitním a spolehlivým ozvučením.
Vysokozdvižné vozíky pro úzké uličky prodej Litoměřice - Atlet Tergo Forte URF
Do malých prostorů a chodbiček ve skladištích bezpečně vjedou a pracují naše stohovací vysokozdvižné vozíky Atlet Tergo Forte URF a ERGO ESP.