Aktuální microsite

Obalový materiál - obaly, balicí papír, stretch fólie, vázací pásky
Velký výběr obalového materiálu, od balicího papíru, obalů až po stretch folie a vázací pásky naleznete u naší firmy M. NAVY, s.r.o. z Valašského Meziříčí.
Celoroční hubnutí - zpevnění těla na léto a udržení kondice
Se zpevněním těla před létem a s udržením kondice vám rádi pomohou ve studiu Salvea v Hranicích, kde hubneme, cvičíme a zpevňujeme celoročně. Přijďte nás navštívit a buďte fit !
Studio Salvea Helena Vavříková
Instalatérské práce v oblasti vodo-topo - rozvody vody, topení i plynu
Společnost TEPLO Lipník nad Bečvou, a.s., nabízí komplexní instalatérské práce v oblasti tepla, vody a plynu, včetně rozvodů vody, topení a plynu v rodinných domech i bytech v Lipníku a okolí.
Smaltované umyvadlo - kvalita, jednoduchá údržba i montáž, vysoká odolnost vůči poškrábání a nárazu
Smaltované umyvadlo je nejen funkční, ale také stylový a designový prvek do vaší koupelny, který do svého sortimentu nedávno zařadila naše společnost Kaldewei.
Skladové vozy Škoda České Budějovice - nové připravené vozy ihned k odběru
V našem salonu si můžete zakoupit a ihned odvézt skladové vozy značky Škoda. Celý sortiment nabízených aut naleznete na našich internetových stránkách.
Protipožární prevence Plzeň - nátěry, ucpávky sloužící k utěsnění kabelových průstupů
Potřebujete pomoci s protipožárním opatřením, obraťte se na plzeňskou firmu pana Žižky. Protipožární ucpávky a protipožární nátěry - nezanedbejte prevenční opatření.
Terénní vysokozdvižné vozíky prodej Litoměřice - pro provoz na nezpevněném povrchu a v těžkém terénu
Společnost BALKANCAR CZ s.r.o. nabízí prodej terénních vysokozdvižných vozíků, které jsou vhodné do provozu s nezpevněným povrchem a do těžkého terénu.
Výměna vodoměrů nebo měřičů tepla - servisní služba nebo instalace přesných vodoměrů nebo měřičů tepla.
Výměna vodoměrů nebo měřičů tepla - výhodná služba pro vás. Přesné vodoměry s dálkovými odečty od naší firmy Maddeo CZ s.r.o. Rychnov nad Kněžnou.
Maddeo CZ s.r.o. Vodoměry, měřiče tepla
Výměna autoskel | Pardubice
Výměna autoskel v Pardubicích bez zbytečných průtahů! Výměna autoskel může potkat každého z vás. Je dobré vědět, kam se v takové situaci obrátit. Nemusíte dlouho čekat a za svoji práci si ručíme – Autoskla Gregi. Sedět za volantem a dívat se na silnici s pavoukem na skle není rozhodně nic příjemného. To poznal každý kdo ho měl. My nabízíme ...
Návrhy, dodávka a montáž kuchyňské linky – kuchyně na míru dle Vašich představ
Pokud se chystáte zařídit si svou kuchyň podle Vašich představ, tak se obraťte na firmu MYDOS, která Vám zajistí návrh na míru, dodávku i montáž kuchyňské linky přesně tak, jak si ji představujete.
Montáže oplechování vikýřů, oken, komínu, stěn, římsy-klempířství
V oboru klempířství působí firma Střechy - Machač z okresu Kroměříž. Provádí montáže oplechování oken, komínu, vikýřů, římsy nebo stěn různými druhy plechu.
Relaxační a léčebné pobyty v nově zrekonstruovaném Sanatoriu Meziboří | Krušné hory
Relaxační pobyty vám dodají dostatek energie a když se k tomu navíc přičte krásná příroda, kterou kterou uvidíte z pokoje hned po probuzení, budete se po odjezdu z Meziboří cítit jako znovuzrození.
Servis a oprava invalidních vozíků Praha - na počkání v místě klienta
Invalidní vozíky zapůjčené či koupené u naší firmy Vám rádi záručně i pozáručně opravíme a to i na počkání v místě klienta nebo na jedné z našich provozoven.
Myslivecké sklopné posedy s připojením za auto Plzeň - posedy jsou zateplené
Myslivecké sklopné posedy v Plzni vyrábí společnost Fidoz Alfa, s.r.o. Snadno je připojíte za osobní automobil. Cena základního posedu se pohybuje od 20.000,-.
Neustálé zlepšování je klíčem k zajištění konkurenceschopnosti – Olomouc
Neustálé zlepšování společnosti a zajištění konkurenceschopnosti zajistí konzultační služby od společnosti DMC management consulting s.r.o., pobočka Olomouc nebo Praha.
Elektromontáže elektrických rozvodů a zařízení do 1000V pro firmy i domácnosti
Elektromontáže elektrických rozvodů a zařízení do 1000V provádí společnost Jindřich Fiala Elektroinstalace z Roudnice nad Labem. Vypracování projektu elektroinstalace, montáž i revize.
Generální úklid domácností, úklidová firma, úklidové služby Břeclav
Generální úklid domácností, firem, kanceláří, bytů a průmyslových objektů, úklidová firma, úklidové služby, od firmy Rodak v Břeclavi - kvalitní a spolehlivý úklid.
Opravy dřevěné konstrukce střechy, dřevostavby
Pokud potřebujete provést opravy dřevěné konstrukce střechy nebo rekonstrukce dřevostavby v regionu Uherské Hradiště, obraťte se na firmu ROGAT.
Sběratelské potřeby Leuchtturm prodej Praha - atraktivní pomůcky pro numismatiky
Společnost ANTIUM AURUM s.r.o. je autorizovaným prodejcem německé společnosti Leuchtturm, která nabízí všem sběratelům atraktivní a bezpečné sběratelské potřeby.
Výhody bezpečnostních zavazadel - bezpečnostní kufry, aktovky, kabelky
Pokud nevíte jak bezpečně přenést své peníze, cennosti a dokumenty, tak se poraďte ve firmě PLCHOT s.r.o., která se zaměřuje na prodej nejspolehlivějších bezpečnostních zavazadel. V našem eshopu si vyberete kožené kufry, aktovky nebo kabelky, se kterými nebude mít žádný lupič šanci! Výhody bezpečnostních zavazadel: - každé bezpečnostní ...
Exkluzivní střešní okna Fakro - prodej a montáž Olomouc, Šumperk
Chcete-li aby vaše střešní okna měly moderní vzhled a zároveň měly odolnou konstrukci a dobré tepelně izolační vlastnosti, pak je zde pro vás firma NOVÁ KRYTINA s.r.o., která je odborníkem nejen na střešní krytiny, ale také vám zajistí prodej a montáž exkluzivních střešních oken Fakro. Vybrat si můžete z bohatého sortimentu střešních oken Fakro ...
Stahovák ložisek pro jejich snadnou montáž i demontáž
V naší nabídce tak najdete například kvalitní stahovák ložisek i další nářadí pro montáž a demontáž ložisek.
COROLL s.r.o. Prodej ložisek Hronov
Montáž a servis klimatizačních zařízení - dělená, okenní, mobilní klimatizace
Připravte se na letní dny - dělená, okenní i mobilní klimatizace Vás osvěží. Montáž a servis klimatizačních zařízení provádí firma ARCTIS Čeleda s.r.o. z Havířova, která Vám také poradí s výběrem.
Tepelná čerpadla vzduch – voda Praha – ušetřete za topení
Společnost Miroslav Suchý Praha je firma zabývající se tepelnými čerpadly vzduch - voda Praha.Jejich prodejem, montáží a servisem. Ve Vaší domácnosti je tepelné čerpadlo velkým ekonomickým pomocníkem. Ušetří Vám mnoho nákladů za vytápění. Jeho instalace je velmi jednoduchá a pan Suchý Vám s ní jistě pomůže. Pokud nejste zrovna technický typ, ...
MDV dělené klimatizace split a multi-split s jednou či více vnitřními jednotkami
Dělené klimatizace MDV dováží a distribuuje společnost AIRCON CLIMA CZ, s.r.o. z Prahy. Klimatizační systémy split a multi-split s venkovní jednotkou a jednou či více vnitřními jednotkami.