Aktuální microsite

Radon na pozemku - měření za nízkou cenu, střední a jižní Čechy
Ať už potřebujete proměřit radon z důvodu získání stavebního povolení, kolaudace stavby nebo Vás pouze zajímá,v jakém prostředí žijete, obraťte se na nás na tel. 603415447 nebo klikněte na odkaz níže.
Dentální hygiena účinná zubní pasta Soté dent herbal
Český výrobce dentální hygieny Spolpharma vyrábí účinnou zubní pastu Soté dent herbal. Jedinečná kombinace bylin pro váš zdravý chrup a bezchybný úsměv. Soté dent herbal si vás získá svou podmanivou vůní a chutí. Chtějte kvalitu – chtějte výrobky od Spolpharmy. Výroba dentální hygieny je jednou z částí naší hlavní produkce. Výrobky dentální ...
Potrubní systémy Alvenius, spirálově svařované ocelové trubky
Vyrábíme potrubní systémy Alvenius, spirálově svařované ocelové trubky dosahují špičkové kvality s dokonale hladkým spárem.
Soustružnícké práce, kovovýroba a opravy paletovacích vozíků
Hydraulika není jedinou činností firmy OHS Hydraulika, také provádíme soustružnické práce či kovovýrobu. Sídlíme v Hradci nad Moravicí poblíž Opavy.
Klimatizace kuchyňský prostor | Pardubice
Klimatizace kuchyňský prostor je jednou z našich činností, kterou precizně ovládáme a věnujeme se jí v centrále v Pardubicích. Specifická klimatizace do gastronomických provozů, vyžaduje speciální důraz na čistotu, snadné ovládání, desinfekci, mytí a údržbu. Nejběžnější variantou klimatizace pro kuchyňský prostor, jsou klimatizace z ...
Masivní dřevěné podlahy pro odběratele
Potřebuje vaše firma spolehlivého partnera zabývající se výrobou dřevěných podlah? Masivní dřevěné podlahy od společnosti Palubky Seca se zavděčí všem podlahářům i podlahovým studiím, kteří právě někoho takového hledají. K práci využívají kvalitní suroviny pocházející z certifikovaného lesního hospodářství. Pokud máte právě vy zájem o masivní ...
Vlasová kvalitní kosmetika Lilien - šampony, balzámy - krásné vlasy
Vlasová kvalitní kosmetika Lilien je pro Vás tou správnou volbou. Vlastové šampony a balzámy Vám zajistí kvalitní péči o Vaše krásné vlasy. Najdete u nás šampony a balzámy pro všechny typy vlasů. Výrobky Lilien vám dodají objem, zdravý vzhled a dlouhotrvající lesk! Vlasová kosmetika řady Lilien je i vhodným dárkem k Vánocům. Vyberete s ...
Elektronická požární signalizace - EPS | Hradec Králové
Elektronická požární signalizace - EPS je důležitá pro různé administrativní budovy, výrobní závody i třeba pro počítačová centra. Kvalitní elektronickou požární signalizaci Vám zajistí naše firma ČMZ spol. s r.o. sídlící přímo v Hradci Králové. Chraňte především lidi i svůj majetek! EPS je propracovaný systém, který zajistí likvidaci ...
Zahradnictví s prodejem květin a okrasných dřevin - Pardubice
Zahradnictví Dubany leží nedaleko Pardubic (Dubany 17). Otevřeno máme ve všední dny od 8 do 17 hodin a každou sobotu i neděli od 8 do 14. V našem zahradním centru najdete široký výběr okrasných dřevin, letniček, balkonových květin a rostlin, semínek i sazenic, ale i zahrádkářské potřeby, agrochemii, keramiku a plasty pro vaši zahradu či ...
Půjčovna žebříků Jiří Mrkvička - přenosné žebříky k pronájmu
Půjčovna žebříků od firmy Jiří Mrkvička s.r.o.- přenosné žebříky k pronájmu. Stavíte nebo rekonstruujete a nemáte vhodný žebřík? Nemusíte ho hned kupovat. Řešení nabízí půjčovna naše firma Jiří Mrkvička s.r.o. Žebříky půjčujeme soukromníkům i profesionálům na potřebnou dobu a za velmi výhodné ceny. Přenosné žebříky jsou praktické a najdou ...
Nízkoenergetické domy vydrží i sto let - Náchod
Nízkoenergetické domy jsou zajímavou variantou, když uvažujete o stavbě domu, ale nechcete volit klasickou stavbu. Nízkoenergetické domy jsou v tomto směru stále oblíbenější variantou - mezi jejich hlavní výhody patří především rychlá výstavba a také menší provozní náklady. Jestliže se vám tyto argumenty líbí, jsou pro vás nízkoenergetické domy ...
Pohotovostní otevírání dveří Praha - Zámečnická pohotovost Praha
V případě pohotovosti dorazíme v nejkratším možném času a stejně rychle dveře otevřeme. Postaráme se i o odemčení trezorů. Opravíme zámek po vloupání, vyměníme vložky a další poškozené části.
Zámečnictví KARECO Zámky, klíče, trezory Praha
Recyklace plastů, zpracování plastového odpadu, ochrana technologií
S recyklací plastů a zpracováním plastového odpadu se můžete obrátit na společnost JELÍNEK - TRADING, působící na českém trhu jako jejich přední český zpracovatel a zajišťuje také ochranu technologií.
Nátěry oken, dveří, střech, průmyslových podlah a konstrukcí
Firma MANAZEP PAVEL KNOP má svou hlavní činnost zaměřenou na komplexní služby v oboru malování a nátěry v Opavě a okolí. Nátěry se týkají oken, dveří, střech, průmyslových podlah a konstrukcí.
Knop Pavel - MANAZEP Malířství Opava
Kotevní technika, navijáky, kladky velkoobchodní prodej Brno
ocelové řetězy, kotevní technika, kladky, navijáky, textilní lana, svařované řetězy, vázací prostředky, drátěné šrouboviny, závěsová technika
Pronájem, montáž dopravního značení-přechodné, trvalé, svislé, vodorovné
Firma Dopravní značení Mana Kroměříž nabízí montáž trvalého i přechodného dopravního značení-svislé, vodorovné. Poskytujeme pronájem a navrhneme dopravní značení.
Veřejné, hotelové bazény, vybavení pro wellness - výroba, montáž, servis
Veřejné, hotelové bazény a kvalitní vybavení pro wellness dodává společnost BERNDORF BÄDERBAU s.r.o., kde se zabýváme výrobou, montáží a servisem.
Nerezové bazény s protiproudem pro kondiční plavání - v plné výbavě
Nerezové bazény s protiproudem v plné výbavě pro kondiční plavání zajišťuje společnost BERNDORF BÄDERBAU s.r.o., která pro vás realizuje další bazény různého provedení.
Sádrokartonové desky, izolační materiály-prodej Uherské Hradiště
Stavební firma Kasadra, s.r.o. Uherské Hradiště provozuje také velkoobchod stavebního materiálu - dodáváme izolační materiály, sádrokartonové desky a další materiál pro stavbu domu i rekonstrukce. Velkobchodní prodej: - sádrokartonové desky různých rozměrů - obyčejné, voděodolné, protipožární - profily pro sádrokartony - ocelové pozinkované ...
Ubytování, restaurace, wellness, kongresy nebo firemní akce v hotelu Jezerka Chrudim
Aktivní odpočinek nebo relaxaci Vám v okrese Chrudim nabídne kongresový hotel Jezerka. Hotel je vybaven vnitřními a venkovními bazény či moderním wellness.
Výkup železného odpadu, barevných kovů za výhodné ceny
V areálu bývalé Mlékárny na Krnovské ulici v Opavě vykupuje kovový odpad firma MR STEEL GROUP s.r.o. za bezkonkurenční ceny.
MR STEEL GROUP s.r.o.
Hromosvody - montáž, opravy a revize od spolehlivé elektomontážní firma
Spolehlivá elektromontážní firma SV - Elektro, s.r.o. Vám zajistí profesionální montáž, opravu či revizi hromosvodu v Ostravě a okolí.
SV - Elektro, s.r.o. elektromontáže a revize
Dovolená v Chorvatsku v atraktivní lokalitě blízko národního parku
Dovolenou v Chorvatsku Vám zajistí cestovní kancelář BROUK servis s.r.o. z Ústí nad Labem. Pořádáme zájezdy do Chorvatska, do lokality v těsné blízkosti národního parku Kornati.
Kvalitní zastřešení bazénu, pergol, přístřešků - prodej a výroba všech velikostí a tvarů
Firma H&P Polykarbonáty se zabývá výrobou a prodejem kvalitního zastřešení bazénů a pergol všech velikostí a tvarů. Také vyrábí odolné přístřešky a zádveří.
H&P Polykarbonáty
Průmyslové armatury, pohony, dodávka pneumatických systémů, prodej, servis, opravy Louny
Průmyslové armatury, dodávka pneumatických systémů a průmyslových armatur, výrobou pneumatických válců se zabývá firma FLUIDTECHNIK BOHEMIA, s.r.o., pobočka Louny.