Aktuální microsite

Návrhy, dodávka a montáž kuchyňské linky – kuchyně na míru dle Vašich představ
Pokud se chystáte zařídit si svou kuchyň podle Vašich představ, tak se obraťte na firmu MYDOS, která Vám zajistí návrh na míru, dodávku i montáž kuchyňské linky přesně tak, jak si ji představujete.
Montáže oplechování vikýřů, oken, komínu, stěn, římsy-klempířství
V oboru klempířství působí firma Střechy - Machač z okresu Kroměříž. Provádí montáže oplechování oken, komínu, vikýřů, římsy nebo stěn různými druhy plechu.
Relaxační a léčebné pobyty v nově zrekonstruovaném Sanatoriu Meziboří | Krušné hory
Relaxační pobyty vám dodají dostatek energie a když se k tomu navíc přičte krásná příroda, kterou kterou uvidíte z pokoje hned po probuzení, budete se po odjezdu z Meziboří cítit jako znovuzrození.
Servis a oprava invalidních vozíků Praha - na počkání v místě klienta
Invalidní vozíky zapůjčené či koupené u naší firmy Vám rádi záručně i pozáručně opravíme a to i na počkání v místě klienta nebo na jedné z našich provozoven.
Myslivecké sklopné posedy s připojením za auto Plzeň - posedy jsou zateplené
Myslivecké sklopné posedy v Plzni vyrábí společnost Fidoz Alfa, s.r.o. Snadno je připojíte za osobní automobil. Cena základního posedu se pohybuje od 20.000,-.
Neustálé zlepšování je klíčem k zajištění konkurenceschopnosti – Olomouc
Neustálé zlepšování společnosti a zajištění konkurenceschopnosti zajistí konzultační služby od společnosti DMC management consulting s.r.o., pobočka Olomouc nebo Praha.
Elektromontáže elektrických rozvodů a zařízení do 1000V pro firmy i domácnosti
Elektromontáže elektrických rozvodů a zařízení do 1000V provádí společnost Jindřich Fiala Elektroinstalace z Roudnice nad Labem. Vypracování projektu elektroinstalace, montáž i revize.
Generální úklid domácností, úklidová firma, úklidové služby Břeclav
Generální úklid domácností, firem, kanceláří, bytů a průmyslových objektů, úklidová firma, úklidové služby, od firmy Rodak v Břeclavi - kvalitní a spolehlivý úklid.
Opravy dřevěné konstrukce střechy, dřevostavby
Pokud potřebujete provést opravy dřevěné konstrukce střechy nebo rekonstrukce dřevostavby v regionu Uherské Hradiště, obraťte se na firmu ROGAT.
Sběratelské potřeby Leuchtturm prodej Praha - atraktivní pomůcky pro numismatiky
Společnost ANTIUM AURUM s.r.o. je autorizovaným prodejcem německé společnosti Leuchtturm, která nabízí všem sběratelům atraktivní a bezpečné sběratelské potřeby.
Výhody bezpečnostních zavazadel - bezpečnostní kufry, aktovky, kabelky
Pokud nevíte jak bezpečně přenést své peníze, cennosti a dokumenty, tak se poraďte ve firmě PLCHOT s.r.o., která se zaměřuje na prodej nejspolehlivějších bezpečnostních zavazadel. V našem eshopu si vyberete kožené kufry, aktovky nebo kabelky, se kterými nebude mít žádný lupič šanci! Výhody bezpečnostních zavazadel: - každé bezpečnostní ...
Exkluzivní střešní okna Fakro - prodej a montáž Olomouc, Šumperk
Chcete-li aby vaše střešní okna měly moderní vzhled a zároveň měly odolnou konstrukci a dobré tepelně izolační vlastnosti, pak je zde pro vás firma NOVÁ KRYTINA s.r.o., která je odborníkem nejen na střešní krytiny, ale také vám zajistí prodej a montáž exkluzivních střešních oken Fakro. Vybrat si můžete z bohatého sortimentu střešních oken Fakro ...
Stahovák ložisek pro jejich snadnou montáž i demontáž
V naší nabídce tak najdete například kvalitní stahovák ložisek i další nářadí pro montáž a demontáž ložisek.
COROLL s.r.o. Prodej ložisek Hronov
Montáž a servis klimatizačních zařízení - dělená, okenní, mobilní klimatizace
Připravte se na letní dny - dělená, okenní i mobilní klimatizace Vás osvěží. Montáž a servis klimatizačních zařízení provádí firma ARCTIS Čeleda s.r.o. z Havířova, která Vám také poradí s výběrem.
Tepelná čerpadla vzduch – voda Praha – ušetřete za topení
Společnost Miroslav Suchý Praha je firma zabývající se tepelnými čerpadly vzduch - voda Praha.Jejich prodejem, montáží a servisem. Ve Vaší domácnosti je tepelné čerpadlo velkým ekonomickým pomocníkem. Ušetří Vám mnoho nákladů za vytápění. Jeho instalace je velmi jednoduchá a pan Suchý Vám s ní jistě pomůže. Pokud nejste zrovna technický typ, ...
MDV dělené klimatizace split a multi-split s jednou či více vnitřními jednotkami
Dělené klimatizace MDV dováží a distribuuje společnost AIRCON CLIMA CZ, s.r.o. z Prahy. Klimatizační systémy split a multi-split s venkovní jednotkou a jednou či více vnitřními jednotkami.
Psí salon - úprava a stříhání psů všech plemen
Úpravu a stříhání psů všech plemen vám zajistí psí salon Táni Menžinské v Olomouci - i vaši čtyřnozí mazlíčci si zaslouží tu nejlepší péči.
Prodej, montáž a instalace slaboproudých rozvodů a elektrotechniky
Kompletní elektroinstalační práce, prodej, montáže a instalace slaboproudých rozvodů, satelitů, antén, rozhlasů a bezpečnostních systémů zajišťuje firma Ivan Porš, okres Litoměřice.
Geodet Louny - geodetické služby nejmodernějšími přístroji
Spolehlická geodetická kancelář pana Ing. Ladislav Polana se nachází v Lounech. Zajišťuje veškeré geodetické služby - vyhotovení geometrických plánů, vytyčení hranic pozemku, mapovací práce, poradenská činnost, inženýrská geodezi. Geodetickou činnost provádíme spolehlivě, rychle a k práci využíváme pouze kvalitní přístroje s vysokou ...
Docházkové a přístupové systémy Praha
Docházkové systémy jsou dodávány se zámky, turnikety, závorami či bránami. Jejich součástí je i karta, čip anebo otisk prstů a je možné je propojit s většinou programů, které používáte na výpočet mzdy. TVR data a komunikace s.r.o. zajišťuje prodej kvalitních docházkových a přístupových systémů, které jsou nezbytnou součástí moderních ...
Vysokozdvižný vozík na CNG prodej Litoměřice - vozíky na stlačený zemní plyn
Pokud chcete ušetřit energii, peníze a ulehčit životnímu prostředí,pak je tu pro vás vysokozdvižný vozík na CNG (stlačený zemní plyn) od firmy BALKANCAR CZ
Profesionální kávovary pro restaurace, kavárny, cukrárny - prodej, pronájem, servis
Společnost AUTOMATY KAVAMAT VENDING s.r.o. v Ostravě nabízí pro celou Severní Moravu prodej, pronájem, provozování a servis kávovarů do kaváren, restaurací, cukráren i kanceláří.
Prodej originálních náhradních dílů na spalovací motory | Hradec Králové
Prodej originálních náhradních dílů na spalovací motory zajišťujeme v Hradci Králové. Vyrábíme a prodáváme originální díly nejen pro spalovací motory, ale i zdrojová soustrojí a lodní motory Škoda a ČKD aj. Nejen že Vám díly vyrobíme a prodáme, ale podáme Vám k tomu i technický poradenský servis. Už vás unavilo kupovat použité díly? ...
Výroba samolepicích etiket Velim -  tisk na lesklý i matný papír, potisk v 5-ti barvách
Samolepicí etikety najdou své uplatnění všude tam, kde je potřeba jasně označit jednotlivé výrobky. Kde ale kvalitní samolepicí etikety sehnat? Obraťte se na společnost Zebra.
Bytová chemie Twister; prací prášky, čisticí prostředky i WC gely
Hledáte kvalitní produkty z oblasti bytová chemie? Společnost Union Cosmetic je známá výrobou vlastních kosmetických produktů. Mezi naše výrobky ale patří právě také kvalitní bytová chemie značky Twister. V nabídce najdete vše od pracích gelů až po čističe koupelen. Sháníte-li tedy české čistící a prací prostředky, bytová chemie Twister od Union ...