Aktuální microsite

Kvalitní montáž kazetových a minerální podhledů THERMATEX, DONN Hodonín
Prodej a kvalitní montáž kazetových a minerální podhledů THERMATEX, DONN i s osvětlením, vypracování cenového návrhu od firmy Rigiform, s.r.o. v Hodoníně.
Stylové, lyžařské, sportovní, Adidas brýle-eshop Uherské Hradiště, Zlín
Specializovaný eshop na stylové lyžařské, sportovní brýle značky Adidas adi-bryle.cz provozuje Centrum brýlí Uherské Hradiště. Jsme certifikovaným prodejcem originálních brýlí značky Adidas pro ČR. Veškeré modely máme skladem - 100% garance originality ! Brýle Adidas můžete zakoupit i v naší Oční optice Naome Uherské Hradiště, Hradební ...
Firemní jazykové kurzy Mladá Boleslav – výuka s odborníky a rodilými mluvčími
Dopřejte svým pracovníkům kurz cizího jazyka s odborníky a rodilými mluvčími v učebnách v Mladé Boleslavi.Pomozte zlepšit zaměstnancům jejich psaný a mluvený projev v angličtině, němčině....,
Robotické svařování na klíč - Praha - typizované robotické svařovací pracoviště z jedné ruky
Ve vaší firmě byste chtěli uplatit robotické svařování, ale zatím nevíte, kde sehnat kvalitní stroje? Obraťte se na nás. Robotické svařování na klíč poskytuje společnost Blumenbecker Prag s.r.o.
Vzdělávací program specialista pachových prací - stopování, vyhledávání drog
Firma HUSPOL group se sídlem v Přerově zajišťuje vzdělávací programy specialista pachových prací - stopování a vyhledávání drog. Neváhejte a navštivte nás i vy!
Příprava a kontrola osobních i užitkových vozů před STK a měřením emisí
Přípravu Vašeho vozu na STK a měření emisí Vám zajistí autodílna AUTO TRIGON Zdeněk Kučera, Slatiňany. Zajistíme kontrolu a seřízení osobních i užitkových vozů a postaráme se o odstranění závad.
Chlazení Domažlice - projektování a instalace vodních a freonových systému chlazení
PROKAT invest s.r.o. zajišťuje projekci a instalace freonových a vodních chladících systémů. Pro instalaci využíváme nejnovějších poznatků pro zvyšování účinnosti chladících zařízení.
Pneuservis, opravy defektů a přezutí pneumatik včetně vyvážení
Komplexní služby pneuservisu pro osobní i užitkové vozy nabízí autodílna AUTO TRIGON Zdeněk Kučera, Slatiňany. Zajišťujeme výměnu a přezutí pneumatik, vyvážení i opravy defektů.
Autoservis a karosářské práce pro osobní a užitkové vozy
Autoopravárenské a karosářské práce pro osobní i užitkové vozy všech značek nabízí autodílna AUTO TRIGON Zdeněk Kučera, Slatiňany. Provozujeme autoservis, provádíme opravy a výměny dílů.
Prodej - elektroinstalační materiál, jističe, pojistky, rozvaděče, kabely, lanka
Prodej, dodávka elektroinstalačního materiálu, pojistek, rozvaděčů, spínačů, lanek, kabelů, husích krků, kusový materiál od firmy KARS, spol.s r.o., Brno.
KARS DUO, v.o.s.
Pronájem lešení pro soukromníky, města i podnikatele Praha -  lešení rychle a bez starostí
Opravujete střechu nebo fasádu domu, firmy či bytovky? Tak to budete potřebovat kvalitní lešení. Kde ho seženete? No přece u firmy Lešení Praha.
Polykarbonát je odolný a nabízí různé možnosti použití Praha - desky Lexan Thermoclear
Polykarbonát je odolný a flexibilní materiál, který najde využití napříč obory. Ve společnosti MOOS vám proto nabízíme polykarbonátové desky různých rozměrů, jejich řezání i dopravu.
MOOS s.r.o. Výroba světelné reklamy
Přestavby vozidel na LPG za jeden den - Rakovník - přispíváme k lepšímu životnímu prostředí
Přestavby vozidel na LPG jsou specialitou společnosti Autoservis - Jiří Skřivan více než 15 let. Přestavby LPG u nás zvládneme za jeden jediný den.
Stavební řezivo, krovy, střešní vazby, trámy na roubenky, fošny, hoblovaný program
Pila Novotný Jilemnice Vám zajistí stavební řezivo pro krovy, střešní vazby, trámy na roubenky, fošny i hoblovaný program.
Vzduchotechnika a vzduchotechnické jednotky pro přívod čerstvého vzduchu
KLIMA INVEST s.r.o. dodává, vyrábí, opravuje vzduchotechniku a vzduchotechnické jednotky pro přívod čerstvého vzduchu v Opavě a okolí.
Kvalitní dřevěné podlahy do prostor s menším zatížením, dodávka, prodej, vzorkovna Znojmo
Kvalitní dřevěné podlahy vhodné do prostor nebo kanceláří s menším zatížením zakoupíte ve vzorkovně a prodejně firmy K-Produkt, s.r.o., ve Znojmě.
Hotovostní půjčka do výplaty-půjčky ihned oproti zástavě elektroniky, zlata
Pokud nevyjdete do výplaty, vyřeší Váš problém hotovostní půjčky oproti zástavě elektroniky nebo zlata. Zastavárna a Bazar Kroměříž vyplácí peníze ihned.
Catering pro firemní, soukromé akce-zážitková gastronomie Restaurace Holešov
Pochopíte co je zážitková gastronomie, pokud si necháte catering pro firemní, soukromé akce zajistit od Restaurace Kanada Holešov na Zlínsku.
Užitkové vozy Ford Transit, Tourneo Connect, Custom, Courier, Ranger Zlín
Společnost Auto Viki a.s. se již od roku 2002 zabývá prodejem osobních i užitkových vozů Ford, jichž za svou působnost prodala přes 2500 kusů.
Taxi služba za výhodné ceny v rámci Karlovarského kraje
Nízkonákladovou taxi službu v Karlovarském kraji i do Prahy zajišťuje firma SPO KV. Nabízíme taxi služby pro jednotlivce i firmy, moderními vozy, za jasně dané a výhodné ceny.
Vnitrostátní i mezinárodní přeprava zboží a nákladu dodávkami do 3,5 t
Přepravu nákladu a zboží dodávkami do 3,5 t zajišťuje firma Josef Rojka Autodoprava, Ústecký kraj. Nabízíme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu, jednorázově i v denních rozvozech.
Tvrdý olejový vosk PALLMANN HARDWAXOIL za akční cenu... Akce „UZIN BONUTZ 2016“
Představujeme Vám další speciální kolo naší dlouhodobé akce společnosti UZIN s.r.o. V tomto kole máte možnost zakoupit novinku z programu PALLMANN – tvrdý olejový vosk PALLMANN HARDWAXOIL.
Analogový tachograf - opravy, repas, seřízení a ověření
Analogový tachograf je spolehlivý přístroj, přesto se však může stát, že bude jednou za čas potřebovat opravu. A právě opravami analogových tachografů se zabývá naše firma Mechanika Tepilce. Kromě opravy analogového tachografu vám rádi zajistíme také ověření (kalibrace, atest) s vydáním protokolu o ověření (zápis o zkoušce), a provádíme také ...
UNITI expo 2016 - pozvánka na nejprestižnější akci v oblasti technologie čerpacích stanic
Pozvánka na prezentaci společnosti UNIDATAZ s.r.o., na nejprestižnější akci UNITI expo 2016 v oblasti technologie čerpacích stanic v německém městě Stuttgart.
Motorové oleje, kapaliny, maziva, aditiva Millers oils pro maximální výkon-eshop
Pro maximální výkon a ochranu Vašeho vozu pořiďte v eshopu firmy SPURT Zlín pokrokové motorové a převodové oleje, maziva, palivová aditiva, příměsi a kapaliny Millers oils.