Aktuální microsite

Hydroizolace a rekonstrukce polochých střech, stavební a protiradonové izolace
Provádíme opravy a rekonstrukce střech, hydroizolace, stavební a protiradonové izolace naší firmou Stavoklima Liberec, s.r.o.
Stavoklima Liberec, s.r.o. Zámečnická výroba
Projektování zahrad a realizace zahrad na míru - Třinec
Jak si představujete ideální zahradu? Měla by být plná květin a ovocných stromů, nebo by jejím středem mělo být zahradní jezírko a velký altán? Pokud chcete konečně přestat snít a proměnit vaše představy ve skutečnost, je tu pro vás Zahradnictví Šimková. Nabízíme vám projektování zahrad, ale i odborné realizace zahrad od počátečních hrubých prací ...
Realizace střech na klíč Frýdek-Místek – pokládka, montáž, zateplování
Střecha od profesionála se zárukou - to je střecha od firmy Martin Kocián z Frýdku-Místku, která se zabývá kompletní realizací střech na klíč a klade velký důraz na kvalitu použitých střešních materiálů a provedené práce. Zajistíme vám vhodnou střešní krytinu, provedeme zateplení, montáž a pokládku střešní krytiny. Díky nám získáte funkční a ...
Výrobní závody společnosti Vitana – Byšice, Varnsdorf a Roudnice nad Labem
Společnost Vitana má v České republice 3 výrobní závody, každý z nich je zaměřený na výrobu různých produktů. A to v Byšicích, Varnsdorfu a v Roudnici nad Labem. Provozovna ve Varnsdorfu se zaměřuje na výrobu koření a kořenících směsí, které doma používá každý k dochucení svého pokrmu. Provozovna v Roudnici nad Labem se zaměřuje na ...
Vyvrtávání, svařování i broušení kovů - kvalitní zpracování kovů
Vyvrtávání, svařování i broušení kovů realizuje společnost JH KOVO s.r.o., která se zabývá kvalitním zpracováním kovů a má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti.
Volná místa CNC obráběči, nabídka práce v celé ČR
Personální agentura Personal fabric - agentura práce, a.s. poskytuje volná pracovní místa pro CNC obráběče na CNC soustruh, frézu či horizontku.
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Rodinný vůz Hyundai i10 - prostorný, všestraný za zvýhodněnou akční cenu
Pokud hledáte rodinný vůz, který bude prostorný a všestranný, tak je pro Vás automobil Hyundai i10 Family+ správnou volbou. Ve firmě AUTOLAROS SPEED s.r.o. jej nyní seženete za zvýhodněnou akční cenu.
AUTOLAROS SPEED s.r.o.
Hliníková střešní krytina KERAL - vyráběna z přírodního nebo lakovaného hliníkového plechu
Společnost Keramet spol.s. r.o. vyrábí hliníkovou střešní krytinu KERAL, která je lehká, pevná, chemicky stálá, korozně odolná, ekologicky a zdravotně nezávadná.
Vycházkové dřevěné, duralové a skládací hole Praha – lehká pomoc a opěra při chůzi
Vycházkové dřevěné, duralové, skládací, výškově nastavitelné a s různými tvary rukojeti najdete v našem internetovém obchodě.
Prodej garážových vrat Příbram - sekční vrata z masivního dřeva na zakázku
Příbramská společnost Cetos cz s.r.o. vyrábí sekční garážová vrata na zakázku. Vyberte si vhodný design k Vašemu domu. Pří výrobě je použito pouze kvalitní masivní dřevo.
Potravinové doplňky, kosmetika i dětská výživa - široký výběr za super ceny
Lékárna Nový dům v Prostějově vám nabídne bohatý sortiment dětské výživy, potravinových doplňků a také kosmetiku.
Polárium, kryosauna-celotělová kryoterapie po úrazech, pro zvýšení imunity i hubnutí
Celotělová kryoterapie je vhodná pro lepší hojení po úrazech, pro zvýšení imunity i lepší hubnutí. Polárium-kryosaunu pro klienty ve Zlínském kraji provozuje Solanka Zlín.
Kamenný koberec je ideální pro obnovu venkovní i vnitřní podlahy
Pokud jste se rozhodli o obnovu venkovní nebo vnitřní podlahy, tak firma DAREK vám nabízí novinku v podobě kamenného koberce, který je ideální pro obnovu starších povrchů - zámkové dlažby nebo betonu.
Volné skladovací a kancelářské prostory k pronájmu Nový Jičín
Pokud hledáte prostory k pronájmu, pak se obraťte na firmu Nosta se sídlem v Novém Jičíně. Máme k dispozici nejen skladovací a kancelářské prostory v našem areálu přímo pro vás. Můžeme vám poskytnou pronájem těchto prostor: - výrobně skladovací nevytápěné prostory – jejich plocha se pohybuje od 41 do 112 m2 - venkovní skladovací plochy - ...
Vedení daňové evidence - vyhotovení daňových přiznání
S vyhotovením daňových přiznání včetně vedení daňové evidence vám pomůže účetní firma Account agency - své služby a poradenství poskytneme po celé České republice.
Poštovní schránky prodej a montáž Praha - objednávejte online za výhodné ceny!
Zámečnictví KARECO nabízí online prodej kovových, listovních poštovních schránek do bytových a rodinných domů včetně jejich montáže.
Zámečnictví KARECO Zámky, klíče, trezory Praha
Půjčovna kompresorů DOST | Vrchlabí
Půjčení kompresorů za výhodné ceny od firmy DOST z Vrchlabí. Půjčovna kompresorů funguje dle vašich požadavků.
Selské podlahy, terasy do roubených chalup, selských statků i moderních interiérů
Pila Novotný Jilemnice zajišťuje výrobou širokého sortimentu selských podlah a teras, které se Vám budou hodit nejen do roubených chalup a selských statků, ale i do moderních interiérů.
Rekvalifikační kurzy v oboru psovod i ostraha objektů
Rekvalifikační kurzy psovodů i ostrahu objektů zajišťuje pro Hranice na Moravě, Přerov, Olomouc a okolí HUSPOL group.
Rybinové spojovací měchy Bavo | Poříčí
Rybinové spojovací měchy - výroba a prodej spojovacích rybinových měchů pro autobusy nebo trolejbusy - BAVO Poříčí s.r.o. Poříčí u Litomyšle
Kompletní servis, opravy osobních, nákladních vozidel i nástaveb autojeřábů
Pokud potřebujete servis, opravu nebo drobnou údržbu vašeho osobního, nákladního vozidla nebo nástaveb autojeřábů a jste z okolí Přerova, tak v autoservisu ARP-mechanizace vám poskytnou rychlou pomoc.
Spolehlivý dodavatel vzduchotechniky - montáž a dodávka nejen pro průmyslové zařízení
Spolehlivý dodavatel vzduchotechniky je společnost KLIMA INVEST s. r. o., která poskytuje dodávku včetně montáže a to nejen pro průmyslové zařízení.
Pronájem sálů Chrudim - prostory pro pořádání kongresů, konferencí a školení
Pronajímáme sály pro kongresy a konference v hotelu JEZERKA v Chrudimi. Máme připraven kongresový, velký i malý sál. Všechny prostory je možné využít na školení, kurzy nebo kongresy a konference.
CAMSO - nový název na trhu s manipulační technikou
CAMSO je nový název na trhu s manipulační technikou, kterou naleznete v naší firmě ČEMAT trading, spol. s r. o., která je hlavním dodavatelem manipulační a stavební techniky v ČR a na Slovensku.
Školení pro jednotlivce i velké firmy EXPERIA GROUP | Pardubice
Školení pro jednotlivce i velké firmy pořádá EXPERIA GROUP Pardubice. Přijďte se zdokonalit ve svých dovednostech s počítačovou technikou. Získejte maximum informací z počítačového světa. Školení na míru v EXPERIA GROUP Pardubice. Cílem našeho školení ať už pro jednotlivce či velké firmy je zvýšení produktivity zaměstnanců a snížení pochybení. ...