Aktuální microsite

Ubytování pro cyklisty a návštěvníky se psy Kokořín - možnost ubytování na jednu noc
V našem novém zrekonstruovaném pensionu U báby Šubrový na Kokořínsku poskytujeme ubytování pro cyklisty a návštěvníky se psy.
Skladové skříně výroba Praha – správná volba pro každou dílnu nebo sklad
Skladové skříně od firmy Technobank Praha jsou skvělým řešení pro firmy, které potřebují ušetřit místo a potřebují velké skladovací prostory.
Autorizovaný servis vozů Kia je tu pro vás Ústí nad Labem - servis pro osobní i užitkové vozy
Autorizovaný servis Kia REALCENTRUM CARS Ústí nad Labem je tu pro vás vždy, když chcete mít auto připravené pro bezproblémový provoz na silnicích.
Registrační papíry z teplocitlivých materiálů, výroba prodej Praha
Společnost TECOM paper s.r.o. se zabývá výrobou a prodejem registračních papírů z teplocitlivých materiálů firmy KANZAN.
Prodej nových a ojetých vozů Renault, Dacia, včetně náhradních dílů a příslušenství - Kladno
Společnost AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s. r.o. se sídlem v Kladně nabízí a prodává nové a ojeté vozy značek Renault, Dacia včetně náhradních dílů a jejich příslušenství.
AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. Autorizovaný prodejce Renault, Dacia
Termíny pro kurzy vaření veganských jídel, pečení dezertů, projekt VEGE79
Vegetariánská restaurace VEGE79 Zlín pořádá kurzy vaření veganských jídel a pečení veganský dezertů. Příznivci tohoto způsobu stravování mohou podpořit i náš nový projekt.
Veterinární poradna Plzeň – online poradenství
Online poradnu v Plzni provozuje Veterinární klinika Kleisslova. Pokud potřebujete řešit zdravotní problém u svého domácího mazlíčka a myslíte si, že to není akutní a potřebujete se pouze poradit, zda navštívit veterináře nebo jestli existuje nějaká domácí léčba, můžete se obrátit na webovou stránku Kliniky a navštívit online poradnu. Svůj ...
Vzduchotechnika a klimatizace od projekce po montáž Kovo vzduchotechnika spol. s r.o.
Kovo vzduchotechnika spol. s r.o. je firma s dlouholetou tradicí v oboru vzduchotechnických zařízení a klimatizací.
Kovo vzduchotechnika spol. s r.o. Vzduchotechnická zařízení Havlíčkův Brod
Oblečení pro osoby s dočasně nebo trvale sníženým pohybem I Praha
Dočasně nebo trvale handicapovaným osobám zjednodušujeme oblékání na míru šitým oblečením se speciální úpravou. Aby se mohl postižený sám, či s pomocí lehce obléct a přesto vypadat elegantně a vkusně, šijeme oblečení přímo na míru danému handicapu. Na trička, košile či kalhoty přidáváme suché zipy a patentky, které skryjeme za falešnými ...
Hliníková okna, dveře i hliníkové prosklené stěny na míru
Hliníkové prosklené konstrukce všeho druhu jsou specialitou společnosti ATECH Bohemia.
Devizové obchody - bezhotovostní výměny, platby do zahraničí
Směnárna TOURIST CENTRUM nabízí pro firmy, ale i pro fyzické osoby devizové obchody nebo-li bezhotovostní výměny a platby do zahraničí.
K&T SYSTÉM – zateplení domu Čáslav, stavebniny Kutná Hora
Stavebniny dostupné z Čáslavi či Kutné Hory se osvědčily i v těch nejnáročnějších podmínkách.
Autovraky pro další využití včetně náhradních dílů Končický | Jičín
Autovraky mají své další využití zejména pro náhradní díly. Ty jsou často poptávané pro svoji další funkčnost. Náhradní díly z autovraků jsou lehce dostupné a za velmi příznivé ceny. Autovrakoviště Končický Jičín vám poskytne náhradní díly na vozidla všech značek. Nelámejte si zbytečně hlavu co se starým ojetým autem. My se o vše kolem výkupu ...
Zahradnictví Příbram – příprava květinové vazby ke společenským akcím
Zahradnictví Příbram a Květinová síň pana Voláka je zahradnictví a květinářství nabízející služby spojené se zahradnictvím. Prodej květin, semen či stromků, poradenství, vazby věnců či kytic.
Recyklace odpadů, nakládání s odpady | Dvůr Králové nad Labem
Provádíme recyklaci odpadů a nakládání s odpady přímo v naší provozovně ve Dvoře Králové nad Labem.
Převod papírových archívů, dokumentace do digitální formy
Provádíme profesionální služby pro projektanty a architekty jako je převod papírových archívů dokumentace do digitální formy. V dnešní době je dobré mít nejen dokumenty na papíře, ale i v digitální podobě, kde nevyblednou a nezničí se ani se neztratí. Do digitální podoby Vám převedeme nejen dokumenty, jako jsou smlouvy, stanovy ale i výkresy a ...
Garážová vrata, kazetová, lamelová, se středovou drážkou, rovný panel
Garážová vrata různého typu můžete vybírat u firmy Jimi Tore Kroměříž - kazetová, lamelová, se středovou drážkou, rovný panel i V-profil. Vyberte si svůj oblíbený styl.
Plně automatické chemické čistírny odpadních vod - úprava vody Praha
Společnost W.P.E. se specializuje na dodávky čistíren odpadních vod pro průmysl, dopravu i zemědělství a také na úpravu a výrobu pitné vody.
W.P.E. a.s. Water Purification Engineering
Ubytování v penzionu v přírodě se psem v okrese Mělník
Pobyt v přírodě a ubytování Vám nabízí Penzion U báby Šubrový Kokořín. Navštivte místo, kde můžete v klidu relaxovat, podnikat výlety a vzít si sebou svého domácího mazlíčka.
Náplně do WC Qualicar Eko Campex Aqua, Kem Campa, Rinse Instablue
Naše firma Eko Delta, s.r.o. prodejem a krátkodobým pronájmem hygienických zařízení, včetně hygienické chemie. Je biologicky odbouratelný. - Qualicar EKO Qualicar Vám zajistí čistotu a maximální hygienu rezervoáru, zabrání vzniku plynů a zápachu. Je biologicky odbouratelný. - Qualicar - koncentrát QUALICAR zajistí čistotu rezervoáru ...
Dost - Rotační šroubový kompresor se vstřikováním oleje
Inovativní kompresor se může pochlubit takovými funkcemi, které účinně snižují spotřebu energie, hladinu hluku a provozní náklady.
Regály a paletové regály výroba Praha – hodně místa ve Vašich prostorech
Regály a paletové regály, které jsou vhodné například do domácnosti, kanceláří či skladů Vám vyrobí, dodá a namontuje firma TechnoBank s.r.o. se sídlem v Praze.
Výroba samolepících, grafických, logistických a print etiket Praha - klasický tisk
Společnost TECOM paper s.r.o. nabízí výrobu samolepících, grafických, logistických, bezpečnostních, speciálních, print a etiket v sáčcích.
Čerpadla pro různá využití zajistí e-shop Čerpadla Vrchlabí
Čerpadla e-shop Čerpadla Vrchlabí¨- veškerý sortiment a náhradní díly jsou samozřejmostí. Různé druhy čerpadel objednávejte v našem e-shopu.
ČERPADLA VRCHLABÍ s. r. o. Čerpací technika
Specializovaný velkoobchod nátěrových hmot - kvalitní barvy včetně dovozu až k vám
Specializovaný velkoobchod nátěrových hmot s kvalitními barvami včetně dovozu až k vám, zajistí společnost SILESIA COLOR v Ostravě.
SILESIA COLOR OSTRAVA Velkoobchod barvy, laky Ostrava