Aktuální microsite

Tokamak - experimentální a teoretický výzkum - fyzika vnitřního a okrajového plazmatu
Ústav fyziky plazmatu je jedním z 53 vědeckých ústavů v České republice, které spadají pod Akademii věd ČR.
Chladicí a mrazicí technika pro domácnosti, restaurace či prodejny
Chladicí a mrazicí techniku pro domácnosti, restaurace či prodejny naleznete u naší společnosti NOSRETI velkoobchod s.r.o. se sídlem v Ostravě.
Rekonstrukce, vedení a zpracování účetnictví - daňové poradenství
Rekonstrukce účetnictví, vedení i zpracování provádí v Ostravě a okolí Ing.Kateřina Mlýnská, která nabízí také daňové poradenství.
Kopírování a tisk rychle, precizně a především kvalitně Praha Dejvice
Navštivte pobočku MP COPIER v Dejvicích a spolehněte se na profesionální a zkušený přístup pracovníků firmy, kteří vám rádi poradí a vyhoví vašim představám v co možná nejkratších časových lhůtách.
Autodoprava, nadrozměrné náklady GA-LEJ | Pardubice
Autodoprava GA-LEJ Pardubice se dlouhá léta věnuje Mezinárodní kamiónové přepravě a spedici. Nadrozměrné náklady jsou naší specializací a jsme na ně dostatečně připraveni. Náš vozový park skýtá velké množství kamiónových souprav. Nadrozměrné přepravy pro vás vyřizujeme v co nejkratším termínu. Naše velkoobjemové soupravy jsou schopné převážet ...
Výkup EUR, světlých, tmavých i poškozených palet
Máte-li nepotřebné palety, které vám zbytečně zabírají spoustu místa a nevíte si rady kam s nimi, pak kontaktujte firmu DAREK, která se specializuje na výkup palet.
Bezpečná a spolehlivá archivace dokumentů i spisů v komerční spisovně
Archivaci a správu dokumentů pro živnostníky, instituce i firmy v rámci celé ČR zajišťuje paní Venuše Koháková. Archivace spisů v komerční spisovně za dodržení optimálních podmínek a bezpečnosti.
Spojovací materiál, nerez program, brusivo, kotevní technika-velkoobchod
Velkoobchodní sklad firmy METRIC SM Zlín nabízí za příznivé ceny spojovací materiál, brusivo, kotevní techniku, nerez program, ruční nářadí a další sortiment.
Vozy Kia oblíbených modelů i jejich odborný servis Ústí nad Labem
Hledáte prodejce vozů Kia v okolí Ústí nad Labem? Kia patří dlouhodobě k tomu nejlepšímu, co je na trhu s automobily k dostání. Velké oblibě se tak těší v celé Evropě, a to včetně České republiky.
Montáž a dodávka střešní krytiny, nové střechy Šumperk, Olomouc
Rozhodli jste se pro rekonstrukci nebo stavbu nové střechy, protože ta stará už není tolik kvalitní, tak svěřte tuto práci šikovným klempířům a pokrývačům z firmy NOVÁ KRYTINA s.r.o., kteří se vám postarají o dodávku i montáž vaší nové střechy. Samozřejmostí je pro nás zajistit kvalitní střešní krytiny, které budou ozdobou střechy. Vybrat si ...
Svatební salon Nový Jičín - půjčovna svatebních a společenských šatů
Pokud si nejste jistá jak vybrat ty správné svatební nebo společenské šaty, ve kterých zazáříte a přitom se budete cítit pohodlně a především sama sebou, tak určitě navštivte Svatební salon Kamila v Novém Jičíně, kde vám pomůžeme vybrat šaty přímo pro vás a vaši postavu. Vždy se snažíme držet krok s novými svatebními a společenskými trendy a ...
Výprodej svatebních a společenských šatů Olomouc, Litovel
Neváhejte a navštivte Svatební salon v Litovli nedaleko Olomouce, kde právě probíhá výprodej svatebních a společenských šatů. Přijďte si ulovit ty své!
Výroba, montáž, servis automatické dveře, dveřní systémy - moderní řešení
Výrobu, montáž i servis automatických dveří a dveřních systémů v Ostravě realizuje společnost HAPUR spol. s r.o., která Vám nabízí moderní řešení vstupů do budov.
Nabídka práce pro svářeče na hlavní pracovní poměr
Zprostředkování zaměstnání v dělnických profesích umožňuje firma Personal fabric - agentura práce a.s., která zajistí práci mužům i ženám po celé České Republice.
Personal fabric - agentura práce, a.s.
Vše pro dílnu - dílenské nářadí, vrtačky, šroubováky a kladiva pro profesionály, kutily i amatéry
Vše pro dílu od dílenského nařadí, přes šroubováky a vrtačky, až po kladiva naleznete ve firmě AGROZEM Opava s. r. o., kde nabízíme nářadí pro profesionály, kutily i amatéry.
Agrozem Opava, s.r.o. Prodej lesní a zemědělské techniky
Podlahy z litého betonu pro průmyslové objekty, garáže, administrativní budovy i rodinné domy
Kvalitní a odolné průmyslové podlahy z litého betonu zajišťuje společnost Jiří Piňos z Plzně. Podlahy pro garáže, výrobní a skladové haly, administrativní budovy, obchodní centra i rodinné domy.
Jiří Piňos
Elektrické vyhřívání motoru výroba, montáž a servis Praha - sen každého motoristy
Elektrické vyhřívání motoru výrobu, montáž a servis to všechno najdete na jednom místě u společnosti TOP Servis - Holan s.r.o. v Praze.
TOP Servis - Holan s.r.o. Nezávislá přídavná topení Praha
Vozy pro zdravotně postížené na vozíku - přestavba vozidel včetně úprav pro ZTP Kladno
Společnost AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. ve své nabídce představuje vozy pro zdravotně postižené na vozíku včetně poradenské činnosti při úpravě vozidla a získávání příspěvků resp. odpočtu DPH.
AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. Autorizovaný prodejce Renault, Dacia
Školní nábytek výroba a prodej Praha - vybavení pro všechny typy škol a školních zařízení
Společnost TechnoBank, s.r.o. vyrábí, prodává a montuje školní nábytek jako jsou například šatní skříňky, skříně, boxy, lavice, lavičky s věšáky a další.
Pořádání svateb - příjemné prostředí, svatební koordinátor, slavnostní tabule
Restaurace FOJTSTVÍ je historický objekt s příjemným prostředím a dobrou kuchyní, který nabízí pořádání svateb. Nabízíme svatebního koordinátora a svatební tabule dle Vašich přání.
Lékárna - přírodní a účinné doplňky stravy i homeopatika
Lékárna Nový dům v centru Prostějova nabízí široký výběr doplňků stravy a homeopatika, které jsou přírodní a velice účinné.
Přeprava kusových zásilek včetně sběru zboží-export z ČR
Přepravní firma Sunny Trans Uherské Hradiště zajistí přepravu kusových zásilek a zajistí i sběr zboží. Zásilky jsou určeny pro export z ČR.
Dovolená v Chorvatsku s cestovní kanceláří Štefl-tour Jindřichův Hradec
V okolí Jindřichova Hradce Vám zajistí dovolenou v Chorvatsku autobusem cestovní kancelář Štefl-tour. Nabídku ubytování naleznete na internetových stránkách.
Elektrický nízkozdvižný vozík CX 12 s vážícím systémem - vhodný do skladů či menších prostor
Elektrický nízkozdvižný vozík z řady CX 12 je nejmenší a nejobratnější nízkozdvižný vozík, který je určený pro manipulaci s břemeny o hmotnosti do 1200 kg.
Prodej vozů Kia Ústí nad Labem - nové, ojeté i skladové vozy, autorizovaný servis
Na prodejně se nachází nejnovější typy benzínových i naftových automobilů v modelech Picanto, Rio, cee´d, Venga, Carens, Soul, Sportage, Optima nebo Sorento v různých barvách a stylech.