Aktuální microsite

Rekvalifikační kurzy v oboru psovod i ostraha objektů
Rekvalifikační kurzy psovodů i ostrahu objektů zajišťuje pro Hranice na Moravě, Přerov, Olomouc a okolí HUSPOL group.
Rybinové spojovací měchy Bavo | Poříčí
Rybinové spojovací měchy - výroba a prodej spojovacích rybinových měchů pro autobusy nebo trolejbusy - BAVO Poříčí s.r.o. Poříčí u Litomyšle
Kompletní servis, opravy osobních, nákladních vozidel i nástaveb autojeřábů
Pokud potřebujete servis, opravu nebo drobnou údržbu vašeho osobního, nákladního vozidla nebo nástaveb autojeřábů a jste z okolí Přerova, tak v autoservisu ARP-mechanizace vám poskytnou rychlou pomoc.
Spolehlivý dodavatel vzduchotechniky - montáž a dodávka nejen pro průmyslové zařízení
Spolehlivý dodavatel vzduchotechniky je společnost KLIMA INVEST s. r. o., která poskytuje dodávku včetně montáže a to nejen pro průmyslové zařízení.
Pronájem sálů Chrudim - prostory pro pořádání kongresů, konferencí a školení
Pronajímáme sály pro kongresy a konference v hotelu JEZERKA v Chrudimi. Máme připraven kongresový, velký i malý sál. Všechny prostory je možné využít na školení, kurzy nebo kongresy a konference.
CAMSO - nový název na trhu s manipulační technikou
CAMSO je nový název na trhu s manipulační technikou, kterou naleznete v naší firmě ČEMAT trading, spol. s r. o., která je hlavním dodavatelem manipulační a stavební techniky v ČR a na Slovensku.
Školení pro jednotlivce i velké firmy EXPERIA GROUP | Pardubice
Školení pro jednotlivce i velké firmy pořádá EXPERIA GROUP Pardubice. Přijďte se zdokonalit ve svých dovednostech s počítačovou technikou. Získejte maximum informací z počítačového světa. Školení na míru v EXPERIA GROUP Pardubice. Cílem našeho školení ať už pro jednotlivce či velké firmy je zvýšení produktivity zaměstnanců a snížení pochybení. ...
SW na monitoring, sledování zaměstnanců, internetu, využití PC a tiskáren
Společnost MiCoS SOFTWARE s.r.o. Vám představuje jednoduchou a moderní metodu, která Vám usnadní kontrolu nad činností Vašich zaměstnanců - software Aktivity určený ke sledování a monitoringu využití počítačů. Přesné výstupní informace Vám se SW Aktivity budou přehledně prezentovány formou grafů a tabulek a pomohou Vám vyhodnotit aktivitu ...
Naučné knihy pro děti Praha – pomoc při ohrožení mládeže
Vydáváme naučnou knihu pro děti, která jim má pomoci při jejich ohrožení a naučit je nebezpečí rozeznávat. Knížku naleznete v našem pražském nakladatelství.
IV-Nakladatelství, s.r.o. Preventivní a osvětové publikace
Chladící technika - skříně, boxy, vitríny prodej Praha -  do kanceláří a průmyslových provozů
Velký výběr chladící techniky, která je vhodná do kanceláří i náročných průmyslových provozů Vám nabízí společnost GASTROART CZ, spol. s r.o.
Bezpečnostní zavazadla, kufry na přenášení peněz - eshop, prodej
Pokud přenášíte velké množství cenností, peněz nebo důležitých dokumentů, tak jsou pro vás ideální ochranou bezpečnostní zavazadla a kufry, která vám zajistí největší možnou spolehlivost a bezpečnost.
Sedací soupravy na míru s úložnými prostory, originální sedačky Břeclav
Sedací soupravy na míru s úložnými prostory, polohovací a rozkládací, sedačky čalouněné a kožené, originální sedací soupravy od firmy DEADE s.r.o. v Břeclavi.
Volkswagen, Audi, Škoda, Porsche České Budějovice
Kupujte auta jen od autorizovaných dealerů. Předejdete tak skrytým vadám, nekalému jednání a dalším negativním faktorům, se kterými se můžete dostat do styku při jednání s neautorizovanými prodejci aut. V Porsche České Budějovice můžete čekat jen příjemná překvapení. Jsme stabilní společnost, která je dceřinou společností gigantu Porsche ...
Revitalizace staveb, zateplení domů, fasády Praha - úspora nákladů, zlepšení podmínek bydlení
IZOLTECHNIK CZECH z Prahy a Českých Budějovic zajišťuje kompletní služby v rámci revitalizace staveb - oživení či obnovení domů a bytů. Revitalizací se zlepší podmínky k bydlení a sníží náklady.
Prodej a pokládka plovoucích podlah od předních výrobců
Plovoucí podlahu Vám dodá a položí společnost LIGNO STYL s.r.o., Ústí nad Labem. Nabízíme bohatý sortiment moderních a kvalitních plovoucích podlah od předních výrobců.
Svatební hostina i ubytování v penzionu Fojtství Svatý Kopeček Olomouc
Pokud stále nemůžete najít to pravé místo, kde by se měla odehrávat vaše svatební hostina, pak vám doporučíme nádherné a kouzelné prostředí Svatého Kopečku v Olomouci, kde vám zajistí také ubytování.
Distribuce a prodej plechovek, jemných plechových obalů a konzerv, velkoobchod
Dodavatel a prodejce plechových obalů a konzerv, distribuce plechovek, jemné plechové obaly, konzervy na maso, víčka a další nabízí naše firma ČOKO-velkosklad Večeřa.
Protokol energetické náročnosti, úspory energie staveb, energetický štítek
komplexní činnost a poradenství v pozemních stavbách, úspory energie, energetické štítky, protokol energetické náročnosti budovy, projektová činnost
Výhodný výkup autobaterií za nejlepší ceny Suroviny Plundra | Žamberk
Suroviny Plundra Žamberk nabízí výhodný výkup autobaterií za nejlepší ceny! U nás se můžete jednoduše a bez námahy zbavit nefunkčních autobaterií. My jí odkoupíme, zlikvidujeme a navíc dostanete zaplaceno. Nabídněte nám svoji již nefunkční nebo poškozenou autobaterii. Autobaterie obsahuje mnoho nebezpečných látek a proto je potřeba se chovat ...
Eshop, prodej detektor pravosti bankovek Chytrá tužka
Chcete-li snížit riziko převzetí falešných bankovek a předejít tak finanční ztrátě či jiným nepříjemným následkům s padělky, tak je zde pro vás firma PLCHOT s.r.o., která se specializuje na špičkový výrobek Chytrá tužka, díky které můžete testovat pravost bankovek z téměř celého světa. Chytrá tužka je originální český výrobek vyráběný již od ...
Vzduchotechnika od projektu po servis - Elklima s.r.o.
Navrhnout vzduchotechniku od projektu po servis nás baví - Elklima s.r.o. Mít dobré pracovní a domácí prostředí je přece nutnost. Vhodně zvolená vzduchotechnika dokáže divy. Projekt, montáž a servis vzduchotechniky zajistí renomovaná firma Elklima s.r.o. Pardubice. Pracujeme rychle a zároveň kvalitně za přijatelné ceny po celé ČR. ...
Prodej, dodávka plechová, univerzální střešní krytina Zábřeh, Šumperk
Firma NOVÁ KRYTINA s.r.o. provádí prodej a dodávku střešní krytiny v Šumperku a okolí. Vyberete si u nás různé druhy od plechových střešních krytin až po univerzální střešní krytiny. Prodej a dodávka: - plechová střešní krytina - pálená střešní krytina - střešní profily - ocelová střešní krytina - univerzální zakrývací plech - ...
Nakupování ve velkoobchodu s drogerií - drogistické a kosmetické zboží
Nakupovat ve velkém se vyplatí, a to zvláště drogistické potřeby a zboží. Využijte služeb velkoobchodu a pořiďte to, co budete potřebovat.
Rekreační domy poblíž Liptovské Mary-ideální dovolená na Slovensku
Ideální dovolená na Slovensku Vás čeká v Apartmánech Anička, jde o dva rekreační domy poblíž Liptovské Mary s dosahem i termálů Bešeňová, aquaparku Tatralandia a Zoo.
Nouzové otevření zabouchnutých dveří u bytů a aut - rychle a bez poškození zamykacího systému
Nouzové otevření zabouchnutých dveří u bytů či aut rychle a bez poškození zamykacího systému zajišťuje zámečnictví Twardzik v okolí Karviné, Orlové, Havířova, Bohumína i Českého Těšína.