Aktuální microsite

Brzdové třmeny a opravárenské sady brzdových třmenů, Opava
Pokud hledáte specialistu na náhradní díly pro nákladní automobily, pak se obraťte na opavskou společnost VE-ŽA TRUCK autodíly spol. s r. o.
EURO okna a dveře Příbram - dřevěné dveře a okna různých tvarů a vzhledů
Dřevěná okna nebo dveře se používají především ve stavebnictví renesanci. Splňují veškeré nároky na tepelnou izolaci, pohodlnou obsluhu i dlouhou životnost.
Plošinové akumulátorové vozíky s mezinabíjením při krátkodobé odstávce prodej Litoměřice
Plošinové akumulátorové vozíky s mezinabíjením při krátkodobé odstávce, které mají největší zastoupení v potravinářském průmyslu nabízí k prodeji společnost BALKANCAR CZ s.r.o.,
Žlutá štěňátka Labradorského retrívra prodej Chlumec nad Cidlinou - rezervace přijímáme již dnes!
Uznávaná chovatelská stanice Labradorských retrívrů Sable Blues se sídlem v Chlumci nad Cidlinou nabízí k odběru právě narozená štěňátka žluté barvy.
Autovrakoviště Škoda – Jičín
Autovrakoviště Škoda naleznete v Popovicích poblíž Jičína. Autovrakoviště Škoda je nedílnou součástí našich všech služeb. Máte bourané nebo jinak poškozené nefunkční auto? Nechce se vám do opravy vašeho vozu už dávat ani korunu? Tak to jste na správné cestě, kde ještě vaše auto najde to správné uplatnění. Během našeho dlouhého ...
Výfuky, katalyzátory | Semily, Turnov, Trutnov, Jičín, Hostinné, Hořice
Zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem automobilových náhradních dílů jak jsou výfuky a katalyzátory aj. Jste-li ze Semil, Turnova, Trutnova, Jičína, Hostinného, Hořic nebo odkudkoliv z ČR, zastavte se u nás, vybrat si co je pro Vás vhodné! Výfuky a katalyzátory dodáváme na běžné osobní či dodávkové automobily a zajišťujeme prodej ...
Kávovary, mixéry i šejkry - kvalitní barová technika - e-shop
Barová technika jako kávovary, šejkry nebo nejrůznější mixéry, to je nedílná součást každého gastronomického zařízení.
GASTROART CZ, spol. s r.o. Gastro vybavení - zařízení prodej Praha
Renovace, repase automatických převodovek na osobní, užitková auta, vozidla
V rychloservisu Auto Convert Kroměříž provádíme renovace, repase automatických převodovek na osobní, užitková auta. Provedeme diagnostiku vozidla. Působíme po celé ČR.
Kartonové krabice Litoměřice – pro přepravu a skladování zboží
Vyrábíme kartonové krabice pro přepravu a skladování zboží. Naše výrobna a tiskárna se nachází v Litoměřicích.
LITOPAP spol.s r.o. Výroba papírových obalů Litoměřice
Elektronické součástky prodej Praha
Součástky do elektroniky od předních výrobců nabízí firma Mechatronic.
Mechatronic, spol. s r.o. LEMO konektory
Tesařské pokrývačské práce Ústí nad Orlicí Litomyšl Choceň
Pro opravu, rekonstrukci či naprosto novou střechu si pozvěte odborníky v oboru. O koho jde? O firmu KN-střechy Nováček. Tesařské a pokrývačské práce máme v malíku. Kompletní dodávky střech od Ústí nad Orlicí přes Litomyšl až po Choceň. V Ústí nad Orlicí navštivte vyhlášenou tesařskou a pokrývačskou firmu KN-střechy Nováček. Tesařské a ...
Sprchové kouty a vaničky - skvěle padnou do vaší koupelny
Stavíte či renovujete koupelnu? Všude narážíte na sprchové kouty, ale nevíte, který si vybrat? Přijďte k nám a my vám poradíme! Nabízíme sprchové kouty a sprchové vaničky všech tvarů, typů a velikostí. Záleží jen na tom, jaký sprchový kout jste si vysnili. My váš sen proměníme ve skutečnost. Firma ROLTECHNIK a.s. z Třebařova (okres Svitavy) se ...
Lepidlo, které slepí každý materiál
Kvalitní lepidla vhodná do kanceláře, na dřevo, plasty i nářadí, obraťte se na společnost Z-Trade Broumov
Sanatorium v Meziboří, léčebné a relaxační pobyty, regenerace zad a kloubů
Sanatorium Krásný Potok v Meziboří má pro Vás léčebné a relaxační pobyty pro duši i tělo. Léčíme respirační potíže pomocí aerosolu a minerálních vod, pomůžeme s redukcí celulitidy a regenerací zad.
Komplexní logistické služby ČR - skladování, přeprava nebezpečného zboží
Společnost FIEGE s.r.o. poskytuje svým klientům komplexní logistické služby po celé ČR. Mezi naše služby můžeme zařadit, přepravu, skladování, distribuce i na Slovensko.
Profesionální stroje ISEKI - traktorové sekačky, kompaktní malotraktory
Profesionální malotraktory, traktorové sekačky nebo univerzální nosiče od značky ISEKI. Společnost EUROGREEN CZ s.r.o. zprostředkovává prodej těchto strojů.
Čiré lepidlo UHU stic magic s tradicí | Broumov
UHU lepidla najdou uplatnění jak ve sféře profesionálů, tak kutilů či prostě jen školáků nebo studentů.
Tisk formulářů Litoměřice – tiskopisy pro všechny typy institucí
Tiskneme formuláře a tiskopisy pro všechny typy institucí. Naší firmu naleznete v Litoměřicích. Papírové dokumenty jsou stále potřebné pro komunikaci s úřady, poštou, bankou a dalšími institucemi, které tyto tiskoviny používají. Jsme schopni vyrobit pro Vás jednobarevné i vícebarevné, jednouché, vícestránkové, průklepové i propisovací dokumenty ...
LITOPAP spol.s r.o. Výroba papírových obalů Litoměřice
Agropodnikání Tábor– 4-letý studijní obor zakončený maturitou
Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola Tábor nabízí pro uchazeče čtyřletý studijní obor Agropodnikání zakončený maturitou. Obor je soustředěný na zemědělskou oblast a na chov hospodářských zvířat. Zaměření studentů je: - zahradní a krajinářské úpravy – získání dovedností v oblasti květin a dřevin - chov koní – zaměření nejen na ...
Výkup autovraků na náhradní díly Končický | Hořice
Výkup autovraků na náhradní díly umožňuje firma Končický poblíž Hořic. Zabýváme se výkupem starých autovraků na náhradní díly, které nabízíme dále k prodeji. Náhradní díly můžou bez problému dále sloužit. Nejen, že vykupujeme vraky, ale také bezplatně provádíme ekologickou likvidaci. Pokud jste poblíž Hořic či Jičína a sháníte pro své auto ...
Pronájem závěsného lešení Plzeň - rychlá a jednoduchá manipulace ve výškách
Toto šikovné lešení vyřeší problém s údržbou střech, věží a při budování nástaveb na domy či při instalaci reklam v místech, kam se běžně nedostanete.
Průmyslová vrata do průmyslových hal, provozů vydrží každodenní zátěž
Pokud potřebujete průmyslová vrata do průmyslových hal, provozů co vydrží každodenní zátěž, zvolte kvalitní vrata od firmy Jimi Tore Kroměříž.
Mechanismy pro zvedání a manipulaci - hřebenový zvedák Brano
Mechanismy pro zvedání a manipulaci nabízí BRANOMARKET, s.r.o. z Hradce nad Moravicí v okrese Opava. V nabídce naleznete hřebenový zvedák Brano.
Široký sortiment potřeb pro truhláře - vzorková prodejna, velkoobchodní prodej
Ve vzorkové prodejně firmy Okentěs, spol. s.r.o. v Praze na Smíchově najdete široký sortiment potřeb pro truhláře, výrobce, stavební firmy i obchodníky. Specializujeme se na velkoobchodní prodej.
Servis hydraulických a pneumatických strojů, prodej náhradních dílů
Hydraulické a pneumatické stroje Vám opraví firma Miroslav Zejda z Vrutic, a to včetně prodeje náhradních dílů. Vyrábíme hydraulické a pneumatické agregáty a stroje na zakázku.