Aktuální microsite

Zdravotní matrace prodej Žatec - zajistí Vám kvalitní spánek i úlevu od bolesti zad
Zdravotní matrace pro Žatec a okolí zajistí firma Petr Slováček. Kvalitní, dostatečný a ničím nerušený spánek má na náš život mnohem větší vliv, než si mnohdy dokážeme uvědomit.
Prodej ložisek Ústí nad Labem - distribuce značky SKF
Jsme předním distributorem ložisek od společnosti SKF, nakupujeme a prodáváme originální, špičková ložiska. Nabízíme veškeré výrobky společnost SKF. V našem sortimentu naleznete pouze nejkvalitnější ložiska, které strojům prodlouží životnost. Což má za následek i další ušetřené peníze. LOGUP, spol. s r.o. neprodává ani nenabízí žádné ...
Elektroinstalace se vším všudy, elektroinstalační práce, revize, elektromontáž Znojmo
Elektroinstalační práce, revize, průmyslové elektromontáže, osvětlení, rozvody, přípojky a další provádí specialista v oboru firma Pavel Puchner působící ve Znojmě a okolí.
Nalepovací bezpečnostní značení, bezpečnostní nátěry všeho druhu, značení vrat, rohů, schodů
Veškeré bezpečnostní značení, bezpečnostní nátěry, značení výrobních prostor, rohů, únikové cesty, rohů, vrat, schodů a zábradlí od firmy JM - stavební, s.r.o.
Kompletní pokrývačské a klempířské práce pro rovné a ploché střechy
Kompletní pokrývačské a klempířské práce převážně pro rovné a ploché střechy realizuje v okolí Frýdku Místku a Ostravy společnost Anti Aqua s.r.o. s dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru.
Lineární vedení od ověřeného dodavatele
Společnost COROLL je jedním z největších distributorů ložisek, lineární techniky a dalších strojírenských produktů.
COROLL s.r.o. Prodej ložisek Hronov
Vymáhání peněžitých i nepeněžitých pohledávek, exekuční činnost
Služby soudního exekutora Vám nabízí Mgr. Pavel Skácel z Exekutorského úřadu Vsetín. Provádí vymáhání peněžitých i nepeněžitých pohledávek, soudní exekuce včetně exekutorských zápisů či úschovy.
Instalatér pro Hradec Králové – rozvody plynu, topení i vody
Topení, voda a plyn, o to vše se postará instalatér Pavel Doležal z města Hradec Králové. Stavíte a potřebujete vytvořit rozvody vody? Nebo máte problémy s topením? Instalatér Pavel Doležal váš problém vyřeší. Instalatér Pavel Doležal nabízí kompletní služby pro každého. V naší společnosti se postaráme o rozvody vody, plynu i topení, a to jak v ...
Pavel Doležal instalatérské práce Hradec Králové
Nové svatební šaty, nejnovější modely Maggie Sottero k zapůjčení i na prodej
Ve Svatebním studiu DáMa Uherský Brod máme k zapůjčení nejnovější modely svatebních šatů Maggie Sottero. Nové svatební šaty je možné půjčit, některé modely jsou na prodej.
Záruční, pozáruční servis kovoobráběcích, vícevřetenových strojů, soustruhů
Záruční i pozáruční servis kovoobráběcích, vícevřetenových strojů a soustruhů zajistí v regionu Kroměříž, Zlín firma BOSTEC Holešov.
Technické prohlídky Plzeň - nákladních i osobních automobilů,motocyklů i přívěsů
Technické prohlídky automobilů osobních i nákladních, motocyklů a přívěsů zajistíme ve společnosti STK Nepomucká s.r.o., Plzeň - individuální přístup ke klientům
Použité obráběcí, kovoobráběcí stroje, soustruhy-zprostředkování nákupu, prodeje
Firma BOSTEC Vám pomůže sehnat použité kovoobráběcí stroje, soustruhy. Jako prodejce obráběcích strojů má kontakty, zajistí zprostředkování nákupu i prodeje.Působnost-Zlínský kraj.
Garance nižší ceny elektřiny od Energie2, a.s.
Chtěli byste ušetřit na energiích, které jsou čím dál tím dražší? Neváhejte zvolit alternativního dodavatele pro celou Českou republiku, a to společnost Energie2. Dodáváme elektrickou energii do všech sektorů, a to jak pro domácnosti, tak pro komunální či podnikatelský sektor. Proč je byste si měli vybrat právě nás? - Výrazná ...
Hliníkové tabule do 2mm s ochrannou fólií – dělené, střižené na míru Praha
Dělení ze svitku do 2mm a šíře 1500mm včetně ochranné snímatelné folie, přístřihy formátu na míru.
Dřevostavby, rekonstrukce, výstavba roubenek, srubů na klíč
Výstavba a rekonstrukce roubenek, srubů a různých dřevostaveb je naším denním chlebem, kde se snoubí tradice s moderní dobou.
Zvedáky, autozvedáky a podpěry - hydraulický, pojízdný za akční ceny
Firma TRANSA spol. s r.o. se zaměřuje na příslušenství pro veškeré nákladní automobily, přívěsy, návěsy a autobusy. Mezi produkty naleznete také hydraulické i pojízdné zvedáky, autozvedáky a podpěry.
TRANSA spol. s r. o. Autodoplňky a náhradní díly Opava
Autolakovna - lakování motorek i dodávek pro jejich nový a lepší vzhled
Dodejte vašemu automobilu, dodávce nebo motorce nový a lepší vzhled! Autolakovna MI-DO v Olomouci je odborníkem na lakování a lakýrnické práce.
Pokrývačství Ústí nad Orlicí – Karel Nováček
Využijte naše spolehlivé pokrývačské služby nejen v Ústí nad Orlicí. V oboru pokrývačství se pohybujeme už dlouho, a proto vám dokážeme poskytnout služby na profesionální úrovni. Střechy od A až do Z vám dokáže zrealizovat v krátkém čase firma Karel Nováček. Je dobré vědět, kam se obrátit. Působíme v Královéhradeckém a Pardubickém kraji včetně ...
Barvy, laky a nátěrové hmoty - natřete vše jako profesionál
Hledáte-li kvalitní barvy, laky nebo nátěrové hmoty, díky kterým natřete vše jako profesionál, tak si zaručeně vyberete ve firmě Beami se sídlem v Zábřehu nedaleko města Šumperk
Výroba gumových dezénovaných pásů, podrážky a opatky pro dětské botičky
Výrobu gumových dezénovaných pásů, podrážek a opatků pro dětské botičky Vám zrealizuje naše firma ARCTOS, s.r.o. ze Zlína.
Hubení dřevokazného hmyzu i hub s pomocí mikrovlnné sanace
O vyhubení dřevokazného hmyzu i hub ve Vaší stavbě se postará společnost Impreg Jaroslav Raška z Českých Budějovic, a to pomocí metody mikrovlnné sanace.
Kvalitní hydroizolace pro Vaši střechu s fóliemi Alkorplan
O spolehlivou hydroizolaci Vaší střechy se postará společnost Hizol, s.r.o., Lánov. Provádíme hydroizolace pro nové střechy i při rekonstrukcích, a to s pomocí kvalitních a odolných fólií Alkorplan.
Autoservis, příprava na STK, auto diagnostika, motoservis
Firma CZECH STYLE provozuje autoservis a motoservis i pro klienty z lokality Brno. Auto diagnostika je samozřejmostí, kompletní služby, opravy i příprava na STK.
Půjčovna lešení, mobilní lešení-výhodný pronájem
Výhodný pronájem firmám v regionu Zlínský kraj nabízí firma KAMI Otrokovice na různé druhy lešení. Půjčovna má k dispozici mobilní lešení, hliníkové a ocelové pojízdné věže.
Montáž dřevostaveb, roubenek, zahradních chatek, altánů Vysočina
Montáž dřevostaveb, roubenek, zahradních chatek, altánů, výroba na zakázku, dřevostavby z masivního dřeva od firmy Zemědělské stavby Jihlava, a.s. na Vysočině.