Aktuální microsite

Lékárna s tradicí, prodej léků, homeopatik a potravinových doplňků
Lékárna Mgr. Olgy Saláškové v centru obce Luže v okrese Chrudim prodává volně dostupné léky a léčiva na předpis, dále homeopatika, dětskou výživu i potravinové doplňky. Jsme tradiční rodinná lékárna.
Ložiska, gufera i další zboží - e-shop LOGUP, nejvyšší kvalita zboží
Ložiska, gufera, ale i praktické nářadí pro montáž a další příslušenství nabízí společnost LOGUP. Prodáváme ložiska všeho druhu, gufera tuzemská i dovozová, válečky automobilové sady i další zboží.
Krycí polyuretanová podlaha pro velké plochy
Krycí polyuretanové podlahy pro velké plochy vytváříme podle vašich požadavků na zatížení.
PODLAHOVÉ SYSTÉMY – LIBEREC Červinka & Syrový
Míchání barev - míchací a tónovací centrum
DUMAG barvy s.r.o. je specializovaná prodejna s největším výběrem barev a laků, která nabízí míchání barev ve svém míchacím a tónovacím centru v Opavě.
DUMAG barvy s.r.o. Barvy - laky - lepidla - tmely Opava
Paletky a krabice pro přenos potravin - papírové bedničky na ovoce a zeleninu
MODEL PACK SHOP se zabývá internetovým prodejem nejrůznějších obalů a krabic. V sortimentu nabízíme také paletky a krabice pro přenos potravin. Tyto papírové bedničky jsou vhodné na ovoce a zeleninu.
Model Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice
Míchání barev-autolaky, fasádní barvy, strukturální omítky Vysočina
barvy na kov, zinek, lehké kovy i dřevo, míchání barev, laky, spreje, ředidla, fasádní a interiérové barvy, tmely, lepidla, silikony
Dodávky, montáže, opravy a rekonstrukce distribučních sítí - služby nejsou jen pro energetické společnosti
Chcete kompletní servis včetně montáže a možnosti oprav či rekonstrukcí? Obraťte se na společnost ELEKTROMONTÁŽE, která se již několik let v této oblasti pohybuje.
Výrobce, dodavatel, velkoobchod stavební a obalové řezivo, široký sortiment Vysočina
Výrobu a prodej stavebního řeziva pro obalový průmysl a stavebnictví, obalové řezivo a jiné dřevoprodukty dodává firma FABRI-MORAVIA s.r.o.
Montáže, revize a opravy hromosvodů od profesionální elektromontážní firmy
Montáže, revize a opravy hromosvodů v okolí Opavy Vám nabízí profesionální elektromontážní firma SV - Elektro, s.r.o.
SV - Elektro, s.r.o. elektromontáže a revize
Venkovní obklady z umělého kamene pro obložení fasád i stěn
Oblíbeným trendem jsou obklady z umělého kamene, které lze využít na venkovní fasády, komíny i ploty. DAREK - Daniel Přikryl s.r.o. ve Vikýřovicích vám zajistí venkovní obklady dle vašich představ.
Snadno a rychle likvidujte auta ekologicky
Povinná likvidace aut proběhne snadno, rychle a navíc ekologicky. Josef Vilímek je plně certifikovanou firmou co má mnoho zkušeností z ekologickou likvidací vozidel. Není nic jednoduššího než přijet s ojetým autem k nám a my se o vše postaráme. Vaše stávající auto dojezdilo a nevíte co s ním? Po celém Královéhradeckém kraji včetně Hradce ...
Zdravotnická svítidla, osvětlovací rampy Uherské Hradiště-výroba, návrhy
Kompletní dodávka, návrhy i výroba osvětlovacích systémů pro zdravotnictví od firmy HELIO Uherské Hradiště - zdravotnická svítidla, osvětlovací rampy a systémy svítidel.
Generální opravy soustruhů, kovoobráběcích strojů, kovoobrábění
Ve společnosti BOSTEC přijímáme zakázky na kovoobrábění, obrábění kovů v regionu Zlín, Kroměříž. Jsme prodejci kovoobráběcích strojů, soustruhů a provádíme jejich generální opravy.
Stoupačkové rozvaděče Příbram - pro rekonstrukce v panelácích či jiných bytových domech
Takovýto typ rozvaděče byl navržen kvůli technickému stáří již dříve instalovaných rozvaděčů v bytových a panelákových domech. Nový rozvaděč si ponechal dispozice a rozměry stávajících rozvaděčů.
Návrhy a realizace zahrad Litoměřice - 3D návrh budoucí realizace, automatický závlahový systém
Zahradnické služby Knotek & Veselka nabízí návrhy a realizace zahrad v Litoměřicích a jeho okolí. Před realizací Vám zhotovíme 3D návrh na základě dokumentace, kterou provedeme na Vašem pozemku.
Stavební činnost – montáž elektrických zařízení a zemní práce
Zemní práce a montáž elektrických zařízení v rámci stavební činnosti provádí ELEKTROVASURY společnost s.r.o., Pardubický kraj. Práce na stavbách kanalizací, telekomunikačních a kabelových vedení.
Dovoz a prodej zemědělské techniky a traktorů Ursus
Traktory Ursus a zemědělské stroje dováží a prodává společnost Bárny agro s.r.o. Nabízíme bohatý sortiment kvalitní zemědělské techniky, strojů pro zpracování půdy a traktorů za výhodné ceny.
Eshop elektro, lednice, sporáky, pračky, myčky-nové i II, 2 jakost
Kvalitní nové spotřebiče i elektro zboží II jakosti nabízí na prodej firma DUO SERVIS ELEKTRO Zlín. V eshopu jsou za výhodné ceny lednice, sporáky, pračky, myčky a další.
Automaty na chlazené a teplé nápoje, sodobary - moderní a spolehlivý přístup k nápojům
Moderní a spolehlivý přístup k nápojům Vám zajistí firma ATE Company z Olomouce, která dodává sodobary a prodejní automaty na chlazené a teplé nápoje.
Pravidelné kontroly, údržba a revize regulačních stanic plynu
O kontrolu, údržbu a revizi regulačních plynových stanic se postará firma RESTAP s.r.o. Pardubice. Provádíme montáže, zkoušky i revize v rámci Východních a Středních Čech.
Zateplení, výstavba, nátěry budov, rodinných domů Opava
Naše stavební firma Nowický David provádí kompletní stavební práce - stavba rodinných domů, rekonstrukce, opravy a zateplování fasád. Zaměřujeme se také na nátěry fasád domů v okolí Opavy i Ostravy.
Prodej ojetých aut značek Porsche, Škoda a Volkswagen Plzeň
Jako společnost se soustřeďujeme i na prodej použitých automobilů. Nyní naše firma Porsche Inter Auto CZ má v nabídce značky Škoda, Volkswagen a Audi.
Pracovní drogerie-čistící prostředky na ruce, okna, podlahy, univerzální
Společnost AMD Partner z okresu Zlín je prodejce pracovní drogerie. Pořídíte u nás za výhodné ceny dezinfekční, čistící prostředky na ruce, okna, podlahy i univerzální.
Strojní vyšívání firemního loga, nažehlovací, reklamní výšivky podle vzoru
Díky strojnímu vyšívání firemního loga sjednotíte vzhled pracovních oděvů zaměstnanců. Firma AMD Partner Fryšták u Zlína vyrobí i nažehlovací reklamní výšivky podle vzoru.
Hutní materiál válcovaný za tepla i za studena Dobrovice - spolehlivý dodavatel
Hledáte spolehlivého dodavatele hutního materiálu? Pokud váháte, kterou firmu vybrat, vyzkoušejte společnost HATO Dobrovice (okres Mladá Boleslav).