Aktuální microsite

Ozonizátor LifeOX AIR HOTEL pro čistý vzduch v hotelovém pokoji -  a již se dýchá příjemněji!
Ozonizátor LifeOX AIR HOTEL pro čištění vzduchu v hotelu zajistí perfektně čisté prostředí v každém pokoji.
Údržba zahrad Litoměřice - péče o dřeviny, sekání trávy, tvarování keřů
Zahradnické služby Knotek & Veselka v okredu Litoměřice zajišťují veškeré údržby zahrad. V rámci našich služeb se postaráme o: - údržbu trávníku - sekání, hnojení, vertikulace, chemické odplevelení, postřiky - péče o dřeviny - omlazení porostu, odborný řez, tvarování keřů, úprava živých plotů, hnojení, - údržba jezírek - servis, chemické ...
Letní, sportovní příměstský tábor s Vita Sana Club Zlín-pro děti 6-15 let
Spotovní příměstský tábor dětského klubu Bimbi Belli pořádá Vita Sana Club Zlín. Letní příměstský tábor je určen dětem od 6-15 let.
Prodej rybářských potřeb - pruty, navijáky, krmení a doplňky
Prodejna a e-shop s rybářskými potřebami Ladislav Král nabízí široký sortiment rybářského zboží, kde naleznete všechny rybářské doplňky, včetně prutů, krmení a navijáků.
Papírový šatní box pro snazší stěhování oblečení - moderní a praktické řešení
Naše společnost Model Pack Shop Praha prodává moderní, kvalitní a účelné papírové šatní boxy pro snazší stěhování oblečení. Zvolte praktické řešení.
Model Pack Shop Praha Model Obaly a.s.
Stěhovací kartonové krabice a šatní boxy - kvalitní materiál a provedení
Model Pack Shop prodává kvalitní stěhovací krabice pro balení a odnos těžších a rozměrných předmětů. Skladem naleznete kvalitní stěhovací krabice a šatní boxy pro balení těžších a rozměrných předmětů.
Model Pack Shop Praha Model Obaly a.s.
Vybavení pro hasiče - dýchací přístroje, masky, ochranné obleky, prodej, eshop
Veškeré vybavení pro hasiče naleznete u firmy EuroFire s.r.o., která na svém e-shopu nabízí dýchací přístroje, masky i ochranné obleky.
Elektromontáže, montáž zabezpečovacích zařízení, realizace, revize, Třebíč, Vysočina
Specialista na elektromontáže, montáže zabezpečovacích zařízení, realizace, revize elektro, kamerových systémů, alarmů, instalace provádí Elektroinstalace Pavel Puchner.
Oleje a filtry pro vaši hladkou jízdu - široký sortiment
Široký sortiment olejů a filtrů pro vaší hladkou jízdu Vám poskytne dopravní a servisní společnost ADAMEC – ADRO s.r.o. v Opavě a okolí.
ADAMEC - ADRO s.r.o. Adamec Lukáš
Terénní úpravy a zemní práce ve špatně dostupných místech, včetně uložení suti
Firma ELINS PLUS je schopna provést zemní práce a terénní úpravy i ve špatně dostupných místech. Postaráme se také o uložení suti. Působíme v regionu Zlín, Zlínský kraj.
Prodej květin, semen, řezaných květin, sazenic a hnojiv Příbram - zahradnictví Volák
V příbramském zahradnictví Josefa Voláka naleznete vše na zahradu, balkon i do Vašeho truhlíku. Seženete zde i semena zeleniny a menšího ovoce.
Jednosměrné jízdenky a spoje autobusů - Berlín i Švédsko -  vše za výhodné ceny!
Jednosměrné jízdenky od naší autobusové společnost BOHEMIAN LINES jsou ideální volbou v případě, že chcete poznat během svých cest více měst i míst, a to navíc za výhodnou cenu.
Obchodní akademie i nástavbové studium v Třeboni - maturitní i učební obory
Obchodní akademie, střední škola, učiliště i nástavbové studium - to vše vám přináší naše škola v Třeboni - maturitní zkouška, učební obory zakončené výučním listem i nástavbové studium.
Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Třeboň
Elektromontáže, venkovní osvětlení, Dobřichovice, Mníšek pod Brdy - opravy, rekonstrukce
Jsme ryze česká firma, která se zaměřuje na několik oblastí v rámci dodávky a montáže elektrických zařízení. Jsme také smluvním partnerem společnosti ČEZ.
Instalace čističky odpadních vod ČOV
S instalací čističky odpadních vod vám pomůžeme my TopolWater Čáslav. Čističky odpadních vod, zkráceně ČOV se dají instalovat prakticky do jakékoliv nádrže. Neváhejte nás oslovit pro pomoc s instalací ČOV. Rádi vám nabídneme naše dlouholeté zkušenosti. Při samotné instalaci čeká majitele čistírny odpadních vod spousta jednání a vyřizování na ...
Ekologická likvidace aut Náchod – Vilímek Kostelec
Likvidace aut lze provést zcela ekologicky. Ve zkušených rukách firmy Vilímek Kostelec se o vaše ojeté auto dobře postaráme. Perfektní zkušenosti nám umožňují výkup a následnou likvidaci aut provést co nejlépe. Ekologická likvidace aut je dostupná nejen z Kostelce, ale i z Náchoda. Firma Josef Vilímek z Kostelce nad Orlicí nabízí ekologické ...
Bytový servis, drobné opravy, výměna odpadu vše rychle a kvalitně
Bytový servis, drobné opravy i výměnu odpadu v okolí Zlína provádí firma BAHEN Zbyněk Hejný, která je odborníkem ve svém oboru.
LED zdroj - úsporný, ekologický a bezpečný zdroj světla Ostrava
ARGOS ELEKTRO, a.s. nabízí široký výběr LED zdrojů - je to úsporný, ekologický a bezpečný zdroj světla. Navštivte naší prodejnu v Ostravě.
Prádelna - praní oblečení i povlečení pro hotely, restaurace i domácnosti
Společnost Prádelna Šopík s.r.o. je průmyslová čistírna a prádelna v Ostravě, která se postará o vaše prádlo. Pereme oblečení i povlečení pro hotely, restaurace i domácnosti.
Prádelna Šopík s.r.o. Prádelna a čistírna Ostrava
Projektory, mikrofony a další projekční technika k zapůjčení Praha - naše projekční technika vás nezklame
Bez čeho se žádné velká akce neobejde? No přece bez kvalitního ozvučení a projekční techniky. Špatně nastavená projekční technika totiž zkazí zážitek z akce nejen divákům,ale i samotným přednášejícím.
10% sleva na svatební šaty Uherský Brod-na rezervace při 1.návštěvě
Ve Svatebním salónu DáMa Uherský Brod můžete získat 10% slevu na svatební šaty, pokud si je zarezervujete při první návštěvě. Zapůjčíme i potřebné doplňky.
Měření hluku, fyzikální posouzení vibrací, osvětlení
Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě, nabízí zdravotní služby, mezi které se řadí měření hluku, fyzikální posouzení vibrací a osvětlení.
REMS CamSys - analýza poškození trubek, kanálů, inspekce komínů - kamerový inspekční systém
Představujeme Vám systém pro zjištění poškození trubek: REMS CamSys od spol. REMS Česká republika s.r.o.,jež je dlouholetým odborníkem v oboru kvalitního nářadí pro instalatéry,topenáře a plynaře.
REMS Česká republika s.r.o. profesionální nářadí Praha
Preventivní programy jsou investicí do vlastního zdraví, která se vyplatí
Prevence je důležitá. Nezanedbávejte ji. Může totiž včas odhalit některá velmi závažná onemocnění anebo alespoň varovat před budoucími zdravotními riziky.
Automobilová střešní okna, skládací a posuvné střechy Webasto s moderním designem
Automobilová střešní okna a skládací a posuvné střechy Webasto otevírají nové horizonty, které Vám zaručí Vám více světla, vzduchu, komfortu a zábavy.